Petrus Romanus, 15. Srpna 2022

_______________________________________________________________

NAŠE PANÍ“Zdravím tě, můj milovaný budoucí náměstek Ježíšova domu na Zemi.”

WILLIAM: Vidím se, jak stojím před dvěma kříži, zatímco papež Benedikt je vedle jednoho a já vedle druhého kříže. Panna Maria mě znovu vítá a říká, abych zůstal v pokoji.

NAŠE PANÍ„Přicházím dnes na velký svátek mého Nanebevzetí do nebe. Všichni tito andělé, které za mnou vidíte, jsou andělé všech duší, které byly dnes zachráněny, aby se ke mně v tento velký svátek připojily v nebi – a dnešek je pro vás velkým svátkem, protože během příštího roku budete mít velké vítězství, můj svatý synu.”

„Dnes si přeji promluvit ke všem Našim dětem, které bojují za Pravdu mého Božského Syna, Ježíše Krista, Syna živého Boha, protože v tento svátek chci říci všem svým milovaným dětem, že bod obratu vítězství mého Božského Syna Ježíše začalo a do devíti let bude vítězství mého Božského Syna Ježíše dokonáno před lidstvem.”

„Moje milované děti, svět se řítí do velkého nebezpečí, protože Rusko, ač se to veřejnosti zdá, prohrává bitvu války na Krymu a v zemi, které se podobá – což je země Ukrajina – ale nenechte se zmást, děti, to znamená ukázat slabost, takže lidstvo je oklamáno věřit. Vyhrávají. Ale důvod, proč to Rusko dovoluje, je odstranit Pravdu, protože je to oklamat Mé děti Evropy, aby dovolily Rusku zaútočit na ně, když to nejméně očekávají. Rusko plánuje poslat roj letadel přes křížovou linii, aby zaútočila na svobodný svět se zeměmi severu Evropy; země Norsko, Švédsko a Dánskoplus všechny národy, které přistávají na hranicích Ruska. Stane se to, až se válka zhorší.”

„Chtěl bych varovat všechny evropské země, aby se probudily ze spánku, protože Rusko vás napadne se zbraní, která je skryta vašemu zraku. Čína také napadne celou Asii se svými 200 miliony mužů a zaútočí na Rusko, protože Čína buduje největší armádu světa a Mé děti usnuly. Španělsko bude napadeno muslimy a Francie bude v naprostém zmatku, který přinese občanskou válku do země.”

„Vyzývám všechny děti, aby studovaly Nebeská poselství daná ve vaší zemi po mnoho a mnoho let a obrátily se k Bohu, protože je čas, aby Naše děti klečely na kolena a prosily Boha o milost. Je čas, aby Naše děti prosily Boha o pomoc a Jeho Boží Milosrdenství.

Papež Benedikt bude brzy vzat a náš svatý syn, William, se stane vaším posledním vikářem. Modlete se za oba, mé děti, protože Bůh na své děti nezapomněl. Modlete se milé děti, protože lidstvo s dobrými dalekohledy sleduje nebesa, protože kolem Země prolétají velké asteroidy a vykazují známky toho, že by se některé mohly velmi brzy srazit se Zemí. Velmi brzy vám média řeknou, že jsme v nebezpečí.”

“Děti moje, jak vidíte, svět a jeho události jsou velmi blízko, aby lidstvo pocítilo smutek z toho, co jsem vám vyprávěl více než 100 let.”

Ameriko, Ameriko, která za posledních 50 let měla více než 100 Veřejných věštců, znovu a znovu jsem vás varoval, abyste se připravili. Havaj a pobřeží Kalifornie byly tak dlouho varovány před událostmi, které k vám přijdou. Sopky: a země se velmi brzy posune. Požádal jsem lidstvo, aby se připravilo a přestěhovalo se ze země na místo, kde budete chráněni. Požádejte své anděly strážné, aby vám pomohli, protože vás mohou ochránit.“

„Mé děti, co vám ještě mohu říci? Církev se brzy oddělí a rozdělí na tisíce skupin, protože jakmile bude papež Benedikt odstraněn, církev se stane velmi temnou, ale Mé děti světla musí vědět, že lidé budou hledat pravého papeže, kterým jsi ty, můj svatý. synu, ale mnoho lidí bude tak zmatených.”

„Modlete se za země, které obklopují Čínu , až po Evropu, protože mnoho dětí bude mít strach, protože Čína postupuje velmi rychle – a vězte, že zemřou miliony lidí. Amerika bude napadena a Čína a Rusko ji napadnou. Vězte to, mé milované děti, že nepřítel neuspěje, protože právě ve chvíli, kdy Rusko a Čína budou křičet, že vyhrály, bude tou silou Svatý panovník a papež Peter II. Rusko a Čína pocítí Boží sílu.”

„Moje milované děti, požádal jsem vás, abyste se modlily a prosily Boha o pomoc a sílu, protože vstupujete do Velké bitvy pravdy. Nezapomeňte chodit na mši, kdykoli můžete, a modlit se Mé modlitby, o které jsem požádal své děti. Miluji tě moc.”

“Modlete se za Anglii, mé děti, protože do její země vstoupí velký smutek a válka ovládne tuto zemi, o níž nikdy nevěřili, že se stane.”

“Modlete se také za Austrálii, protože Čína se připravuje na invazi do její země, ale pokud Mě budou Mé děti poslouchat, Čína napadne jen její část.”

„Modlete se, mé děti, protože v Severní Koreji začne událost; mnoho lidí zemře, ale zaútočí na svou sestru v Jižní Koreji – na jihu – a zabijí mnoho duší.”

“Děti moje, je mi líto, že vás musím neustále varovat, ale pokud ne, kdo bude zachráněn.” Hodiny jsou ve 12 a konec hříšného Ruska je na světě, ale pro svět to znamená velkou zkázu, ale nakonec zvítězí Mé Neposkvrněné Srdce.”

„Miluji vás, mé milované děti. Poslechněte si našeho svatého vikáře, papeže Peter II, velmi brzy. Miluji tě. Můj Syn Ježíš – Můj Božský Syn – přichází, aby dal své požehnání.

WILLIAM : Ježíš přišel celý v zářivě bílém. Přichází s miliony andělů a žehná nám:

NÁŠ PÁN„Ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého. Amen.”

„Zdravím tě, můj svatý synu, Williame, a všechny mé milované děti. Zdravím vás, mé milované děti konce časů. Přišel jsem, abych požehnal všem svým dětem. Opatrujte se a poslouchejte Moji Matku – Svatou Matku. Žehnám ti, můj svatý synu, a žehnám tvému ​​dni a dětem světa: Ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého. Amen.”

WILLIAM: Naše Paní nám žehná:

NAŠE PANÍ„Ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého. Amen.”

WILLIAM: Brzy mi musí prozradit velmi důležité věci.

NAŠE PANÍ„Seber odvahu. Žehnám vám a miluji vás: Ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého. Amen.”

Královna nebes

_______________________________________________________________

This entry was posted in Čeština and tagged . Bookmark the permalink.