Luz de Maria, 2 Haziran 2022

_______________________________________________________________

RABBİMİZ İSA MESİH’İN 
SEVGİLİ KIZI LUZ DE MARÍA’YA MESAJI
2 HAZİRAN 2022

Sevgili Çocuklarım:
 
ÇOCUKLARIMIN KRALLIĞIMDA ÇALIŞMASI İÇİN GEREKLİ OLANI SİZE BAHŞETMEK İÇİN SİZLERİ RUHUMUN SEVGİSİYLE KAPLIYORUM.

 
Halkım Tutkumun yolundan geçiyor.
Halkım Çarmıhımı taşıyacak; evet, zafer ve yücelik Çarmıhımı.
Çocuklarım, Çarmıhımdan korkmadan, günah olan her şeyi üzerinde bırakmak için onu taşıyacaklar.
 
Çocuklarım, bedenden ve beden için yaşayan insanın ruhun meselelerini anlamadığını, Benim İrademden çok uzakta bedende çalışıp hareket edeceğini (Galatalılar 5: 16,17 ve 6: 8) bilmeniz gerekir.
 
Çocuklarım sürekli bir dönüşüm içinde yaşar, çabalar, dünyevi olanı her şeyden uzaklaşır, dua eder ve dünyevi olanı yaşayan kardeşlerinin tövbe etmesi için kendinden sunar.
 
Halkım, Kutsal Annemle el ele ilerleyerek, gezinerek ve çabalayarak yaşayın, böylece artık yapamayacağınızı hissettiğiniz zamanda Annem sizi kaldırır.

 
MANEVİ OLARAK ŞİMDİ HAZIRLANIN!

 
Öfke Çocuklarımın içinde mayalanıyor ve bunlar şu anda Kutsal Annem tarafından yenildiğini bilerek ilerleyen Şeytan tarafından kuşatılmış olarak karşı karşıya gelerek akıllarını yitiriyorlar.
 
SEVGİLİ ÇOCUKLARIM, SİZLERİ UYARMIYORLAR AMA AÇLIK İLERLİYOR. Kıtlık bazı ülkelere çoktan ulaştı ve buna rağmen hala Mesajlarımı hor görüyorlar. Kıtlık ile beraber insan, gerekli olandan mahrum bırakılmaktan tedirgin olur ve bir veba gibi ülkeden ülkeye isyanlar çıkar.
 
Dünyanın güçlüleri, Deccalın saflarının bir parçası olmanız karşılığında sizlere yardım teklif edecek.

 
Dua edin çocuklarım, Ortadoğu için dua edin. Dua edin çocuklarım, savaş nedeniyle acı çeken kardeşleriniz için dua edin. Dua edin çocuklarım, doğanın darbelerine karşı dua edin.

 
Halkım:

İMANINIZI SÜREKLİ BÜYÜTÜN VE SEVGİDE UZMAN OLUN. KANUNUM KALPLERİNİZE KAZINMALIDIR (İbraniler 8:10) 

Kutsal Ruhumun katılaşmış kalpleri yendiğini bilerek dua edin, Sevgimi bilmeyen aşılmaz taş kalpleri.


Halkım, sizleri seviyorum:
 
Şimdi yaşanan ve daha güçlü bir şekilde yaşanacak olan olaylardan dolayı acı çekiyorum…

Çocuklarımın çektiği acılara üzülüyorum, bu yüzden bütün yiyeceğini sevgide bulan bir Dilenci gibi tek tek hepinize geliyorum.
 
Çocuklarımın her biri için Sevgime ve Korumama güvenmeye devam edin. Benim için her biriniz Benim büyük hazinemdir.

 
UMUDUNUZU CANLI TUTUN, ASLA YENİLMEYECEĞİM. ”BEN SİZİN RABBİNİZ VE TANRINIZIM” VE SİZLER DE BENİM ÇOCUKLARIMSINIZ. SİZLERİ YENEBİLİRLER Mİ?   SİZLERE KORUMAMI VE KALICI HİMAYEMİ TEMİN EDİYORUM. BANA GELİN!

 
Lütfum sizlerledir.

 
İsa’nız
 
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM

LUZ DE MARÍA’NIN YORUMU

 
Kardeşlerim:
 
Rabbimiz ve Kralımız İsa Mesih bizi kendisi için istiyor. Dünyanın önünde bizim O’nun çocukları olduğumuzu ve O’nun çocukları olarak Çarmıhının ağırlığını, acısını ve ıstırabını taşıyacağımızı söylüyor, ancak o bir yenilgi Çarmıhı değil, zafer ve yücelik Çarmıhı.
 
Pentekost’un Kilise’deki en önemli törenlerden biri olduğunu hatırlayalım. Papa 16. Benedict’in 27 Mayıs 2012 Pazar günkü bazı sözlerini alıntılamak istiyorum:
 
‘’İsa, dirilip göğe yükseldikten sonra, her Hristiyan’ın kendi İlahi Yaşamına katılabilmesi ve dünyada onun tanığı olabilmesi için Ruhunu Kiliseye gönderir.’’
 
Amin.

_______________________________________________________________

This entry was posted in Türkçe and tagged . Bookmark the permalink.