Petrus Romanus, 15 Września 2021

________________________________________________________________

PRZESŁANIE MATKI BOŻEJ DO WILLIAMA COSTELLII

15 Września 2021

MATKA BOŻA : „Pozdrawiam Cię, Mój ukochany synu, Moja Mała Biała Skała!”

WILLIAM : Matka Boża czyni Znak Krzyża:

MATKA BOŻA : „W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.”

WILLIAM : Matka Boża podchodzi do mnie, nakłada białe koraliki na moją głowę i mówi:

MATKA BOŻA : „To dla Ciebie, Moja umiłowana Biała Skała – to Różaniec przyniesie Twoje Zwycięstwo w bardzo krótkim czasie”.

WILLIAM : Matka Boża całuje mnie w czoło i wraca na swoje miejsce. Święty Michał wręcza Jej niebieski różaniec.

MATKA BOŻA : „Dzisiaj, mój synu, jest święto Matki Bożej Bolesnej, ale przychodzę jako Matka Boża z La Salette , gdy Kościół zbliża się do swojej Kalwarii i Ukrzyżowania, ponieważ ludzkość porzuciła Kościół Jezusa Chrystusa, Syna Żywego Boga”.

„Chociaż niewielu jest was, którzy wstawiają się za Prawdą, prowadzeni przez Moich dwóch synów, Papieża Benedykta i Mojego przyszłego Wikariusza, którym jesteście, Mój święty synu, który będzie nazywany Papieżem Piotrem II, Małym Abrahamem II , który będzie zainstalowany bardzo szybko. Nadszedł czas Ukrzyżowania, moje dzieci – miej wiarę i ufaj Moim Słowom, bo będzie to bardzo trudne”.

„Obecnie świat pogrążony jest w chaosie, ponieważ ludzkość wierzy, że pandemia jest odpowiedzią dla ludzkości, ale to dopiero początek wszystkich nieszczęść, które dotkną ludzkość, jako Moje niewierne dzieci, które wielu jest opętanych z powodu kontroli elitarne a Illuminati , ale mało dzieci rozpoznają to, mimo że są one otwarcie wyświetlania się, ponieważ szatan nie boi się pokazać ludzkości swe diabelskie wpływy. Ale wkrótce, Moi drodzy, źli doznają ogromnego szoku, aby zdali sobie sprawę, że jest tylko Jeden Bóg, Ojciec i Syn, Jezus i Duch Święty, który kontroluje wszystko i wszystkich”.

„Ludzkość wierzy, że szczepiąc się, że została uratowana, ale wręcz przeciwnie, te szczepienia – Moderna, Pfizer, Astra Zeneca i Johnson & Johnson – będą [na] ich szkodę, ponieważ szczepienie jest trucizną dla rasy ludzkiej. przez Złego. Ale ci, którzy odmówią przyjęcia szczepień, zobaczą, co szczepienie zrobi, ponieważ w ciągu pięciu lat wielu z tych, którzy przyjęli szczepienie , umrze”.

„Dla tych, którzy są zdezorientowani, istnieje sposób, aby kontrolować szczepienie w swoim ciele i polubić ten produkt – ( Marseille’s Thieves Oil ) – pomoże rozcieńczyć produkt w organizmie – i zwrócić się do modlitwy”.

„Moje dzieci, jesteście na początku Ucisku; na końcu będzie Ostrzeżenie, a po Ostrzeżeniu wasze umysły zostaną oświecone co do tego, co musicie zrobić, ponieważ wtedy szatan wprowadzi Znak Bestii, czyli 666”.

„Zwróćcie się do modlitwy – Różaniec Święty i Koronka do Miłosierdzia Bożego – i inne modlitwy, które przez wiele lat dawałem światu”.

„ Australio , ponieważ zachęciłeś ludzkość do przyjęcia szczepień i spowodowałaś, że ludzie, którzy odmówią, zostaną ukarani, zostaniesz ukarana surowo, już niedługo, ponieważ fala pływowa nadejdzie do twoich brzegów, która wielu zabije i zniszczy wiele domów. Proszę Cię jako Twoją Świętą Matkę, abyś zważała na ostrzeżenia, które wysyłamy Ci przez Naszą Białą Skałę , którą odrzuciłaś i wyrzuciłaś – ale zapewniam Cię, że On powstanie ponownie, bardzo potężny, dzięki Łasce Mojego Boskiego Syna Jezu, bo nie posłuchałeś Mojego Głosu, który tak wiele razy przemawiałem przez Moją ukochaną Białą Skałę”.

„Do ludu Indonezji wkrótce otrzymacie wiele kar cielesnych, ponieważ wasza ziemia zatrzęsie się, zabijając wielu z waszych ludzi”.

„Ostrzegam Rosję i Chiny , które wierzą, że mają prawo zaroić się od ludzi Europy i Azji – pamiętajcie, że Bóg, który widzi wszystko, pokona was Armią wiernych dzieci, które będą prowadzone przez Mojego Monarchę i Mojego Ostatni wikariusz ”.

„Dla tych, którzy rządzą Europą i Bliskim Wschodem , wiedz, że Twój czas jest bardzo krótki. Zwróćcie się do Mnie, waszej Świętej Matki, bo wasze dni są policzone. Wojna wybuchnie wkrótce, sprowadzając wiele Naszych dzieci za zasłonę. Módlcie się za Francję , ponieważ wróg próbuje podzielić tę ziemię, ponieważ wróg wie, że Prawdziwy Monarcha Francji wkrótce powstanie, by zdławić bunt tych dusz, które są w ciemności. Módlcie się za Hiszpanię i Portugalię , Moje dzieci, ponieważ inwazja muzułmanów nadejdzie bardzo szybko”.

Anglia! Anglia : ty, który znowu chwycisz miecz – pamiętaj o wierze swoich przodków – ponieważ wielka inwazja przyjdzie na ciebie, zanim zwrócisz się do prawdziwej wiary, która cię oświeci, ale zanim nadejdzie ten dzień, wielu zginie. Módl się! Módl się!”

„Módlcie się, Moje dzieci Niemiec , z powodu wielu ludzi, których zabraliście do swojego narodu, będziecie płynąć z ukrytą falą muzułmanów , którzy będą próbowali obalić wasz kraj. To nie będą jedyne kłopoty, bo Rosja znów będzie twoją plagą. Ale odniesiesz zwycięstwo, bo przyjmiesz Monarchę Francji i przyjmiesz Księcia Świętej Matki Kościoła, który będzie Ostatnim Wikariuszem Świętej Matki Kościoła – twojego własnego syna, Williama Johna Costellię , który urodził się w Kolonii i będzie bądź Wikariuszem Mojego Boskiego Syna, Jezusa. Módlcie się, drogie dzieci Niemiec , ponieważ otrzymaliście łaskę Mojego Boskiego Syna, Jezusa”.

„Módlcie się za Japonię , ponieważ zostanie zalana przez wzburzone morza i powodzie”.

„Módlcie się, Moje dzieci, za Wenezuelę i Amerykę Południową , ponieważ każda ziemia odczuje karę, podobnie jak kontynent afrykański , ponieważ na ziemi egipskiej znajdzie się coś , co zaszokuje i zaskoczy ludzkość”.

„Nadszedł czas, Moje słodkie dzieci, abyście przyjęli Koraliki Miłości , ponieważ wszystkie dzieci będą cierpieć, a szczególnie wyspy na całym świecie. Wkrótce Moje dzieci zrozumieją, co mówi Pismo Święte, ponieważ wszystkie wyspy zatopią się w morzu i wszystkie dzieci zostaną poproszone o przeniesienie się na lądy świata. Ale jeśli nie możesz, zaufaj Bożej Miłości i Miłosierdziu, bo świat wkrótce się zmieni.”

„Módlcie się, aby broń atomowa nie była używana, ponieważ zginą miliony ludzi”.

„Módlcie się drogie dzieci USA , bo tam wiele kar się dzieje i nadal będzie karać tę piękną ziemię, bo odłożyli na bok swoją miłość do Boga. Módlcie się za Nowy Jork , bo tam zostanie tylko niewielka ilość ”.

Módlcie się, aby Donald Trump mógł zostać ponownie wybrany, aby USA otrzymały wytchnienie od tych samych kar, które teraz otrzymują”.

„Kocham was, słodkie dzieci – a wy, Mój ukochany synu, otrzymacie waszą długo oczekiwaną wolność od sił zła. Wiedz, Mój święty synu, My z Nieba jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, co robisz. Kontynuujcie prowadzenie Mojego Niepokalanego Serca i pamiętajcie o Różańcu, który wam dzisiaj daliśmy. Błogosławię was i tych, których kochacie: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.”

„Wkrótce otrzymasz wspaniałe wieści. Bądź spokojna i wiedz, jak bardzo cię kocham, tak jak św. Michał i oczywiście Bóg w Trójcy Jedyny. Odpowiem teraz na twoje osobiste pytanie.

WILLIAM : Matka Boża pobłogosławiła mnie i św. Michała.

MATKA BOŻA i ŚW. MICHAEL : „W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.”

________________________________________________________________

This entry was posted in Polski and tagged . Bookmark the permalink.