Wielkie manifestacje na niebie są nigh

________________________________________________________________

14 czerwca 2021 – Wezwanie Jezusa w Najświętszym Sakramencie do Jego wiernych ludzi. Wiadomość do Enocha.

Wielkie manifestacje na niebie mają się odbyć

“Mój Pokój bądź z wami, moje Umiłowane dzieci.

Wkrótce zajmą się wielkie manifestacje na niebie, które ogłoszą wam bliskość mojego Ostrzeżenia.znaki, które ostrzegają, aby być przygotowanym na nadejście tak wielkiego dnia. Mój Wspaniały Krzyż na okres siedmiu dni z ich nocami, będzie świecić na niebie. wszyscy ci, którzy będą kłaniać się i modlić się z wiarą do mojego Chwalebnego Krzyża, otrzymają uzdrowienie w swoim ciele i duszy. Po upływie siedmiu dni i nocy mój krzyż zniknie, aby zrobić miejsce dla mojego Ostrzeżenia. Uruchom, uruchom, aby uporządkować swoje konta, ponieważ zbliża się dzień mojego ostrzeżenia! Wielki i Chwalebny Dzień, w którym zostaniesz wzięty i osądzony w wieczności, gdzie twoja dusza według jej stanu i uczynków zostanie zabrana do Nieba, Czyśćca lub Piekła.

W wieczności całe wasze życie będzie wam ukazane od momentu, kiedy użyjecie rozumu; wszystko będzie osądzane, nawet wasze bezczynne słowa i złe decyzje, którymi wpłynęliście na waszych braci, stworzenie i kodeks Miłości, który rządzi wszechświatem. Dlatego moje dzieci, aby was prosiły, abyście się modlili, pościli i pokutowali za wasze grzechy oraz aby zadośćuczyniały za te grzechy śmiertelne, które wyznały i nie zostały naprawione, abyśmy kiedy osiągnęliście wieczność, nie musieli cierpieć oczyszczającego ognia trzeciego czyśćca, ani ognia, który płonie i nie gasi z piekła. Wiele dusz, które są w grzechu śmiertelnym na tym świecie, nie wytrzyma przejścia przez wieczność i zostanie wiecznie zagubionych.

Och, grzeszne człowieczeństwo, ponownie rozważ i wróć do Boga tak szybko, jak to możliwe; zostaw swoje zmartwienia i ziemskie obawy; Zrozumcie, że nadchodzi dzień mojego Ostrzeżenia, a zdecydowana większość dusz jest w ciężkim grzechu lub daleko ode Mnie! Zagubione owce, na co czekacie, aby pogodzić się z Bogiem i waszymi braćmi? Moje przebudzenie sumień puka do drzwi, a wasza dusza jest narażona na wieczną utratę. Głupie, nie chcę twojej śmierci. Moim życzeniem jest, abyście odpokutowali szczerym sercem przed przybyciem mojego Ostrzeżenia, aby wasze przejście przez wieczność nie było twoją śmiercią ani najgorszym koszmarem.

Dlatego czekam na was, dzieci marnotrawne, w ciszy moich Tabernakulów. Pospiesz się, abyś mógł się kąpać i oczyszczać w fontannie przebaczenia i miłosierdzia. I tak, przejście przez wieczność będzie bardziej znośne i nie będzie ryzykować wiecznie utracone!

Pokój, który was zostawiam, mój Pokój, daję ci. Nawracaj i nawracaj, ponieważ Królestwo Boże jest blisko.

Twój Mistrz, Jezus w Najświętszym Sakramencie.

Niech moje dzieci będą orędziami zbawienia znanymi całej ludzkości”.

źródło: mensajesdelbuenpastor

________________________________________________________________

This entry was posted in Polski and tagged . Bookmark the permalink.