Petrus Romanus, 15 Sierpnia 2022

_______________________________________________________________

MATKA BOŻA„Pozdrawiam Cię Mój umiłowany przyszły Wikariusz Domu Jezusa na ziemi”.

WILLIAM: Widzę siebie stojącego przed dwoma krzyżami, tak jak papież Benedykt stoi obok jednego, a ja obok drugiego. Matka Boża znów mnie pozdrawia i mówi, żebym pozostał w pokoju.

MATKA BOŻA„Przychodzę dzisiaj w Wielkie Święto Mojego Wniebowzięcia. Wszystkie te Anioły, które widzisz za Mną, to Anioły wszystkich dusz, które zostały dziś zbawione, aby przyłączyć się do Mnie w Niebie w ten Wielki Dzień Uczty – a dzisiaj jest wielki dzień dla ciebie, ponieważ w nadchodzącym roku będziesz miał wielkie zwycięstwo, mój święty synu”.

„Dzisiaj pragnę przemówić do wszystkich Naszych dzieci, które walczą o Prawdę Mojego Boskiego Syna, Jezusa Chrystusa, Syna Boga Żywego, ponieważ w ten dzień świąteczny pragnę wszystkim Moim umiłowanym dzieciom powiedzieć, że punkt zwrotny Zwycięstwa Mojego Boskiego Syna, Jezusa, rozpoczęło się i w ciągu dziewięciu lat Zwycięstwo Mojego Boskiego Syna, Jezusa, zostanie dokonane przed ludzkością”.

„Moje ukochane dzieci, świat zmierza ku wielkiemu niebezpieczeństwu, bo Rosja , choć wydaje się opinii publicznej, przegrywa bitwę wojny na Krymie i kraj, który przypomina – czyli Ukrainę – ale nie dajcie się zwieść, Mój dzieci, to znaczy okazywać słabość, aby ludzkość została oszukana, by uwierzyć. Wygrywają. Ale powodem, dla którego Rosja na to pozwala, jest usunięcie Prawdy, ponieważ jest to oszukanie Moich europejskich dzieci, aby pozwolić Rosji zaatakować ich, kiedy najmniej się spodziewają. Rosja planuje wysłać rój samolotów przez linię, aby zaatakować wolny świat z krajami północy Europy; kraje Norwegii, Szwecji i Danii, plus wszystkie narody, które lądują na granicach Rosji. Stanie się, gdy wojna się pogorszy”.

„Chcę ostrzec wszystkie kraje Europy, aby obudziły się ze snu, ponieważ Rosja najedzie na Ciebie bronią, która jest ukryta przed Twoim wzrokiem. Chiny również zaatakują całą Azję ze swoimi 200 milionami ludzi i zaatakują Rosję, ponieważ Chiny budują największą armię świata, a Moje dzieci zasnęły. Hiszpania zostanie zaatakowana przez muzułmanów, a Francja pogrąży się w całkowitym zamieszaniu, wywołując wojnę domową w kraju”.

„Wzywam wszystkie dzieci, aby przez wiele, wiele lat studiowały Niebiańskie Orędzia dane w waszej ziemi i zwróciły się do Boga, ponieważ nadszedł czas, aby Nasze dzieci uklękła i prosiły Boga o miłosierdzie. Nadszedł czas, aby Nasze dzieci błagały Boga o pomoc i Jego Boże Miłosierdzie”.

Papież Benedykt wkrótce zostanie zabrany, a nasz święty syn William zostanie waszym ostatnim wikariuszem. Módlcie się za nich oboje, Moje dzieci, ponieważ Bóg nie zapomniał o swoich dzieciach. Módlcie się słodkie dzieci, bo ludzkość z dobrymi teleskopami obserwuje Niebiosa, bo nad Ziemią przelatują duże asteroidy i wykazują oznaki, że niektóre mogą wkrótce zderzyć się z Ziemią. Wkrótce media powiedzą wam, że jesteśmy w niebezpieczeństwie”.

„Moje dzieci, jak widzicie, świat i jego wydarzenia są bardzo blisko, aby ludzkość poczuła smutek tego, co wam mówiłem przez ponad 100 lat”.

Ameryko, Ameryko, która miała ponad 100 Widzących Publicznych w ciągu ostatnich 50 lat, ciągle was ostrzegałem, abyście się przygotowali. Hawaje i wybrzeże Kalifornii od dawna są ostrzegane przed wydarzeniami, które do was przyjdą. Wulkany: a ziemia wkrótce się przesunie. Poprosiłem ludzkość, aby przygotowała się i przeniosła się z ziemi do miejsca, w którym będziecie chronieni. Poproś swoich Aniołów Stróżów, aby ci teraz pomogli, ponieważ mogą cię chronić”.

„Moje dzieci, cóż więcej mogę wam powiedzieć? Wkrótce Kościół rozdzieli się i podzieli na tysiące grup, ponieważ po usunięciu Papieża Benedykta, Kościół stanie się bardzo ciemny, ale Moje dzieci światłości muszą wiedzieć, że ludzie będą szukać Prawdziwego Papieża, którym jesteś Ty, Moi święci synu, ale wielu ludzi będzie tak zdezorientowanych”.

„Módlcie się za kraje otaczające Chiny, aż do Europy, ponieważ wiele dzieci będzie się bać, ponieważ Chiny poruszają się bardzo szybko – i wiedzcie o tym, że będą miliony ludzi, którzy umrą. Ameryka zostanie zaatakowana, a Chiny i Rosja ją zaatakują. Wiedzcie, Moje umiłowane dzieci, że wróg się nie powiedzie, bo to w chwili, gdy Rosja i Chiny będą krzyczeć, że zwyciężyli, to wtedy Święty Monarcha i Papież Piotr II będą siłą, że Rosja i Chiny odczują Siłę Boga”.

„Moje umiłowane dzieci, prosiłem was o modlitwę i proszenie Boga o pomoc i siłę, ponieważ wchodzicie w Wielką Bitwę Prawdy. Pamiętaj, aby chodzić na mszę, kiedy tylko możesz i modlić się Moimi modlitwami, o które prosiłam Moje dzieci. Bardzo cię kocham”.

„Módlcie się za Anglię, Moje dzieci, ponieważ wielki smutek wkroczy do jej ziemi, a wojna zawładnie tą ziemią, w którą nigdy nie wierzyli, że się wydarzy”.

„Módlcie się także za Australię, ponieważ Chiny przygotowują się do inwazji na jej ziemię, ale jeśli Moje dzieci będą Mnie posłuszne, Chiny zaatakują tylko jej część”.

„Módlcie się, Moje dzieci, ponieważ będzie wydarzenie, które rozpocznie się w Korei Północnej; wielu ludzi umrze, ale zaatakują swoją siostrę w Korei Południowej – na południu – zabijając wiele dusz”.

„Moje dzieci, boli Mnie, że muszę was ciągle ostrzegać, ale jeśli tego nie zrobię, kto będzie zbawiony. Zegar wskazuje dwunastą i koniec grzesznej Rosji jest nad światem, ale to oznacza wielkie zniszczenie dla świata, ale w końcu Moje Niepokalane Serce zatriumfuje.

„Kocham was, Moje ukochane dzieci. Posłuchajcie naszego Świętego Wikariusza, Papieża Piotra II, już wkrótce. Kocham cię. Mój Syn Jezus – Mój Boski Syn – przychodzi, aby dać swoje błogosławieństwo”.

WILLIAM: Jezus przyszedł cały w jasnej bieli. On przychodzi z milionami Aniołów i Błogosławi nas:

NASZ PAN„W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen”.

„Pozdrawiam cię, Mój święty synu Williamie i wszystkie Moje umiłowane dzieci. Pozdrawiam was, Moje umiłowane dzieci Czasów Ostatecznych. Przyszedłem tylko po to, aby pobłogosławić wszystkie Moje dzieci. Uważaj i słuchaj Mojej Matki – Matki Bożej. Błogosławię cię Mój święty synu i błogosławię twój dzień i dzieci świata: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen”.

WILLIAM: Matka Boża nas błogosławi:

MATKA BOŻA„W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen”.

WILLIAM: Niedługo ma mi do wyjawienia bardzo ważne rzeczy.

MATKA BOŻA„Odwagi. Błogosławię was i kocham: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen”.

Królowa Niebios

_______________________________________________________________

This entry was posted in Polski and tagged . Bookmark the permalink.