Luz de Maria, 28 Mart 2021

________________________________________________________________

KUTSAL BAKİRE MERYEM’İN SEVGİLİ 
KIZI LUZ DE MARÍA’YA MESAJI 
28 MART 2021


BÜYÜK HAFTANIN BAŞLANGICI

Lekesiz Kalbimin sevgili çocukları:

BÜYÜK HAFTAYA GİRERKEN, ANNE KALBİM SİZ ÇOCUKLARIMIN HER BİRİNDE ETKİN KALMAYI ARZULUYOR.

İlahi Oğlum’un bu Teslimiyetinin Anılmasına, Kutsallar Kutsalı Üçlü Birliğin sizlere bu Mesajlarda sağladığı bilgilerle başlayalım.

OĞLUM İSA MESİH’İN TUTKUSU SADECE BU BÜYÜK HAFTADA GİZLİ DEĞİL, HER GÜN, HER HAFTA, HER AY, HER YILDADIR…

İNSANOĞLUNUN HAYATINA, TÜM EYLEMLERİNE VE ÇALIŞMALARINA, TÜM KARDEŞLERİNİN ACILARINA VE SEVİNÇLERİNE NÜFUZ ETMİŞTİR.

Oğlum önünüzden geçiyor ama O’nu tanımıyorsunuz, tıpkı Emmaus yolundaki Öğrenciler gibi, Oğlum’un bilgisine odaklanmanız eksik, İlahi Kutsal Ruh’un sizleri aydınlatması ve ilham vermesi ve böylece, davranışlarınızda aceleci olmamanız ve bunların sizi Oğlum’dan uzaklaştırmaması için yaptığınız eylem ve davranışlarınızda sakinlik eksik.

AYARTMALAR, İNSANLIĞIN DİĞER ZAMANLARINA GÖRE, AŞİKAR OLAN VE İNKAR EDEMEYECEĞİNİZ RUHSAL VE BAZI DURUMLARDA DA FİZİKSEL KÖTÜLÜĞE KARŞI OLAN SAVAŞINIZDA DAHA GÜÇLÜDÜR.

İnsan akıl yürütmediği için Oğlum’u kabul etmekte yavaştır, ama atalet, taklit ve uymamak üzerine hareket eder. Bu şekilde Ebedi Hayata ulaşamazsınız, manevi yaşama odaklanmalısınız, geçici olan harici şeylere değil. (Luka 24: 25)

YARIM TESLİMİYETLERE, YERİNE GETİRİLMEYEN SÖZLERE, BİR FIRTINA SONRASI NEHİR GİBİ ÇAMUR SÜRÜKLEYİP, RUHUNUZU TEMİZLEMEDEN BERABERİNİZDE KÖTÜ KOKUSUNU TAŞIMAYIN, YETER!

ACİLEN KALBİNİZİ TEMİZLEYİN, BU AN BİLİNÇLİ OLARAK TÖVBE ETME ZAMANIDIR, GERÇEKTEN, AF DİLEME, ONARMA VE OĞLUM’UN ELİNİ TUTARAK DEVAM ETME ZAMANIDIR.

İçinizdeki niyet çok gereklidir, iş ve davranışlarınızdaki gelişme niyeti Kurtuluş yolunda belirleyicidir, doğru ve sağlıklı niyet kârlıdır ve her birinizde saklı olanı ve sizi iyiye götüren şeyi ortaya çıkarır.

OĞLUM’UN KİLİSESİ DEĞİŞİYOR… ANNESİZ BİR KİLİSE Mİ OLACAK?

Çocuklar, Oğlum’un Kilisesi’nin Gerçek Öğretisi içerisinde yaşayın. Kurban, tövbe, teslimiyet, dua, birlik, tanıklık, oruç, kardeş sevgisi ve her şeyden de öte Kutsallar Kutsalı Üçlü Birlik’e tapınmaya gerek duymayan hafif kurallara boyun eğmeyin.

Yeniliklere katılmak sizleri mahvolmaya, cehalete ve harekete geçmek ve çalışmak için bağımlı olmaya götürür. Sizleri değerlere ve iyi geleneklere boyun eğmeye götürür, sizleri İlahi İrade’ye ait olmayan kurallara rıza göstermeye götürür.

Anneniz olarak sizleri her gün ruhsal yaşamınızı geliştirmek, düzenlemek, Oğlum’un Çarmıhıyla, gerçek huzurla, gerçek sevgiyle, iyiliğin bolluğuyla, sabırsızlığın, hoşgörüsüzlüğün ve agresif karakterliğin, dayatmanın, anlayışsızlığın, otoriterliğin panzehriyle buluşmak için yaşamaya davet ediyorum. Bunlar ve insandaki diğer kusurlar insanın kendisi tarafından bile ayırt edilmeyecek hale gelene kadar kök salar.

AN, İNSANİ DURDURUCULARDAN KURTULMA VE OĞLUM’A TESLİM OLMA ZAMANIDIR.

Sizler ne kadar az anlıyorsunuz ve Peygamberlerin duyurdukları her şeye inanmakta kalbiniz ne kadar yavaş!

Dua edin çocuklarım, dünya barışı için dua edin.

Dua edin çocuklarım, dua edin, Oğlum’u Efkaristiya’da alın.

Dua edin çocuklarım, dua edin, Çarmıh’a bakın, düşünün ve onunla birleşin.

Lekesiz Kalbimin sevgili çocukları:

Gelmekte olan şeyler için korkmayın, korkmayın, korku felç eder.

Sizleri kutsarım.

 Meryem Ana

GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM

LUZ DE MARÍA’NIN YORUMU

Kardeşlerim:

Kutsal Annemiz, Öğretmen olarak, bu Büyük Haftayı geçmiştekiler gibi yaşamamamız için bizi uyarıyor, çünkü bu seferki geçmişteki gibi değil.

İnsanlık, Rabbimiz İsa Mesih’in Dirilişinden sonraki nesillerden beri beklenen en yüksek noktadadır. Daha fazla beklemeyelim, neyi beklemeye devam edeceğiz?

Bu Sevgi Gizemini, her birimiz uğruna Rabbimiz İsa Mesih’in teslimiyetini yüreğimizde, ruhumuzda, güçlerimizde ve duyularımızda yaşamaya çağrıldık.

Amin.

________________________________________________________________

This entry was posted in Türkçe and tagged . Bookmark the permalink.