Luz de Maria, 16 Oktoober 2022

_______________________________________________________________

SÕNUM ST. PEAINGEL MIIKAEL LUZ DE MARIALE

16. Oktoober 2022

[Vaata veebisaiti: https://www.revelacionesmarianas.com/english.htm]

Minu Kuninga ja Issanda Jeesuse Kristuse inimesed:

Taevaste leegionide printsina olen saadetud teile sellest teatama.

NÜÜD ON AEG KÄESUNUD! … NAGU KÕIGE PÜHAMA KOLMINGU EELNEVALT MÄÄRATUD NING TEILE MINISTUD.

Meie Kuninga ja Issanda Jeesuse Kristuse armsad lapsed, maa väriseb sügavusest, võimendades maavärinaid tekitavaid murdejooni. Maa on alati ühes või teises kohas värisenud, kuid ei saa eitada, et sel ajal on liikumised sagedasemad ja vulkaanipursked intensiivistuvad maa liikumise tõttu.

Olge hoiatatud valede õpetuste eest:

JUMALA SEADUST EI SAA MUUTA; MEIE KUNINGA JA ISSAND JEESUS KRISTUSE MÜSTILINE KEHA ON TEADLIK, ET JUMALA SEADUS ON ÜKS (2Ms 20:1-17; Mt 22:36-40) NING AINULT RISTIS JA ÜHTSUSES SAATE MÕÕTUD MÕÕTMED. JUMALIK TAHE.

Ustavad inimesed, teil on vaja minna keskpärasest vaimsest elust usu kaudu elama vaimsust selle täiuses. Jumala rahval peab olema kindel usk (1Jh 5:4) praegusel ajal, mil dekristianiseerumine edeneb üha enam. Inimsoo austus jumaliku vastu on langenud väga madalale ja see tekitab Jumala rahva suhtes suurt tagakiusamist. Sel põhjusel on vajalik, et inimestel oleks Usk ja mõistmine, et nad oleksid palves vankumatud; ilma palveta pole ühtesulamist Püha Kolmainsusega.

PALVE ON VAJALIK NING TAEVASTE LEEGIONIDE VÜSTINA KINNITAN TEILE, ET KÕIGE PÜHAMA SÜDAMEGA PALVEMISE NING MEIE KUNINGANNA JA VIIMASE AJA EMA VÕTAB VASTU.

Võtke vastu meie Kuninga ja Issanda Jeesuse Kristuse ihu ja veri ning olge ustav Meie Kuninga ja Issanda Jeesuse Kristuse Kiriku tõelisele Õpetajaametile.

Kõige Püha Kolmainsuse lapsed:

On aeg elada usus täiel rinnal ilma hirmu, ärevuseta, sõjahüüde edenedes komistamata ja unustamata, et rahulepingud ei ole rahu, vaid rahvaste teesklus, et end rohkem ette valmistada ja selleni jõuda. punkt.

USK, JUMALA INIMESED!

Meie Kuninga ja Issanda Jeesuse Kristuse armastatud inimesed:

HOIATUS ON LÄHEDAL, NAGU SÕDA ON LÄHEDAL…

Palvetage kui Jumala rahvas: palvetage Püha Roosipärja – see on üks palvetest, milles koos meie kuninga ja Issanda Jeesuse Kristuse ning meie kuninganna ja emaga jälgite meie kuninga ja Issanda Jeesuse elu, kirge, surma ja ülestõusmist. Kristus.

Palveta, palveta. Jumala kojas tuleb kuulutada kiitust Pühimale Kolmainsusele ja Meie Kuningannale ja Lõpuaja Emale ning Püha Roosipärja kuulutatakse silmitsi ohtudega, millega inimkond silmitsi seisab, kuna on lähedal. taevakeha, mis läheneb Maale.

Palvetage, Pühima Kolmainsuse lapsed, palvetage selle eest, mis praegu Maal toimub, ja palvetage jõudude eest, mis lähevad ähvardamisest relvade reaalsuseks.

Palvetage, Pühima Kolmainsuse lapsed, palvetage oma südamega, et teile tundmatute relvade kasutamise intensiivsus väheneks, kui see on jumalik tahe.

Palvetage: palve on hinge palsam. (1)

Ma õnnistan ja kaitsen sind.

Püha peaingel Miikael

TERVE KÕIGE PUHASTI MAARIA, PATUTA EESTAMINE

TERVE KÕIGE PUHASTI MAARIA, PATUTA EESTAMINE

TERVE KÕIGE PUHASTI MAARIA, PATUTA EESTAMINE

(1) Laadige alla taevast dikteeritud ja inspireeritud palveraamat.

LUZ DE MARIA KOMMENTAAR

Vennad ja õed:

Seda püha peaingel Miikaeli kutset analüüsides võime järeldada, et kõigis ühiskonna aspektides valitseb vaimne vaakum: Jumal on puudu.

Ja just see jumalatu põlvkond on vajumas selle küüsi, kes valmistab teed Antikristusele, ja see tee on sõdade, tagakiusamiste, lõhede ja reetmise tee.

Kristus on keelatud, jumalik keelatakse ja see muutub pidevalt hullemaks. Lava valmistatakse Suure Viletsuse kõige verisema osa jaoks.

Ja enne hoiatust, iga inimese enda hinnangut, kas me valmistame end selleks isiklikuks testiks ette?

Palvetagem, vennad ja õed, palvetagem. Kristus palvetas oma Isa poole katsumuste ajal. Me peame palvetama.

Aamen.

_______________________________________________________________

This entry was posted in Eesti and tagged . Bookmark the permalink.