Poselství Popeleční Středy 2023

_______________________________________________________________

ZPRÁVA PŘIJANÁ POPELENOU STŘEDA

22. února 2023

Kříž se objevil. Svatý Petr a svatý Pavel stojí na každé straně kříže a sedm archandělů je nad křížem. Kříž se otevírá a z kříže vychází krásné jasné světlo a tvoří ulici.

Archandělé přicházejí a svatý Michael je uprostřed. Archandělé jsou tři na každé straně. Svatý Petr a svatý Pavel vystupují a kříž se otevírá. Ježíš a Maria přicházejí skrze kříž.

Nejsvětější Trojice – Otec a Duch svatý se vznášejí nad Ježíšem a Marií. Svatý Josef je také s Naší požehnanou Matkou. Zdá se, že jsou oblečeni v hebrejských šatech. Přicházejí dopředu. Ježíš přichází dopředu. Ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého +.

Ježíš: Zdravím všechny své děti na celém světě.

“Dnes je velký svátek dvou velkých apoštolů Svaté Matky Církve – svatého Petra a svatého Pavla.”

“Jak víte, jak cítíte a jak vidíte, lidstvo jde stále dále do temnoty, zapomíná, co lidstvo je, zapomíná na Mě, svého Stvořitele a Spasitele. Jak smutné je vidět mnoho dětí, které na Mě zapomněly a odložily Mě stranou, hledají svět a jeho pokušení, místo aby hledaly Mě a Spásu.”

“Vůdci světa neznají skutečnou pravdu, protože to, co lidstvo vidí v televizi, je jen část pravdy, protože většina z toho je člověku skryta – a proto lidstvo pokračuje dále po cestě k propasti.”

“Mé děti, mé děti, co musím udělat lidstvu, abych ho probudil ze spánku? Já a Moje Nejsvětější Matka a andělé a svatí jsme za posledních sto let doručili světu tisíce a tisíce poselství – ale lidstvo je pošetilé – dary nebes odkládá stranou a vybírá si ty věci, které je berou. Já – z Pravdy.”

“Moje děti, protože nebudete poslouchat Naše Hlasy, nenecháte Mi jinou možnost, než poslat lidstvu strašlivé Varování – Varování, které přijde z Nebe – Ohně z Nebe. A tento oheň očistí lidstvo a doufejme, že otevře srdce, která se uzavřela mému povolání.”

“Toto Varování budou svědky všech dětí. Nebude to jen v jedné zemi, ale pod toto jho se dostane každý národ a všichni budou svědky. To přijde letos. Toto je jen jeden z trestů pro svět, ale bude jich mnohem více, které zasáhnou mnoho národů země. Dojde k sopečným erupcím a velkým nepokojům. Národy budou šokovány extrémy trestů, které přijdou.”

Evropa bude zatažena do války a také Asie. Také Kanada a také Austrálie budou nečekaně zataženy do války, protože Čína napadne mnoho národů kvůli jejich velké armádě 200 milionů mužů a žen.”

Rusko bude také příčinou zničení člověka, ale Rusko bude překvapeno, když se dozví, že na něj zaútočí Čína. Evropské národy se proto musí připravit podél hranic ruského národa. Země, které budou napadeny, budou ty země, které jsou blízko. Francie bude znehybněna, spíše sama sebou než zeměmi, které na ni útočí.

“Revoluce zasáhne Francii a můj velký voják a panovník přijdou bránit pravdu národa.”

“Modlete se, drahé děti, protože Blízký východ je připraven vzplanout a atomová zbraň bude použita. Lidstvo věří, že tyto zbraně nebudou použity, ale Rusko a Čína mají jiné návrhy a Amerika bude napadena Čínou a Ruskem.”

Kalifornie se velmi brzy potopí do moře a za krátkou chvíli zemře mnoho lidí a dojdou k soudu, protože lidstvo zapomnělo, proč byli stvořeni. Je to tak smutné, mé drahé děti.”

Libanon bude jednou zemí konfliktů, ale později St Charbel tento národ zachrání.”

“Modlete se drahé děti za africké národy . I když jsou chudí, ale budou používat své zbraně, aby spolu bojovali.”

“Modlete se, drahé děti za Jižní Ameriku, protože mnoho národů na Mě zapomnělo a oni za to zaplatí.”

“Co mohu říci Našim dětem? Můj Otec v nebi a Náš Duch touží zachránit Naše děti a Moje Nejsvětější Matka, která má poslání a jde po celém světě, bude i nadále chodit do mnoha zemí, aby zachránila naše děti, ale Naše děti na Nás zapomněly. Proto vás prosím, ó děti, vezměte zrnka lásky mé Nejsvětější Matky a modlete se je upřímně, aby bylo lidstvu dáno milosrdenství.”

“Letošní rok je rokem velkého trestu. To se stane zakrátko a po tomto, pokud lidstvo zůstane spát, pak přijde na svět Velké varování a trest.”

“Modlete se za Františka, protože se snaží jít do Ruska, ale má falešné úmysly. Potřebuje vaše modlitby, drahé děti.”

“Miluji vás, mé drahé děti, a žehnám vám v tento svátek. Dnes je velmi významný svátek.”

Miluji vás, drahé děti, a žehnám vám a dávám vám sílu. Nezapomeňte se v postní době modlit a prosit mého Otce v nebi o milosrdenství, aby Duch svatý sestoupil na lidstvo a posílil je.

“Žehnám vám Mé děti. Ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého. Amen +.”

“Žehnám ti.” Ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého. Amen +.”

Naše Svatá Matka vykročí vpřed. Se smutným úsměvem vypadá krásně.

Matka Boží: “Zdravím vás. Ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého. Amen +.”

“Jak víte, Můj Božský Pane, Ježíš Kristus dal lidstvu pokyny, které potřebují, protože svět jde dále do temnoty. Lidstvo zapomnělo na svého Boha. Je čas, aby se lidstvo probudilo, protože Věčný Otec probudí lidstvo šokem, aby si uvědomilo, že Bůh je Bůh.”

“Dnes nebudu moc mluvit, protože Můj Syn řekl lidstvu, co se vyžaduje. Věci se velmi drasticky změní.”

Ježíš i Marie se rozhlížejí. Svatý Josef je tam s anděly a archanděly.

Čas je pro lidstvo velmi krátký, proto, Mé děti, musíte vážně myslet na všechno, co děláte, a my vás velmi milujeme. Ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého. Amen +.”

“Jdi v mém míru.”

Ježíš i Marie kloužou zpět ke svatému kříži.

Andělé zpívali, když se Ježíš, Marie a Nejsvětější Trojice vraceli zpět k Bílému kříži.

Ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého. Amen +.

_______________________________________________________________

This entry was posted in Čeština and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.