Luz de Maria, 12 Haziran 2021

_______________________________________________________________


 BAŞ MELEK AZİZ MİKAİL’İN
LUZ DE MARÍA’YA MESAJI
12 HAZİRAN 2021


Tanrı’nın Sevgili Halkı:

SİZLERİ KUTSALLAR KUTSALI ÜÇLÜBİRLİĞİN VE KRALİÇEMİZ VE ANNEMİZİN ADINA KUTSARIM.

Tanrı’nın Halkı, Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in Kutsal Kalbinin koruması altında kalmalıdır. Böylesine büyük bir amaca ulaşmak için badanalı mezarların ikiyüzlülüğü değil, insanın gerçekliği esastır.

Çok az insan, kusurlarına bakarak kendilerini gerçekten dikkatle inceler…
Gerçek dönüşüm yolunu çok az kişi üstlenir …
Tanrı’nın Halkında ikiyüzlüler boldur… 

GERÇEK DÖNÜŞÜM ACİLDİR, insan, kendisini egosunun yalanıyla kendini beğenmiş, var olmayan erdemler ve armağanlarla dolu bir ”tanrı” gibi gördüğünde, bu dönüşümden vazgeçer. 

Kişisel işler ve eylemler, size dünyayı kaplayan ruhsal körlükle enfekte olan gerçek içsel yaşamı, gizlemeden, haykıran bir termometredir. 

Göksel Ordularım, kendilerine gerçekle bakmayı ve hatalarını kabul etmeyi reddeden bu insanlar üzerinde sürekli nöbetteler…

TANRI’NIN BU ÇOCUKLARI GİDİŞATA BİR DUR DEMELİDİR, AKSİ HALDE, KARDEŞELRİNİ MESİH KARŞITININ ELLERİNE TESLİM ETMEYE KADAR VARACAKLAR.

Ey Tanrı’nın Halkı, kafanızda intikam susuzluğuyla, düşüncenizde kin ve hasetle ve kalbinizde nefretle ilgili ne varsa atın.

Ey Tanrı’nın Halkı, sadece iyi yaptığınızı sandığınız işlere ve hareketlere bakmayın, bu kibir ve gururdur. İşte nankör kullar böyle davranırlar, Göklerin ve Yerin Kralı ve Rabbini tanımazlar çünkü kangren ruhlarını sarmıştır. Bu yüzden, elementler insanlığı arındıracaklar ve kendi şerrinden mazlum olan insanoğlu, kendisinin karşısında, Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in büyük Merhameti karşısında, kendi içine bakacak. 

TANRI’NIN HALKI, ŞEYTAN BİR UYDURMA DEĞİLDİR, O MEVCUTTUR, SİZDEN HUZURU ÇALAR, SİZLERİ BİRBİRİNİZLE SAVAŞTIRIR VE BUNUNLA SEVİNİR.

Ey ahmak yaratıklar, bunlar şeytanın sevincinin sebebidir!

Tanrı’nın Sevgili Halkı, hastalık insanlığı büyük acılara doğru sürükleyeme devam ediyor. Seçkinler sizlerin sağlığını baltalıyor, ölümün acelesi var, dünyanın dengesi yok, depremlerin acelesi var.

Uyan insanlık, uyan! 

Tanrı’nın Halkını duaya çağırdım: 

ÖYLE Kİ İNSAN, YAKLAŞAN UYARI VE RUHU KURTARMANIN ACİLİYETİ SEBEBİYLE, KİŞİSEL DAVRANIŞ VE EYLEMLERİ HAKKINDA AYIRT ETME GÜCÜNÜ İSTESİN.

KUTSAL RUH’TAN İMANDA DEVAM ETMEK İÇİN GEREKLİ GÜCÜ İSTEYİN ÇÜNKÜ YAKLAŞAN VE ŞİDDETLİ OLAYLAR DÜNYAYI VE DOLAYISIYLA İNSANLIĞI ETKİLEYECEK.

MASUMLARI KORUYACAĞI İÇİN BİR VE ÜÇLÜ TANRI’YA ŞÜKREDİN.

Tanrı’nın Halkı, paniğe ve umutsuzluğa kapılmadan, Tanrı’ya sadıktır, Tanrı’nın onları çağırdığı yerde yürür, İlahi korumaya ve İlahi takdire güvenir. 

Ordularım cesaretiniz kırılmasın diye sizleri korur. 

Ey insan uyanık ol!
Uyanık olun, tövbe edin! 

KORKMAYIN, SİZLERİ KORUMAK İÇİN KUTSALLAR KUTSALI ÜÇLÜ BİRLİK TARAFINDAN GÖNDERİLDİM. TANRI’NIN YÜCELİĞİ VE RUHLARIN KURTULUŞU İÇİN.

Baş Melek Aziz Mikail

GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM

LUZ DE MARÍA’NIN YORUMU

İnsan, Rabbimiz İsa Mesih’in bizleri donattığı manevi zenginliğin kötüye kullanılması nedeniyle pek çok talihsizlikle karşı karşıya kalmaktadır.

Baş Melek Aziz Mikail’in, insanlığı acıdan acıya sürükleyen kendi insan iradesini kullanmayı durdurmaya çağırdığı çok açıktır.

15 Haziran günü için isteklerini sevgi ve güvenle kabul edelim.

Amin.

_______________________________________________________________

This entry was posted in Türkçe and tagged . Bookmark the permalink.