Petrus Romanus, 15. Srpna 2021

______________________________________________________________

https://littlepebble.org/2021/08/16/message-833-15-august-2021/?fbclid=IwAR1UBNDdhCzDTiCoUWNFC-gR0rkoyKOEykLzkmzX8g39VAOv61XiGzEXZDI

NAŠE DÁMA : „Ve jménu Otce i Syna a Ducha Svatého. Amen.”

WILLIAM : Za ní jsou tisíce a tisíce lidí a nad jejich hlavami je vlajka.

NAŠE DÁMA : „Zdravím tě, můj vzácný synu mého Neposkvrněného Srdce: Ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého. Amen.”

“Dnes přicházím s jedním milionem duší, které byly propuštěny z Gates of Očistec a které jsou vám zavázány, můj milovaný synu.”

WILLIAM : Všichni poklekli a zpívali díky Trojjedinému Bohu a Neposkvrněnému početí: „A ty, náš drahý bratře, který jsi nás zachránil v Roku Božího milosrdenství.“

Panna Maria mě oslovuje a říká:

NAŠE DÁMA : “Chci, aby ses teď připravil, protože tě vezmu do očistce.”

WILLIAM : Andělé bran očistce to otevírají.

NAŠE DÁMA : “Můj milovaný syn, podívej se na tyto duše, které čekají na svůj vstup do nebe.”

WILLIAM : V očekávání se modlí miliardy duší. Matka Marie mě požádala, abych nad nimi udělal Znamení kříže, což jsem udělal. +

NAŠE DÁMA : „10 000 dnes půjde do nebe. Všichni ve vás věří, můj synu. Do hodiny vstoupí do Nebe. Vraťme se na místo, kde jsem byl, můj synu. “

“Dnes je slavný den, mé dítě, protože do nebe vstoupí mnohem více duší a na můj Velký svátek nebude žádná duše odsouzena.”

“Moje dítě a děti, dnes slavíme Můj triumf do nebe.” Podobně žádám všechny naše děti, aby přemýšlely o době, kdy vy také vstoupíte do nebe, protože to je cíl, do kterého si přeji vstoupit všechny naše děti, ale musíme se modlit za všechny duše, protože nepřítel je velmi silný v tentokrát, protože ví, že jeho čas velmi brzy vyprší. Modlete se, milé děti, Korunka Božího milosrdenství pro sebe i pro děti světa. “

„ New South Wales z Austrálie šla do celkového uzamčení kvůli pandemie , ale jedná se o protiprávní krok, protože to způsobí obrovské spory s lidmi z Nového Jižního Walesu. Úřady se na tuto záležitost dívají s velkým strachem, ale ti, kdo je ovládají, jsou velmi šťastní, protože to způsobí Mým dětem velké obavy. Modlete se za odpovědné, protože budou mít za co odpovídat. Děti moje, tato pandemie není tak vážná, jak byste si představovali. Modlitba vyřeší všechny problémy “

“Mé milované děti, svět jde dále do temnoty.” Obyvatelé Blízkého východu vějí. situaci v naději, že se Amerika vrátí, aby udržela krok Talibanu na uzdě . Ale, milé děti, toto má udržet americkou strukturu na uzdě, protože přivedením amerických sil z domova budou Američané doma méně silní, když země zaútočí na americkou půdu. “

“Modlete se, mé děti za Ameriku , protože zejména ve státě Kalifornie přijdou katastrofy. Mnoho států bude trpět, protože lidstvo stále neposlouchá naši výzvu k modlitbě a nápravě.” Modlete se za Británii , protože tomuto národu přicházejí velké zkoušky. “

“Modlete se za Francii , protože nebude dlouho trvat, než bude tento národ v obklíčení.” Modlete se za francouzského monarchu , protože jeho čas je blízko k záchraně francouzského lidu; a modli se za Petra II., protože jeho povolání brzy přijde na svět. “

“V tento Velký svátek uděluji všem duším dobré vůle svatého svatého, který jim pomůže dosáhnout dokonalosti a svatosti.” Ty, můj svatý synu, přijmeš archanděly a tři svaté, aby ti pomohli ve tvé věci k naplnění tvého papežství. “

“Žehnám vám a všem dobrým duším, abych šel po cestě, která vede do království Stvořitele.” + Žehnám vám: Ve jménu Otce i Syna a Ducha Svatého. Amen.”

WILLIAM : Naše Paní se nyní vrací k Bílému kříži se svatým Michaelem a mým andělem strážným.

NAŠE DÁMA : „Miluji tě, můj požehnaný syn, William: Ve jménu Otce i Syna a Ducha Svatého. Amen.”

______________________________________________________________

This entry was posted in Čeština and tagged . Bookmark the permalink.