Petrus Romanus, 16 Lipca 2022

________________________________________________________________

PRZESŁANIE MATKI BOŻEJ DO WILLIAMA COSTELLII

16 LIPCA 2022

WILLIAM: Jest około 16:00. Święty Michał staje przede mną i mówi, by czekać w błaganiu za Królową Niebios.

Biały Krzyż wydaje się bardzo jasny na Świętej Ziemi. Święty Krzyż wydaje się być bardzo jasny, idąc w górę iw dół, ponieważ nie jest daleko od miejsca, w którym się znajduję. Wokół mnie jest około 20 000 ubranych na biało Archaniołów z Chóru Świętego Michała. Obszar wokół mnie aż do nieba rozświetla się.

Nasza Błogosławiona Matka schodzi w płynącym białym świetle i stoi około 15 stóp nad ziemią – około 5 stóp ode mnie. Matka Boża pochyla się nade mną i całuje moją głowę – Matka Boża z Góry Karmel. Nasza Matka Boża jest bardzo piękna i uśmiecha się, gdy mnie wita i mówi:

MATKA BOŻA„Pozdrawiam cię, Mój umiłowany synu upodobania, Williamie, kochany przeze Mnie, twoją Matkę z Nieba i błogosławię cię, Mój drogi synu, przyszły Wikariusz Mojego Świętego Syna Jezusa i Jego Święty Kościół na ziemi. Mój święty syn, który czeka, aż Jezus uwolni go z łańcuchów, które trzymają go w więzieniu niegodziwości. Bądźcie spokojni, ponieważ to uwięzienie Mojego drogiego syna wkrótce się skończy, ponieważ wszystko, co na was nałożyli, co jest nielegalne i grzeszne, zostanie wkrótce obalone, a ci o złej naturze i intencjach zobaczą, co to znaczy używaj systemu, aby obrócić dusze przeciwko dobru. Nie bój się, mój synu.

Australia otrzyma wiele kar przeciwko tej ziemi i jej mieszkańcom, a oni zrozumieją, co wyrządzili Mojemu synowi, zmuszając ludzkość do uważnego zastanowienia się, dlaczego sprawiły wam tyle cierpienia. Będą kolejne niszczycielskie powodzie i Sydney zostanie zrujnowane, ponieważ ziemia podzieli się i doprowadzi do ruiny wielkie pomniki. Miasto się zawali, most Harbour wraz z operą i wielu ludzi zginie, a władze uwierzą i zrozumieją, co ci zrobili”..

„Wzniesiecie się na wielkie wyżyny, ponieważ ludzkość wtedy uwierzy w Słowa Mojego Boskiego Syna Jezusa i Słowa, które wam przekazywałem przez 40 lat, ostrzegając ludzkość, ponieważ mieszkańcy Australii nie chcieli uwierzyć w Boskie Orędzia dane ich. Uwierz Mi, Mój święty synu, ludzie tego kraju zobaczą, co ci zrobili, Moja święta Oblubienico czasów ostatecznych”.

„Kiedy niebo zostanie wystawione na światło, które będzie świecić bardzo jasno, będzie to działanie spowodowane odbiciem od asteroidy , która zbliży się bardzo blisko atmosfery. Kamień ten będzie przyczyną wielu zakłóceń w atmosferze, ponieważ asteroida będzie bardzo duża i gdyby uderzył w Ziemię, spowodowałby jej anihilację. Chroń oczy przed Światłem i pozostań tam, gdzie jesteś i módl się”.

„Moje dzieci, nadal nie przyjmujecie Ostrzeżeń, które przesłaliśmy wam My z Nieba”.

Hiszpania zostanie wkrótce ukarana, ponieważ kraje z Bliskiego Wschodu zaatakują ją i sprowadzą strach na narody”.

Francja również zostanie dotknięta, powodując niepokój narodu, ponieważ doprowadzi do powstania muzułmanów, przynosząc podziały w narodach”.

„Moje dzieci zasypiają, nie zdając sobie sprawy, że Rosja , Niedźwiedź, budzi się i przeleje się przez północne kraje Europy, sprowadzając wojnę z narodami Szwecji, Danii, Norwegii i Niemiec Wschodnich , bardzo, bardzo szybko. Zachowują się tak, jakby nic się nie działo, ale atak na Ukrainę jest samym otwarciem Wielkiej Wojny . Zaczęło się w 2014 roku. Obudźcie się Moje dzieci, gdy świat przygotowuje się do trzeciej wojny światowej.

Anglia, kraj, który wierzy, że nie zostanie dotknięta, będzie zaskoczona, ponieważ bardzo niedługo nastąpi bardzo smutne i smutne wydarzenie w Domu Królewskim . Módlcie się, Moje dzieci”.

Chiny szykują się do ataku na Tajwan, co otworzy wyraźną drogę dla USA, przyjdą bronić narodu, ale przyniesie wielki podział dla USA. Módlcie się, Moje dzieci, ponieważ ludzkość wysuwa wiele roszczeń”.

„Módlcie się, Moje dzieci, za Amerykę Południową i mniejsze narody pomiędzy Południową a Północną Ameryką, ponieważ nadchodzą wielkie fale, aby podzielić małe narody: Kubę, Jamajkę, Haiti, Dominikanę, Portoryko i Wyspy Dziewicze . Ameryka Południowa rozpadnie się, sprowadzając komunizm na niektóre narody, ale podzieli ludzi i sprowadzi wielkie podziały – a brak żywności również sprowadzi wielki podział – na ludzi. Módlcie się dzieci, módlcie się, bo tylko dużo modlitwy zmieni to, co się dzieje”.

„Módlcie się za papieża Benedykta , bo się stara, bo jego wiek jest znakiem, że jego czas jest bardzo bliski. Watykan stanie w wielkim płomieniu, a wróg umieści flagę komunizmu na Bazylice, aby pokazać światu, że komunizm wygrał”.

Wulkany wybuchną wszędzie, powodując wielkie zamieszanie na świecie”.

Japonia , posłuchaj Mnie teraz: Wielkie trzęsienie ziemi podzieli Wyspy. Proszę o modlitwę wielu ludzi, bo tylko modlitwa zmieni serca Naszych dzieci”.

„Słuchajcie Moich Słów, Moje umiłowane dzieci, bo nadeszła wojna i wkrótce osoba u władzy zostanie zabita , co przyniesie światu wielkie cierpienie”.

„Wkrótce przyjdę ponownie, ponieważ chcę rozmawiać z Naszymi dziećmi, ponieważ czasy są bardzo poważne. Kocham was kochane dzieci i daję wam Anioła z Chóru Archaniołów. Módlcie się Moje dzieci i nie bójcie się. Noś Brązowy Szkaplerz – jest to Znak ochrony dla Twoich dusz. Błogosławię cię: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen”.

„Błogosławię cię, mój święty synu: w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen”.

„Nie bój się, bo pomoc jest w drodze, już niedługo, a twoja praca będzie kontynuowana, ponieważ to ty, My z Nieba, wybraliśmy. Błogosławię cię: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen”.

„Kocham cię, moje słodkie dziecko Williamie”.

________________________________________________________________

This entry was posted in Polski and tagged . Bookmark the permalink.