Luz de Maria, 18 Nisan 2021

________________________________________________________________

 BAŞ MELEK AZİZ MİKAİL’İN
LUZ DE MARÍA’YA MESAJI
18 NİSAN 2021

Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in Sevgili Halkı:

SİZLERİ KUTSALLAR KUTSALI ÜÇLÜ BİRLİK’E VE KRALİÇEMİZ VE ANNEMİZE SADIK OLMAYA ÇAĞIRIYORUM.

İnsan, itaat ettiği takdirde, Tanrı’nın lütfunu almak için ”cömertliğin” ve ”merhametin” manevi sandığı olan iyiliğin taşıyıcısı olmalıdır. 

İYİLİKLE EL ELE YÜRÜYÜN. İnsanı dönüştüren, iyilikle hareket etmeye ve davranmaya yönlendiren, Kutsal Ruh’un meyvesi (Bkz. Galatyalılar 5: 22-25) olan bu büyük erdemi unutmayın. 

İNSANLIK İKİ GÜÇ ARASINDA BULUNUYOR: İYİNİN GÜCÜ VE KÖTÜNÜN GÜCÜ. BU YÜZDEN, kötü sizleri sınamadan önce TEREDDÜT ETMEDEN İMANDA SAĞLAM KALMANIZ GEREKİYOR, çünkü kötü Tanrı’nın Halkında, ailelerde, topluluk kardeşleri ve Tanrı’nın sürüsünün çobanları arasında bölünmeye neden olmayı başardı ve insanlığın içinde ciddi ve onarılmaz uçurumlara neden oluyor. 

Tanrı’nın çocuklarına isyan daha önce başladı; el altından tasarlandı, bu nedenle artık yabani otların bol olduğu bu neslin hasadını toplamak için yola çıktılar. Gördüğüm buğday az ama o küçük buğday çoğunlukla Kralımız ve Rab İsa Mesih’in koruması altında ve Kraliçemize ve Annemize itaat ederek doğdu.

Bu, Tanrı’ya sadık olan Halktır: Onlar, bir araya gelip, başlarına gelen her şeyi Kutsal Üçlü Birlik’i sevdikleri için ve ruhların kurtuluşu için sunanların gücüne sahip olan kişidir. 

İman edenler, iyi maya gibi olmaları gerektiğini bilirler ve o halkta sadece bir kişi iyi bir iş yaparsa, o iyi iş herkes tarafından kucaklanır ve içinde dünyanın tüm canlılarını içerir.

Yüceler Yücesi’nin çocukları, neyiniz eksik?
Onu bulmak için Tanrı’ya güvenin!

İman sizi Tanrı’yı tanımaya götürür ama güven olmadan bilgi ölüdür.
Tanrı’ya güvenin olmadığı İman boştur. 

Önce hayatınızı değiştirmeye karar vermeden, fiziki barınaklar hazırlamaya çalışıyorsunuz. 
Dönmüyorsunuz ama kendinizi korumak için bir sığınağa ulaşmak istiyorsunuz, İman nerede?

Hayır, Tanrı’nın çocukları, son anda bile olsa kendinizi dönüştürmezseniz, bir sığınakta korunamayacaksınız.

İÇSEL OLARAK BÜYÜYÜN. Hem kibirli olup hem de Tanrı’nın Yasası’nın yorumcuları olmaya devam ettiğinizi görüyorum, ikiyüzlüler! Her şeyi bildiğinizi sanıyorsunuz ama ağzınızı açtığınızda, ”egonuz” taşıyor ve mide bulandırıyor, sonsuz olmadığınızı düşünmeden, insanların ilgisi nedeniyle zayıflıyorsunuz. Övünerek yaşıyorsunuz ve ne kadar çok koyun postuna bürünmüş kurt var! (Matta 7, 15)

Kalbinizi yumuşatmıyorsunuz, gururun taşı ve insanın aptallığı çoğunuzda daha ağır basıyor. Sizi kişisel olarak etkileyen konularda sadece kendinizi düşünmek, sizi ”egonun” uçurumuna düşürür, kardeşinizi kendinizin önüne koymazsanız, oradan çıkamazsınız.

Dua edin Tanrı’nın çocukları, dua edin, bildirilen şeyler gerçekleşiyor ve uzak sandığınız şeye çok daha yakınsınız.

İnsanlık Tanrı’ya inanmayı bıraktı, Tanrı’ya ihtiyacı olmadığına inanıyor… 

RUHSAL OLARAK CAHİL, KİBİR VE DÜNYEVİ OLANA İLAHİ OLANDAN DAHA FAZLA İNANARAK KENDİLERİNİ KURTULUŞTAN UZAKLAŞTIRAN ZAVALLI YARATIKLAR!

Büyük güçler iktidar için rekabet ediyor ve Vahiylerin gerçekleşmesi için hazırlanıyor.

UNUTMAYIN Kİ, İNSANLIK KAOS İÇİNDEYKEN, HER BİRİNİZİN HAYATINIZDAN KOVMASI GEREKEN KÖTÜ KENDİNİ GÖSTERECEK VE BUNUN İÇİN DÖNMENİZ, İKNA OLMANIZ VE İMANDA GÜÇLENMENİZ GEREKİR.

Dua edin, Kutsallar Kutsalı Üçlü Birlik’ten uzaklaşmış olan kardeşlerinizin yaklaşmaları, tövbe etmeleri ve iman etmeleri için dua edin.

Dua edin, Mesih’in Kilisesi için dua edin, bir bildiriyle şaşırtacak.

Dua edin, yanardağlar dünyada trajedilere neden oluyor.

Kutsallar Kutsalı Üçlü Birlik’in sevgili çocukları:

 
BİZ GÖKSEL ORDULAR, DUA EDENLERİN YARDIMINA KOŞMAK İÇİN HAZIRIZ.

Geri çekilmeyin, insanlığı manipüle edenlerin ellerine teslim olmayın, sebat edin ve içsel huzurunuzu koruyun. Huzuru, sükuneti, sağduyuyu koruyun, kendinize ve kardeşlerinize karşı iyi olun.

Kutsal Üçlü Birlik’te ve Kutsal Üçlü Birlik için, ”tüm onur ve şan” (Vahiy 5:13).

Baş Melek Aziz Mikail

GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM

LUZ DE MARÍA’NIN YORUMU

Kardeşlerim:

Zaman geçtikçe, uzak olduğunu sandığımız gerçeklerle karşı karşıya geliyoruz.

Baş Melek Aziz Mikail’in dediği gibi, Gerçeğin gaspçısı hazır bulunuyor, Tanrı’dan uzaklaşmış olan insanlığın önüne atlamayı bekliyor. Bunun için çok fazla Tanrı çocuğunu aldatacak.

“Manevileşmiş gözleriniz kutsanmıştır, çünkü görüyorsunuz; ve manevileşmiş kulaklarınız kutsanmıştır çünkü duyuyorsunuz”.

Gözlerimizin açık kalması ve şeytanın tuzaklarına düşmemek için onun stratejilerini ayırt edebilmemiz için Yüceler Yücesi’ne yalvarıyorum.

Bizi uyurken bulmamaları için uyanık kalalım.

Amin.

________________________________________________________________

This entry was posted in Türkçe and tagged . Bookmark the permalink.