Petrus Romanus, 6. srpna 2021

______________________________________________________________

https://littlepebble.org/2021/08/07/message-832-6-august-2021/?fbclid=IwAR1aJILOFEoF44eqT56rNL2meZPdk7xhNdQVaYxP4QkLR13JyAJSsE1TDug

NAŠE DÁMA: „S touto korunou spojenou s vámi jsme jedním v Kristu Ježíši a pracujeme na záchraně světa, který je nyní ve velkém nebezpečí.“

WILLIAM: Naše Paní se sklání a líbá mě na čelo a dělá Znamení kříže: + Naše Paní se vrací vedle Ježíše:

NÁŠ PÁN a NAŠE DÁMA: „Požehnáváme tě, synu Nejvyššího a Mystického manžela Marie: Ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého. Amen.”

NÁŠ PÁN: „Dnes jsou narozeniny mé Nejsvětější Matky – přestože se slaví v církevním kalendáři příští měsíc – ale jednoho dne budou uznány jako takové.“

“Svatý synu, cesta je v této době obtížná, protože lidstvo je stále ve velké temnotě, i poté, co moje děti stále trpí pod jhem pandemie .” Moje děti, mé děti, kráčející se zavřenýma očima a ušima na náš požadavek obrátit váš zrak na nebeské věci, které nikdy nepominou. “

“Kvůli nedostatku víry přijde na lidstvo horší Pandemie , která lidstvo šokuje, protože zasáhne plíce a srdce.” Umožňujeme tak smrtícímu viru přijít k lidstvu a přivést ho zpět k Nám, kteří čekáme na své pokání. Naše děti musí pochopit, že takové zlo nepřipustil Bůh, ale svobodná vůle člověka. “

“Když se vrátíte domů, virus začne platit v Austrálii a ve světě.” Ujišťuj mě, drahý synu, že tě to neovlivní, protože je naší vůlí, aby lidstvo dospělo k poznání, že se musí nejprve obrátit k Bohu a požádat o odpuštění všech svých hříchů, a pak pošlu nápravu. Brzy budeš doma, můj synu. Potom bude do sedmi (7) měsíců potrestána Austrálie . “

“Svět nás nadále ignoruje, i když nadále posíláme svá svatá slova, abychom je posílili, ale naše svaté pokyny jsou nadále ignorovány.”

“Svět pokračuje v inspiraci od Zlého, který na člověka vložil své zlé úmysly.”

“Svět bude i nadále setrvávat v temnotě, dokud si neuvědomí, že důvodem, proč se dostali tak daleko do úzkosti, je to, že už nevěří v Boží existenci.”

“Dávej pozor na oblohu , moje milé děti, protože brzy uvidíš, jak se k tobě blíží obrovský předmět .” Strach a úzkost vstoupí do tvých srdcí, pak budeš křičet ke Mně a žádat o pomoc. “

“Moře se zvednou a zaplaví mnoho a mnoho pobřežních měst a měst – jako bouře, které byly vyvolány v Německu a sousedních zemích.” To, co nyní vidíte, je jen začátek. Přijde čas, kdy vybuchnou všechny sopky a snesou mraky ničivého popela na naše děti, které ztratily víru. “

“Děti moje, jen proto, že pandemie způsobuje uzavření vašeho blahobytu – nikdy to tak být nemuselo.” Je to kvůli nepříteli, Illuminati – jako malá elita lidstva – přináší strach z Pandemie . Musíte však poslouchat a číst od skutečných lékařů světa, kteří řekli, že virus není tak špatný, jak by se mohlo zdát. Uzamknout všechny dolů není cesta, ani nošení masky, protože to všechno vede k narušení ekonomiky, což je plán elity světa. Tajná společnost je pod kontrolou světě nyní a přinese svět zastavil. Tím budou mít očíslováno tolik lidí, kolik mohou. “

“Děti moje, modlete se, aby viry zmizely – a modlete se za vaši ochranu.” Nebojte se, protože ovládám svět, i když mě lidé neposlouchají, rozhodli se následovat démony. “

” Antikrist dělá své kroky, ale nezveřejní se, dokud nenastane Velké varování .” Obraťte se tedy na Mně, mé milované děti, protože se nemáte čeho bát. “

Modlete se za Austrálii , protože Moje děti se musí obrátit zpět ke Mně. Brzy, Francis – v Římě – učiní veřejné prohlášení, které budou rozděleny do Církve. Svatý otec, Benedikt , brzy opustí Řím a události přinesou světu velké varování. “

“Modlete se, drahé děti, za Evropu , protože ji čekají velké události, které změní běh světa.” Modlete se za Spojené státy americké , protože to přejde do velkého utrpení. Modlete se za Rusko , protože udělá krok k rozbití ukrajinské země. Modlete se za Čínu , protože má plány na převzetí Tchajwanců a získání silné kontroly nad Hongkongem . Modlete se za Indonésii , protože její země se otřese a mnoho lidí zemře. “

“Děti moje, nepřicházím s příjemnými novinkami, ale stačí se změnit, pak uvidíte, jak k vám přichází mnoho požehnání.”

“Dnes, mé děti, jsou narozeniny mé blahoslavené matky .” Modlete se, aby její vítězství velmi brzy přišlo. “

WILLIAM: Vidím svatého Michaela, jak přichází vedle Panny Marie. Naše svatá matka postupuje vpřed – je velmi krásná. Naše Paní mě zdraví:

NAŠE DÁMA: „Chtěla bych mluvit s našimi milujícími dětmi. Zdravím vás: Ve jménu Otce i Syna a Ducha Svatého. Amen.”

“Mé milované děti, dnes je požehnaný den, protože v tento den slavíme mé narození.” Každému z mých dětí posílám speciální dárek – anděla vojáka ze Sboru svatého Michaela . Každý anděl má speciální dar od Boha, který vám všem propůjčí, a každý anděl bude mít svoji roli, aby vedl každou duši, za kterou dostal zodpovědnost, a připravil je na jejich budoucnost. Svatý Megulouris je tvůj anděl, mé dítě – později pochopíš, proč. “

“Svět se dostal do větší temnoty, děti moje a je na čase, aby se svět změnil na místo, které bude uctívat Boha Otce a Syna a Ducha Svatého.” Modlete se, děti, aby byl vyhlášen Můj svátek-Den Mediatrix, Co-Redemptrix a Advocacy -aby se jednoho dne vrátil světu mír. Modlete se za Británii , protože přichází trest velkého rozsahu. “

“Modlete se za Blízký východ , protože pandemie nezastaví národy, aby jim přinesly holocaust .”

“Miluji tě, milé děti, a žehnám vám: Ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého.” Amen. Zůstaňte silní, protože i když se kříž stane těžším, vězte, že čas na Ježíšův návrat k lidstvu je ještě několik let vzdálený. Modlete se, modlete se, děti moje. Zůstanu s tebou až do úplného konce. Žehnám vám: Ve jménu Otce i Syna a Ducha Svatého. Amen.”

“Můj milovaný synu mého Srdce, buď si jistý, že s tebou zůstanu a budu ti dávat Zprávy, dokud pro tebe nepřijdeme, abychom tě přivedli na Třetí místo nebes, kde budeš změněn a dostaneš pokyn vrátit se do světa.” „vést a vést svět, dokud se nevrátí můj božský syn Ježíš. Velmi brzy budete mít co dělat, až se vrátíte domů. Zůstaňte v klidu. Miluji tě, má drahá ‘Skálo spásy’, můj poslední svatý vikáře: Ve jménu Otce a Syna a Ducha Svatého. Amen.”

WILLIAM: Ježíš i Marie nám žehnej +:

NÁŠ PÁN a NAŠE DÁMA: „Až příště. Milujeme tě.”

WILLIAM: Ježíš i Marie dělají znamení kříže:

NÁŠ PÁN a NAŠE DÁMA: „Ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého. Amen.”

WILLIAM: Andělé stále zpívají. +

______________________________________________________________

This entry was posted in Čeština and tagged . Bookmark the permalink.