Petrus Romanus, 11 червня 2021 року

________________________________________________________________

Повідомлення 830 – 11 червня 2021 р. | Маленький камінчик (littlepebble.org)

ПОВІДОМЛЕННЯ, ЯКЕ ВИ НАДАВ НАШИЙ ЛОРД ВІЛЬЯМУ КОСТЕЛІЇ П’ЯТНИЦІ 11 ЧЕРВНЯ 2021

НАШ ГОСПОДЬ: «Я благословляю тебе, Мій улюблений сине Святого Серця: В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь. Будьте в мирі, бо я знаю, що ви зараз страждаєте, але будьте впевнені, що цей Хрест незабаром покине вас, бо я маю багато для вас зробити »

«Сьогодні свято Мого Святого Серця, а завтра свято Непорочного Серця . Блаженні ті, хто вшановує Два свята, бо їх нагорода буде рясною, коли прийде час “.

«Мій улюблений Вільям та всі Божі діти – як ви знаєте, світ не дуже просунувся через пандемію , яка задихає душі мого народу, оскільки людство сприймає цю пандемію як фатальний маневр. Замість того, щоб звертатися до Мене, вони натомість звертаються до знаку науки. Ця пандемія була сформульована Сатаною в руках непокаяного покоління, що спричинило смерть та невизначеність у суспільстві. Проте людина забуває, що людство має лише просити Мене, і воно буде видалено. Але людство не думає про Бога і не звертається до себе, але врешті-решт це спричинить ще більшу пандемію, оскільки ворог Бога хоче встановити своє правління на Землі, відставивши Мене осторонь ».

“Я дозволю це продовжувати, що призведе до вилучення ще багатьох мільйонів, поки світ не прийде до висновку, що Третя світова війна – єдиний результат”.

“Діти мої, діти мої, прокиньтесь, бо сатана втягує вас у свої лапи, де він представить вас собою як Христа”.

« Близький Схід утворює союз для повалення того, що все ще добре – а це християнський світ. Президент Сполучених Штатів Америки намагається сформувати союз між західним світом , щоб подолати сили зла, яка представлена в світі , як комунізм «.

«Попереди мого сина Росії , мій сину, що планується об’єднати Китай з собою та приєднаними до них країнами, щоб контролювати світ, це відбудеться, але це буде недовго. Скажи Моєму синові, що він повинен усунутися від цього, бо якщо цього не зробить, Росія впаде, як і Китай, через криваву війну, яка закінчить усі війни і призведе до загибелі багатьох душ. Скажи йому, я хочу, щоб він зараз перейшов до Істини ».

“Скажіть президенту (Джо Байдену), що він повинен захищати Тайвань , тому що люди від мене – і захищати Гонконг , тому що” Моє око “спрямоване на цю маленьку націю”.

“Діти мої, Третя світова війна вже поруч. Моліться за нації, які будуть задіяні, але зрозумійте це, хоча США будуть вторгнені дуже скоро, Країна залишатиметься вірною Істині, навіть незважаючи на те, що значна частина її міст буде зруйнована, а Каліфорнія піде в море. Але сили Росії та Китаю ввійдуть через Аляску та Мексику . Вони вторгнуться в США, але недовго потрібно, щоб сили США відбудувались і захищали Землю. Багато країн, які зараз перебувають під наглядом США, виведуть свої війська на захист своєї землі, оскільки Європа буде вторгнута Росією та Китаємі на Близький Схід , оскільки Франція та Іспанія понесуть більшу частину нападу з Близького Сходу “.

“Моліться за Англію , бо вона буде стогнати через великі страждання, оскільки королева буде взята, а люди будуть сумувати”.

“Моліться за Австралію , Індонезію та Папуа-Нову Гвінею , тому що Австралія знає, що Китай спостерігає за цим континентом заради власної вигоди. Загрози впадуть на цю країну Австралію, і вона отримає допомогу від ООН ».

“Мої діти, мої діти – людство по-справжньому не знає, що ось-ось прийде у світ. Тому я благаю всіх Наших дітей повернути годинник назад, тому що людство відклало свого Спасителя в сторону, і людство має звернутися до Мене, щоб я міг врятувати помираючий світ ».

“Моліться за папу Бенедикта , бо його час дуже короткий. Моліться за нього, дорогі діти, щоб у його останні години він виніс Велику догму про Пресвяту Матір : Посередницю всіх благодатностей та Співтовариство і Святу адвокатуру , бо це дуже потрібно в цей час ».

“Моліться за країни Південної Америки , бо багато країн будуть покарані через їхню відсутність віри і моліться за Африканський континент , оскільки багато людей помруть у найближчі роки через голод .

Близький час антихриста , солодкі діти, бо перед початком війни світ піде на спад з відмовою грошей, так що ніхто не зможе їх придбати, і вони принесуть нові гроші , які контролюватимуть всі Уряди світу. Будь готовий, милий сину, бо ти поїдеш на Філіппіни і сформуєш Нову частину Істинної Церкви , бо Рим і Ватикан впадуть ».

“Моліться, мої діти і ви, Мій„ Скеля ”- залишайтесь у спокої, тому що ваш хрест буде дуже швидко піднятий, так що ви зможете відновити частину Віри. Не бійтеся, бо ваше здоров’я покращиться, і ви змінитесь, щоб дати плоди, про які я вам розповідав »

«Сьогодні у це Велике свято Мого Святого Серця я хочу благословити вас і тих, кого ви любите, і благословляю всіх дітей світу: В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь “.

“Будьте в мирі і знайте, що Я, Син Живого Бога, Батька, Сина і Святого Духа, благословляю вас: В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь.

УІЛЬЯМ : Ісус підходить і кладе Своє Святе Серце мені на груди. +

НАШ ГОСПОД: «Я люблю тебе, Вільяме: Іменем Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь “.

УІЛЬЯМ : Зараз 16:00. Ісус попросив нас молитися за Білорусь та Україну , бо там почнеться Третя світова війна .

________________________________________________________________

ПОВІДОМЛЕННЯ, ЯКЕ ВИДАЛА НАША ДЕВА В СУБОТУ 12 ЧЕРВНЯ 2021 СВЯТ БЕЗПЕЧНОГО СЕРЦЯ МАРІЇ

НАША ДАМА: «В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь “.

“Я благословляю тебе, Мій улюблений Сине, майбутній вікарій Будинку мого сина на Землі. Я благословляю всіх Моїх дітей у всьому світі, щоб зміцнити їх в цей момент: В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь “.

«Сьогодні, Моя дитино та милі діти, це Велике свято, присвячене Моєму Непорочному Серцю , бо людство потребує цього Найкрасивішого Серця, яке поклоняється Богу. Моя кохана дитина і дорогі діти, як ви знаєте, Мій Божественний Син прийшов учора, щоб вислати найгостріше Послання. Я прийшов сьогодні, щоб запевнити наших дітей, що Слова Ісуса зараз є найбільш нагальними, тому що світ йде далі в темряву, і поки наші діти відстороняються від захисту Мого Божественного Сина, я, як Мати Божа і діти Божі , приходьте, щоб захистити вас, бо Благословення Всемогутнього Бога є найважливішими ».

“ Вулкани в Італії , Мексиці та Ісландії готові вибухнути. Моліться, мої дорогі діти, адже в Сполучених Штатах також є дуже активний вулкан, і якщо цей вулкан вибухне, багато мільйонів дітей загинуть. Тому я прошу, дорогі діти, розгляньте Слова, які я дав вам протягом багатьох-багатьох десятиліть, що час уже закінчується, бо людство відставило свого Бога. Поклавши Бога осторонь, вони також відкинули Мене, свою Матір, осторонь, що принесе багато мук і страждань нашим дітям “.

“Що ще я можу сказати, коли подорожував світом? Послання, яке я даю людству, залишається незмінним, тому що наші діти відмовляються слухати. Що ще я можу зробити для вас. Ви будете продовжувати йти дорогою, поки людство не опиниться перед світовою війною, і що тоді ви будете робити, дорогі діти. Благати про Боже Милосердя немає сенсу, бо, якщо весь світ не звернеться до Бога, людство опиниться в скрутному становищі ».

“Сьогодні, будучи Королевою Неба і Землі , я благаю Наших дітей прохання прислухатись, бо часу дуже мало. Я прошу наших дітей молитися за всіх провидців світу, щоб вони об’єднались як одне тіло для боротьби з Антихристом та його домініонами. Моліться за Церкву Святої Матері, щоб вона визнала багато вад, які Вона спричинила людству. Я люблю вас, солодкі діти, і благословляю вас: Іменем Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь “.

“Сьогодні я привіз із собою багато мільйонів Херувимів. Ці Херувими мають захищати вас, бо багато з того, що має відбутися, знищить багато доброго, що все ще є у світі. Тому я прошу, дорогі діти, молитися. Люблю вас, солодкі діти, і благословляю вас: В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь “.

УІЛЬЯМ : Богоматір підходить до мене і цілує мене в лоб.

НАША ДАМА: «Я знаю, дорогий сину, що ти страждаєш, але довірся Мені, бо це страждання пройде дуже скоро, щоб ти міг виконати Божу Святу Волю, яка для Церкви – для спасіння людства. Я благословляю тебе, сину мій: В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь “.

УІЛЬЯМ : Багато маленьких Ангелів кружляє навколо мене. Їх мільйони – стільки Ангелів.

НАША ДЕВА: «Так, сину мій, є багато, багато ангелів, і багато з цих ангелів будуть виведені на дорогу, щоб мої діти не зневірились. Не бійтеся. Я люблю тебе, сину милий, і Моїх дітей, і благословляю тебе: Іменем Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь. Іди в Мирі Христовому, Боже мій Сине, Ісусе ».

УІЛЬЯМ : Богоматір кланяється, киває головою і повертається назад, а Ангели плавають навколо – стільки Ангелів. Вони прямують назад із Богоматір’ю. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

________________________________________________________________

This entry was posted in Українські and tagged . Bookmark the permalink.