Türkçe Konuşanlara Uyarı

______________________________________________________________

Tebrikler

En iyi iki arkadaşım Arap ve Yahudi, ben Roma Katolik’iyim, din onlarla benim aramda hiçbir zaman bir sorun olmadı ve insanların genellikle ebeveynlerinin dinine uyduklarına inanıyorum.

Kutsal Ruh benimle konuşulan İngilizce olarak, telepati ve iç locutionlar aracılığıyla iletişim kurdu. Yaklaşan Vicdan Uyarısı ve Aydınlatılması hakkında İngilizce, Portekizce, İspanyolca ve Fransızca olmak üzere dört dilde Uyarı Paketi yazmamı istedi. Bu fenomenler, dini ne olursa olsun muhakeme çağındaki her kişi tarafından yaşanacaktır. Bu fenomeni mutlaka yaşayacaksınız ve Kutsal Ruh bunları size duyurmamı istedi.

MARY’nin 3 Mart 2021’de Peygamber ENOCH’a gönderdiği mesajın bazı ilgili özlerini takip eder. MARY İsa’nın annesidir.

“Çocuklarım, size tekrar hatırlatıyorum: Uyarının gelişine hazırlanın, çünkü düşündüğünüzden çok daha yakın. Kalbim, insanlığın büyük çoğunluğunun hazırlıklı olmadığını görünce acı çekiyor; Bu büyük olay, birçoğunun ruhsal yaşam hakkındaki anlayışını tamamen değiştirecektir. İnsanlık, dünyevi zamanınızın on beş ila yirmi dakikası arasında sürecek bir coşku durumuna girecek ve burada size hem Allah’a hem de kardeşlerinize saygıyla ruhunuzun durumu gösterilecektir.”

“Her ölümlü yargılanacak, sadece akıldan yoksun küçüklerim istisna olacak; Her şey senin boş sözlerinle bile yargılanacak. Birçok ruhun günahlarının ağırlığı yüzünden sonsuza dek yok olacağını görmek beni ne kadar üzüyor. İşte bu yüzden küçük çocuklar, sizden ruhsal olarak hazırlıklı olmanızı istiyorum, böylece sonsuzluğun ve Tanrı’nın varlığı hakkındaki anlayışınızı ve bilginizi açacak olan bu sınava dayanabilirsiniz.”

“Çocuklarım, zaten sabah akşam dua etmen gereken karanlık zamanlardasın, çünkü kötülüğün güçleri sana saldırıyor. Siz küçüklerim, bu saldırıları püskürtmezseniz, sizi manevi olarak zayıflatacak ve Allah’tan ayıracak, sonra da ruhunuzu çalacak olan hasmımın tuzaklarına ve aldatmacalarına düşme riskiyle karşı karşıyasınız.”

______________________________________________________________

This entry was posted in Türkçe and tagged . Bookmark the permalink.