Petrus Romanus, 2021. gada 15. septembris

________________________________________________________________

MŪSU DĀMES ZIŅOJUMS VILIAMAM KOSTELIJAM

2021. gada 15. septembris

MŪSU DĀMA : “Es sveicu jūs, mans mīļais dēls, mans mazais baltais klints!”

VILJAMS : Dievmāte izdara Krusta zīmi:

MŪSU DĀMA : “Tēva, Dēla un Svētā Gara vārdā. Āmen. ”

VILIAMS : Dievmāte nāk man pretī un uzliek man virs galvas baltas krelles un saka:

MŪSU DĀMA : “Tas ir jums, mans mīļais Baltais klints – tas ir Rožukronis, kas drīzumā nesīs jūsu uzvaru.”

VILIAMS : Dievmāte noskūpsta mani uz pieres un atgriežas savā vietā. Svētais Miķelis pasniedz Viņai zilu Rožukroni.

MŪSU DĀMA : “Šodien, mans dēls, ir Sāpju Dievmātes svētki, bet es nāku kā Lāletas Dievmāte , jo Baznīca tuvojas savai Golgātai un krustā sišanai, jo cilvēce ir pametusi Jēzus Kristus, Dēla, baznīcu no dzīvā Dieva. ”

“Lai gan jūs esat maz, kas iestājas par Patiesību, kuru vada mani divi dēli, pāvests Benedikts un mans topošais vikārs, kas esat jūs, mans svētais dēls, kurš tiks saukts par pāvestu Pēteri II, mazo Ābrahāmu II , uzstādīts ļoti drīz. Krustā sišanas laiks ir klāt, mani bērni – ticiet un paļaujieties uz Maniem Vārdiem, jo ​​tas būs ļoti grūti. ”

“Pašlaik pasaule ir iegrimusi haosā, jo cilvēce uzskata, ka pandēmija ir atbilde cilvēcei, tomēr tas ir tikai sākums visām nelaimēm, kas piemeklēs cilvēci kā mani neticīgie bērni, kurus daudzi ir pārņēmuši kontroles dēļ. elite un arī iluminātu , bet daži bērni atzīst, pat ja tie tiek atklāti parādīti sevi, jo ļaunais vairs baidās parādīt cilvēcei viņa velnišķīgs ietekmi. Bet drīz, mani dārgie cilvēki, ļaunie saņems milzīgu šoku, lai viņi saprastu, ka ir tikai viens Dievs, Tēvs un Dēls, Jēzus un Svētais Gars, kas pārvalda visu un visus. ”

“Cilvēce, vakcinējoties, uzskata, ka ir izglābta, bet, gluži pretēji, šīs vakcinācijas – Moderna, Pfizer, Astra Zeneca un Johnson & Johnson – kaitēs viņiem, jo ​​vakcinācija ir inde cilvēcei uz ļauno. Bet tiem, kas atsakās veikt vakcināciju, viņi redzēs, ko vakcinācija darīs, jo piecu gadu laikā daudzi no tiem, kuri vakcinējās , mirs. ”

“Tiem, kuri ir apjukuši, ir veids, kā jūs varat kontrolēt vakcināciju savā ķermenī, un jums patīk šis produkts – ( Marseļas zagļu eļļa ) – tas palīdzēs atšķaidīt produktu jūsu ķermenī – un pievērsties lūgšanai.”

„Mani bērni, jūs esat bēdu sākumā; tā beigās būs brīdinājums, un pēc brīdinājuma jūsu prāti tiks apgaismoti par to, kas jums jādara, jo tieši tad sātans iepazīstinās ar zvēra zīmi, kas ir 666. ”

“Pievērsieties lūgšanām – Svētajam Rožukronim un Dievišķās žēlsirdības kapelai – un citām lūgšanām, kuras es daudzus gadus esmu devis pasaulei.”

“ Austrālija , jo jūs iedrošinājāt cilvēci veikt vakcināciju un likāt sodīt cilvēkus, kuri to atsakās, jūs tiksiet sodīti bargi, pavisam drīz, jo jūsu krastos nonāks plūdmaiņu vilnis , kas nogalinās daudzus un iznīcinās daudzas mājas. Es lūdzu jūs kā jūsu Svēto Māti ņemt vērā brīdinājumus, kurus mēs jums nosūtām caur mūsu Balto klinti , kuru jūs esat atmetuši un izmetuši, bet es jums apliecinu, ka viņš atkal celsies augšā, ļoti spēcīgs, ar mana dievišķā Dēla žēlastību. Jēzu, jo tu neesi klausījies Manā Balss, ko es tik daudz reižu esmu runājis caur savu mīļoto Balto Klinti. ”

” Indonēzijas iedzīvotājiem jūs drīz saņemsit daudzus sodus, jo jūsu zeme satricinās, nogalinot daudzus jūsu cilvēkus.”

“Es brīdinu Krieviju un Ķīnu , kas uzskata, ka viņiem ir tiesības pulcēt Eiropas un Āzijas cilvēkus – atcerieties, ka Dievs, kurš visu redz, uzvarēs jūs ar uzticīgo bērnu armiju, kuru vadīs Mans valdnieks un Mans Pēdējais vikārs . ”

“Tiem, kas valda Eiropā un Tuvajos Austrumos , ziniet, ka jūsu laiks ir ļoti īss. Pagriezieties pie Manis, jūsu Svētā Māte, jo jūsu dienas ir skaitītas. Drīz sāksies karš, kas pārklās daudzus mūsu bērnus. Lūdzieties par Franciju , jo ienaidnieks mēģina sadalīt šo zemi, jo ienaidnieks zina, ka īstais Francijas monarhs drīz celsies, lai apspiestu tumsā esošo dvēseļu sacelšanos. Lūdzieties par Spāniju un Portugāli , mani bērni, jo musulmaņu iebrukums notiks ļoti drīz. ”

Anglija! Anglija : jūs, kas atkal ķersities pie zobena – atcerieties savu priekšteču ticību -, jo jūs pārņemsiet liels iebrukums, pirms jūs pievērsīsities patiesajai ticībai, kas jūs apgaismos, bet, pirms šī diena pienāks, daudzi iet bojā. Lūgties! Lūgties!”

“Lūdzieties, mani Vācijas bērni, daudzo cilvēku dēļ, kurus jūs aizvedāt uz savu tautu, jūs turpināsit musulmaņu uzplaukumu , kas centīsies sagraut jūsu valsti. Šīs nebūs vienīgās nepatikšanas, jo Krievija atkal būs jūsu posts. Bet jūs uzvarēsit, jo jūs sagaidīsit Francijas monarhu un sagaidīsit Svētās Mātes baznīcas princi, kurš būs Svēto Mātes baznīcas pēdējais vikārs – jūsu pašu dēls Viljams Džons Kostēlija , kurš dzimis Ķelnē un būs esi Mana Dievišķā Dēla, Jēzus, vikārs. Lūdzieties, dārgie Vācijas bērni , jo jūs esat devis labvēlību Mans Dievišķais Dēls Jēzus. ”

“Lūdzieties par Japānu , jo to pārpludinās smagas jūras un plūdi.”

“Lūdzieties, mani bērni, par Venecuēlu un Dienvidameriku , jo katra zeme jutīs sodus tāpat kā Āfrikas kontinents , jo Ēģiptes zemē tiks atrasts kaut kas tāds , kas šokēs un pārsteigs cilvēci.”

“Ir pienācis laiks, mani mīļie bērni, uzņemt mīlestības krelles , jo cietīs visi bērni, it īpaši salas visā pasaulē. Drīz Mani bērni sapratīs Rakstu teikto, jo visas salas iegrims jūrā un visiem bērniem tiks lūgts pārcelties uz pasaules cietzemi. Bet, ja jūs to nevarat, paļaujieties uz Dieva Mīlestību un Žēlsirdību, jo pasaule mainīsies pavisam drīz. ”

“Lūdzieties, lai atomu ierocis netiktu izmantots, jo miljoniem cilvēku iet bojā.”

“Lūdzieties, dārgie ASV bērni , jo tur notiek daudz pārmācību, un viņi turpinās sodīt skaisto zemi, jo viņi ir nolikuši malā savu mīlestību pret Dievu. Lūdzieties par Ņujorku , jo tur paliks tikai neliela summa. . ”

Lūdzieties, lai Donaldu Trampu atkal ievēlētu, lai ASV saņemtu atlaidi no tiem sodiem, ko tā saņem šobrīd. ”

“Es mīlu jūs, mīļie bērni – un jūs, mans mīļais dēls, saņemsiet ilgi gaidīto brīvību no ļaunuma spēkiem. Zini, mans svētais dēls, mēs no debesīm esam ļoti gandarīti par to, ko tu dari. Turpiniet Manas Bezvainīgās Sirds vadībā un atcerieties Rožukroni, ko mēs jums šodien devām. Es svētīju jūs un tos, kurus jūs mīlat: Tēva, Dēla un Svētā Gara vārdā. Āmen. ”

“Ļoti drīz jūs saņemsit lieliskas ziņas. Esiet mierā un ziniet, cik ļoti es jūs mīlu, tāpat kā svētais Miķelis un, protams, Trīsvienīgais Dievs. Es tagad atbildēšu uz jūsu personīgo jautājumu. ”

VILJAMS : Dievmāte svētīja mani un svēto Miķeli.

MŪSU DĀMA un ST MICHAEL : “Tēva, Dēla un Svētā Gara vārdā. Āmen. ”

________________________________________________________________

This entry was posted in Latviešu and tagged . Bookmark the permalink.