Luz de Maria, 4 Mart 2021

_______________________________________________________________

BAŞ MELEK AZİZ MİKAİL’İN
LUZ DE MARÍA’YA MESAJI
4 MART 2021

Tanrı’nın Sevgili Halkı:

KUTSAL ÜÇLÜ BİRLİK’E OLAN SADAKATİMDEN GELEN LÜTFU KABUL EDİN.

GÖKLERİN VE YERİN KRALİÇESİ VE ANNESİ SİZLERİ ANNE ÖRTÜSÜNÜN ALTINDA KORUYOR.

Yalnız değilsiniz, İlahi Koruma her birinizde çalışmakta bunun için Lütuf Halinde olmanız gerekir.

İnsanlık kaosun eşiğinde; Dünya uzaydan (1) gelen ve iklimi, yanardağları (2), dünyanın tektonik faylarını (3), insan bedenini ve hayvanları etkileyen çeşitli cisimlerin tehdidi altında.

Zenginlik ve finansal güvenlik içinde yaşamış olanlar, bu zamanda ekonominin kırılganlığını, dünyanın ne kadar yıkıcı olduğunu deneyimlediler.

Güneşin gök kubbede ışığını ihtişamla yaydığını görüyorsunuz, o güneş yaratılıştaki her şey gibi sallanıyor ve patlamalarından dolayı manyetik fırtınalar ve koronal kütle püskürtüleri yayıyor. (4) Güneş yıldızı değişecek ve şu anda gerçekleşmekte olan değişimden önce her zaman olanı deneyimleyeceksiniz. Dünyanın manyetik alanı, iletişim ve elektrik ağları (5) etkisiz hale gelene kadar zayıflar, ki bu aynı anda çok güçlü bir volkanik patlama nedeniyle de olacaktır. (Markos 13:24)

ŞİMDİ TÖVBE EDİN!

TEKRAR HAKİKATTEN AYRILMADAN UZLAŞIN VE TÖVBE EDİN ÇÜNKÜ, SİZE BİLDİRİLEN HER ŞEY GERÇEKLEŞECEK VE HER BİRİNİZ İNSANLIK İÇİN YAKLAŞAN İMTİHANLARIN AĞIRLIĞINI TAŞIYACAKSINIZ. Bu, Tanrı tarafından veya Göklerin ve Yerin Kraliçesi ve Annesi tarafından değil, itaat etmemiş olan siz kendiniz tarafından kaybedilmiş ve terk edilmiş hissettiğinizde olacak. (Romalılar 5:10)

KIT İMANLILAR! YOLDA SAĞLAM DURMALISINIZ.

İMAN SİZİ ŞÜPHEYE YER VERMEDEN AYAKTA TUTMALIDIR. ŞÜPHE VARSA ŞEYTAN SİZİ YERDE SÜRÜKLER VE SAVURUR. (1 Petrus 5:9)

Her insanın dünyada gerçekleştirmesi gereken bir görevi vardır ve bunu ciddiye almanızın tam zamanıdır. 

Unutmayın ki dünya elitinin insanlığı kendi kontrolü altında tutma aciliyeti bulunduğundan, Tanrı’nın sadık çocukları için bir ülkeden diğer ülkeye geçme şartlarının yerine getirilmesinin imkânsız olacağı zaman geliyor. Panik yapmayın, Tanrı’nın her çocuğu nerede olursa olsun korunacaktır.

Kutsal Kalplerin her Sığınağına, gelmesi gereken insanlar gelecektir, aynı şekilde Kutsal Kalplere adanan evler, İlahi İrade’ye uygun yaşanıyorsa, korunur ve korunacaktır. 

Tanrı’nın Halkı, şimdi bilinçlerin uyanma ve kötünün tüm insanlığa karşı yaptığı saldırılara hazırlanma zamanıdır.  

Oruç dönemindesiniz, duada, telafide kalın, günlük iş ve eylemlerinizi içselleştirin ve geliştirin. Bu an, siz Tanrı’nın çocukları için azami çaba göstermeniz gereken zamandır. 

SANDIK İNŞA EDİLDİ, İMANLA GİRMESİ VE YALVARMAYA DEVAM ETMESİ İÇİN İNSANI TEKRAR TEKRAR ÇAĞIRDIM. Etkin dua, kardeşine karşı iyi amel ve sevgi, İmanın kesinliği, doğru yol sandığı, yaklaşan bölünme karşısında felç kalmadan hazırlanmanız içindir.

Tanrı’nın Halkı, güneşin parladığını gördüğünüzde ”hava güzel” demeyin, güneşi parlarken görmediğinizde de ”hava bulutlu” demeyin. Güneş büyük bir yanardağ patlaması ile gölgelenecek.

HAZIRLANIN VE BÜYÜK UYARI OLAN İLAHİ MERHAMETLE İNCELENECEĞİNİZİ UNUTMAYIN. (6)

Sonra, Cennetin önceden keyfine varacaksınız, sonra… 

Tanrı’nın Sevgili Halkı:


KORKMAYIN, KORKMAYIN!
BİR VE ÜÇLÜ TANRI’NIN AVUCUNDA BULUNUYORSUNUZ. KORKMAYIN, HER BİRİNİZİ ÖZEL OLARAK KORUYORUZ. (Mezmur 46:1)

Bir ve Üçlü Tanrı’da. 

Baş Melek Aziz Mikail

GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
 GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM

(1) Uzaydan gelen gök cisimleri hakkında…
(2) Patlayan Yanardağlar hakkında…
(3) Depremler hakkında
(4) Güneş Aktivitesi hakkında
(5) Dünyanın manyetik alanının değişmesi hakkında…
(6)  Tanrı’nın insanlığa Büyük Uyarısı…

LUZ DE MARÍA’NIN YORUMU

Kardeşlerim:

Baş Melek Aziz Mikail, Tanrı’ya olan sadakatiyle, ruha nüfuz etmemiz için bizimle konuşuyor. Her birimize özel olarak konuşuyor çünkü insan bu denli önemli olan zamanda yaşanan gerçeği görmeyi reddediyor.

Gerçekliğinin bir anda değiştiğini gören ve asla aklımıza gelmeyen yönergeleri benimsemeye devam eden neslin bir parçasıyız.

Aziz Mikail sürekli İmanı yenilememizi ve artırmamızı, İmanı kaybetmememizi, İmanı Kutsal Yazılardan verilmiş olan ve değişmeyen sağlam bilgi temelleri üzerine inşa etmemizi istiyor.

Bizleri sığınaklar konusunda uyarıyor ama paniğe kapılmamız için değil, çünkü Mesih’in Sevgisinin yaşandığı ve Kutsal Annemizin model alındığı ve Kutsal Kalplere adanmış olan bir yuva da sığınaktır. Ama kendimizi korumak için sığınakları düşünmeden önce, tövbe etmeliyiz ve Tanrı’ya ve kardeşimize duyduğumuz sevgiyi pratiğe dökmeliyiz.

Kefaret’ten beri insanlığın yaşamadığı özel bir zamanda yaşıyoruz ve tam da bu an, kutsallaşmamızın gerektiği, Kutsal Ruh’un Çağıdır ve kutsallaşmak için elekten geçmek gerekir. Azim lütfunu isteyelim.

Amin.

_______________________________________________________________

This entry was posted in Türkçe and tagged . Bookmark the permalink.