Surowe Ostrzeżenie dla Ameryki

______________________________________________________________

U.S. states map

______________________________________________________________

Mary Refuge of Souls

October 3, 2020

Św. Michał Archanioł

Oto i oto

Jestem Michał Archanioł, Obrońca i Obrońca Wiary Ojca w Niebie przez Jego Syna, Jezusa Chrystusa, Odkupiciela Dzieci Ojca.

Słuchajcie uważnie, bo głośno przekazuję to Orędzie narodowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Globalna wojna została wypowiedziana przeciwko waszemu narodowi i waszemu narodowi; przeciwko Karcie Praw i Konstytucji, która została zainspirowana przez samego Ojca z Niebiańskich Królestw. Ojciec w Niebie nakazał mi, jako Michałowi Archaniołem, abym przekazał wam to surowe ostrzeżenie.

Jesteście atakowani z miejsc i księstw w najciemniejszych duchowych sferach. Szczególnie wśród ludzkości wasz naród został wybrany przez szatana i inne główne demony, które mają zostać zniszczone, aby osiągnąć cel złego – zniewolenie całej ludzkości pod jego kontrolą.

Jest to ostatnia bitwa, którą zły będzie mógł stoczyć przeciwko ludzkości, zanim gniew Boży zstąpi na całe zło w waszym świecie, które jest prowadzone przez złego i jego sługusów.

To ostatnia bitwa; to już koniec. Ojciec w Niebie zwycięży na końcu!

Niech tak będzie! Bogu niech będą dzięki!

Jednak w tych Ostatnich Dniach Czasów Ostatecznych zły duch skupia swoją broń na was, ludziach Stanów Zjednoczonych Ameryki jako ostatnich obrońcach wszystkiego, co dobre w waszym świecie.

Nie popełnij błędu! Jesteś w ostatecznej bitwie Dobra ze Złem. Zły widzi wyraźnie zły plan, który musi wykonać, a wielu z was z modlitwą rozwinęło rozeznanie, aby rozpoznać to zło od dobra i zidentyfikować szatańskich sługusów, którzy próbują was kontrolować.

Do tej pory musicie już mieć rozeznanie, aby rozpoznać swoich przywódców, którzy wykonują dzieło Boże, w przeciwieństwie do wielu demonicznych przywódców, którzy są sługusami złego. Demoniczne ataki na narodowość i suwerenność Stanów Zjednoczonych Ameryki pochodzą z wewnątrz – od waszych własnych obywateli, którzy przysięgli wierność złemu, przyjmując anarchizm, marksizm, socjalizm i komunizm – jak również spoza waszego kraju przez komunistyczne dyktatury i ich globalistycznych partnerów, którzy są piekielnie zdeterminowani, aby czynić wolę szatana poprzez swoje globalne tajne i okultystyczne stowarzyszenia, z których wiele zostało zidentyfikowanych przez was.

Łatwo i łatwo jest zidentyfikować, kim są wrogowie waszej narodowości i suwerenności w waszych własnych granicach. Zidentyfikuj swoich przywódców politycznych i pośredników władzy, którzy organizują finansowanie i wspierają anarchistyczne, marksistowskie, komunistyczne i socjalistyczne podmioty, a poznasz swojego wroga po ich działaniach.

Zidentyfikuj tych, którzy podsycają chaos i zamieszanie – choroby złego – i którzy cię buntują, plądrują i atakują – są sługusami złego – z których wielu jest jak wściekłe owce ślepo popełniające akty przemocy. Taka jest wola ich przywódcy w alternatywnych królestwach zła – samego szatana.

Wasz naród Stanów Zjednoczonych Ameryki stoi teraz samotnie na arenie globalnej, ponieważ zły ma teraz kontrolę nad ciemnymi reżimami komunistycznymi, jak również innymi reżimami kontrolowanymi przez globalistyczne okultystyczne społeczeństwa, które kulą się i ukrywają w milczeniu, podczas gdy oni sprawiają wrażenie, że są altruistycznymi przywódcami, którzy uratują świat poprzez swój demoniczny Nowy Porządek Świata.

Powiedzmy to teraz! Ten Nowy Porządek Świata nie pochodzi od Ojca w Niebie, ani od Jego Syna, Jezusa Chrystusa, Odkupiciela świata; ani twojej Błogosławionej Matki; ani ze wszystkich aniołów i świętych.

Ten demoniczny Nowy Porządek Świata jest dziełem szatana, który od wieków potajemnie i potajemnie rozwija swoje plany poprzez swoich sługusów.

Ale teraz nadszedł czas! Teraz czas na ostateczną bitwę!

Ci z was, którzy upierają się przy wspieraniu swoich przywódców, którzy są sprzymierzeni z tymi demonicznymi globalistami i ich Nowym Porządkiem Świata, narażają waszą wieczną i wieczną przyszłość na wielkie niebezpieczeństwo. Musicie teraz zaprzestać wspierania tych demonicznych sługusów, albo zaryzykować wieczne potępienie. Czy mogę uczynić moje surowe ostrzeżenie dla ciebie prostszym i prostszym?

Podążajcie i wspierajcie swoich przywódców, którzy wzywają ten Nowy Porządek Świata do demonicznego planu, jakim jest. Zidentyfikuj i ujawnij każdego ze swoich światowych przywódców, przywódców narodowych, pośredników władzy lub polityków, którzy są z tego nowego porządku świata – niezależnie od ich tożsamości politycznej lub religijnej. Żadnemu papieżowi, biskupowi czy kapłanowi nie wolno pozwalać na wspieranie szatana lub jego planów. Musisz je zdemaskować i pokonać. W ostatecznym rozrachunku zwyciężysz.

Jednak w międzyczasie chaos i zamieszanie, które zły duch stworzył i przyspiesza, będą trwać – chyba że Potężni Wojownicy Modlitwy Pańskiej, świeccy przywódcy oraz mężczyźni i kobiety ze stali powstaną teraz w pełni i bez rezerwy, aby zaatakować i pokonać sługusów szatana.

To jest twoje ostateczne powołanie do bitwy. Uznaj znaczenie tej chwili! Czy wyrażam się całkowicie jasno? Nie odwracajcie ani nie ignorujcie Moich słów! Stawką jest przyszłość ludzkości!

Jeśli teraz odniesiecie zwycięstwo, Szatan i jego sługusy zostaną pokonani raczej wcześniej niż później, ale nie bez pracy tych z was, którzy słyszą i wierzą w nasze “Orędzia z Nieba” do was, Ludzi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Powstańcie i weźcie teraz broń – zarówno duchowo, jak i świecko. Przyłącz się do Ojca w Niebie. Jego Syn, twój Odkupicielu, Jezus Chrystus; Maryjo, wasza Niebieska Matka. i wszyscy aniołowie i święci, aby zapoczątkować plan Ojca dla “Nowego Nieba i Nowej Ziemi”!

To jest ostatnie wezwanie bojowe!

Niech tak będzie! Bogu niech będą dzięki!

______________________________________________________________

______________________________________________________________

This entry was posted in Polski and tagged . Bookmark the permalink.