Petrus Romanus, 3. července 2021

________________________________________________________________

Zpráva 831 – 3. července 2021 | Malý oblázek (littlepebble.org)

NÁŠ PÁN: „Žehnám vám, má bílá skála – skála spásy pro církev Svaté Matky a dnes vás zde vítám: Ve jménu Otce i Syna i Ducha svatého. Amen. Chtěl bych pozdravit všechny své děti na světě – zejména dnes. Je to svátek Trojnásobné smlouvy, který jsem s vámi před tolika lety uzavřel, svého svatého syna. “

WILLIAM: Holy Shining věc  vychází z mého těla a jde do našeho těla Páně; od našeho Pána jde do Panny Marie a pak se vrátí ke mně.

NÁŠ PÁN: „To je, můj synu, velmi významné, mnohem víc, než si myslíš. Trojnásobná smlouva byla s vámi uzavřena, můj synu, před tolika lety a tato smlouva má přinést vaši roli papeže Petra II., Malého Abrahama . Tuto roli vám dal Můj Otec v nebi a tato role se naplní velmi brzy, protože papež Benedikt brzy vstoupí do nebe, protože velmi brzy sestoupí cestou mučednictví. “

“Věz to, mé děti, že doba časů je tu a vám zbývá jen velmi málo krátkých let a mnoho problémů na světě se bude rozvíjet velmi rychle.” Třetí světová válka bude vstoupit do světa, velmi brzy, a to je z tohoto důvodu žádám Maria Božího milosrdenství zprávu doručit velký význam pro lidstvo. Musíte to pochopit, Mé drahé děti, než Velká válka vstoupí do životů milionů a milionů lidí, na svět přijde mnohem více znepokojivých věcí. “

“Velmi brzy k tobě přijde další devastace – bude to Virus, který zaútočí na srdce a tento Virus se rozšíří po celém světě a zabije mnoho, mnoho dětí.” Ale než to přijde na svět, předal jsem prostřednictvím MDM lidstvu Poselství – poslední a poslední vidoucí všech vidících, které jsem poslal do světa. Žádám naše děti, aby velmi pozorně naslouchaly. protože lidstvo má krátký knot, než začne Velká válka . “

“Musíte vědět, milé děti, že Rusko a Čína se skutečně spojí, ale postupem času Rusko uvidí, že udělalo velkou chybu, a přestože Rusko a Čína nakonec zvítězí, ale nakonec oba tyto národy budou pokárán a mnoho našich dětí z těchto národů se ke mně obrátí. “

“Žádám děti Německa, Polska, Francie a Itálie, aby byly připraveny, protože Antikrist si přeje převzít ovládající národy Evropy a bude – prostřednictvím konfliktu, který přijde velmi brzy.”

” Francie bude interně potrestána, protože muslimové vytvoří velké potíže se zničením katolické víry, a když k tomu dojde, Francie vstoupí do občanské války.” Tato válka bude přitahována také Španělskem a Portugalskem a země v zemích, které jsou v souladu s Libanonem , Sýrií a Íránem , přivedou země Středního východu a přivedou válku do Izraele a mnoho z nich zahyne drahé děti. “

“Modlete se za Anglii , protože anglická královna brzy zahyne a způsobí mezi jejími lidmi velký zmatek.” Mé děti, mé děti, neuvědomujete si, na co máte. Současná pandemie , i když zabíjí mnoho duší, je pouze počátkem událostí, které ovládnou svět, protože sopky vybuchnou v mnoha zemích světa a vnesou do světa temnotu, což přinese osvícení mnoha našich dětí, protože pochopí, že to není normální. “

“Modlete se za Tchaj-wan , drahé děti, a za Hongkong , protože si přeji, aby tyto národy zůstaly na Západě, i když Západ upadl do velké temnoty.” Modlete se za Indii , drahé děti, protože pandemie zasáhla mnoho duší, ale jejich oddanost Mně je nejdůležitější. Díky své lásce k Mému božství pochopí Pravdu. “

“Modlete se za USA , protože tento národ rychle klesá, protože Mé děti dostatečně nevěří v Pravdu.”

“Modlete se za mého Donalda Trumpa, aby znovu převzal vládu, aby napravil cestu Mým dětem, protože pokud nebude přiveden do vlády, Moje děti půjdou stále dál do temnoty.”

“Modlete se za Spojené státy , protože Čína a Rusko mají v plánu zaútočit na tento národ – a to platí i pro Austrálii – ačkoli Austrálie je národem velmi malého počtu lidí, ale Čína si to přeje převzít, proto žádám naše děti hluboce se modlit. “

“Miluji vás, mé děti, a velmi vás žádám o vaše modlitby – zejména na svátek Trojnásobné smlouvy , protože tato smlouva má pro tuto dobu velmi zvláštní význam.” Miluji tě, můj svatý syn William. Naberte odvahu a vězte, že Moje plány pro vás budou splněny. Pokračujte v nošení kříže, protože brzy budete z tohoto kříže vysvobozeni a pak budete moci dělat práci, kterou si přeji. Několikrát budete cestovat po světě, ale většinou budete bilokovat k mnoha Věštcům, kteří čekají na Pravdu a na vedení. Jsi velmi milovaný, můj drahý synu, a já ti žehnám: Ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého. Amen.”

WILLIAM: Z tohoto požehnání pochází trojnásobné požehnání od Otce i Syna i Ducha svatého. Panna Maria přichází vpřed. Políbí Ježíše na tvář:

NAŠE DÁMSKÁ: „Ve jménu Otce a Syna a Ducha Svatého. Amen.”

“Zdravím vás, můj milovaný syn William, budoucí vikář Božího domu na Zemi.” Už to nebude dlouho trvat, drahý synu, protože čas jde velmi rychle kupředu, i když tě nepřítel držel v řetězech, ale nepřítel bude poražen a budeš volný, protože je toho tolik, svatý syn, aby obnovil církev Svaté Matky, protože František, římský biskup , způsobil v církvi Svaté Matky mnoho zmatku a on ji svrhne. “

“Já, královna nebe a Země, tě vychovávám, můj synu, abys obnovil kostel svaté matky v jeho poslední hodině.” Toto je doba velké zkoušky pro naše děti a až tato zkouška projde, budou následovat další zkoušky, až do Velké války, která přijde. Ale tato válka bude trvat jen velmi krátkou dobu, protože zahyne mnoho milionů Našich dětí, ale pak přinesu Velké varování , které přinese život zpět do Církve a miliardy duší budou obráceny k Pravdě. To, mé děti, bude závěrečná bitva o kostel svaté matky, protože Antikrist bude osvobozeno pokoušet lidstvo, aby ho následovalo, ale ty, můj svatý synu, budeš proti němu a budeš vést církev Svaté Matky – i když to bude velmi obtížné – ale ty dovedeš církev ke konečnému vítězství.

“Modlete se, můj synu a drahé děti, modlete se za vyhlášení posledního dogmatu , prostřednice všech milostí a spolubratřici a advokacii , protože právě v tomto velkém dogmatu bude církev posílena a přinese kříž do posledního okamžiku.” “

“Ty, můj drahý synu, jsi Mystickým manželem mého srdce a skrze Trojnásobnou smlouvu , kterou neseš a neseš, abys vstoupil do Věčné blaženosti, přineseš světu ovoce a radost – a neboj se, drahý synu , co se stane s Austrálií a mnoha částmi světa. Modlete se, drahá, modlete se. “

“Miluji tě, drahé děti a žehnám vám: Ve jménu Otce i Syna i Ducha svatého.” Amen.”

WILLIAM: St. Joseph přichází s St. Michael, St. Peter a St. Paul. Sv. Josef nám žehná:

SVATÝ JOSEF: „Ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého.“

“Zdravím tě, můj milovaný syn William.” Dnešek je pro nás v nebi velkým a radostným dnem, protože Bůh vám ve své velké moudrosti dal Trojnásobnou smlouvu , která je požehnáním pro každou duši a děti Boží časem tento dar pochopí. Měl bys nabrat odvahu, můj synu, protože Bůh má velkou moudrost a porozumění tomu, co pro tebe dělá. “

“Nebe tě moc miluje, můj drahý William.” Nebojte se, protože všechno, co vám Nebe po mnoho let vyprávělo, se dokončí velmi brzy a já, sv. Josef, jsem vám nabídl, že budu vždy vaším patronem a ochráncem a miluji vás, drahý bratře a žehnám vám: jméno Otce i Syna i Ducha Svatého. Amen.”

WILLIAM: Vidím sv. Michala a sv. Amor Dei – pozdravují mě a děkuji jim, sv. Petr i sv. Pavel drží jeden klíč papežství. St. Michael říká:

SVATÝ MICHAEL: “Tyto klíče Církevního království vám byly dány již dávno a velmi brzy se stanou vaším standardem, protože z vás bude Petr II. – Malý Abrahám.”

WILLIAM: Svatý Petr a sv. Pavel mi žehnají svými kříži:

SAINT PETER & SAINT PAUL: „Ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého. Amen.”

WILLIAM: Ježíš nyní mluví:

NÁŠ PÁN: „Vidíš, můj milovaný synu, My nebeský na nic nezapomínáme, protože to, co bylo slíbeno, bude dodrženo a my nebeské požehnejme tě, můj synu, abychom tě posílili, protože velmi brzy budeš uvolněn a síla bude vám bude dáno: Ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého. Amen.”

WILLIAM: Ježíš a Marie s anděly a svatými Michalem dělají Znamení kříže: „Ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého. Amen.”

SVATÝ JOSEF: „Děkuji vám, můj synu a já vám žehnám; Buď silný.”

WILLIAM: Ježíš se neobrací zády, ale pohybuje se pomalu dozadu se Svatými a Anděly. Existuje mnoho, mnoho andělů, kteří se nyní spojili s Nebem, když se vracejí zpět do Bílého kříže. Ježíš řekl, že Bílé kříže jsou zde, aby byly dány Božímu lidu.

________________________________________________________________

This entry was posted in Čeština and tagged . Bookmark the permalink.