Petrus Romanus, 2021. gada 29. septembris

______________________________________________________________

SVĒTKU MICHAEL, GABRIEL un RAPHAEL svētki

2021. gada 29. septembris

Šodien, manas mīļās Jēzus dvēseles, mūsu mīļais Pestītājs. Vai ir mūsu mīļo erceņģeļu svētki: svētais Miķelis, svētais Gabriels un svētais Rafaēls.

Pasauli krustā sista problemātiskais Covid-19 , kas izraisa cilvēces slēgšanu valdību vājumu dēļ, kas ļāvuši cilvēci noslēgt no cilvēku reakcijas, atstājot cilvēci vadīt cilvēkus, kuri to nedara sekojiet Jēzum, bet sekojiet cilvēka vājuma nespējai atpazīt Patiesību.

Lai palīdzētu cilvēcei, es iesaku zāles, Ivermektīnu vai Hidroksihlorokvīnu . Es iesaku jums nepieņemt iestāžu piedāvātos medikamentus.

Šodien, Lielo erceņģeļu svētkos, es lūdzu jūs ļoti uzmanīgi ieklausīties, jo Antikrists dara savu, lai iznīcinātu Dieva tautu un Romas katoļu un apustulisko baznīcu.

Kā zināms, pāvesta Benedikta valdīšanas laiks , kas pazīstams kā (emeritus), viņa laiks ir ļoti tuvu. Turiet acis atvērtas Krievijas un Ķīnas kustībām , jo, tiklīdz pāvests Benedikts būs pametis Romu, jūs zināt, ka ir pienācis laiks, kad es, Viljams Džons Kristītājs Kostellija, pārņemšu Kristus Baznīcas galīgā vikāra pienākumus. pazīstams kā pāvests Pēteris II – pazīstams arī kā mazais Ābrahāms II .

Es lūdzu savus dārgos bērnus nejusties zaudētiem vai nomāktiem, jo ​​Dievs un Marija, Jēzus Māte, mūs sargās, tāpēc nezaudējiet sirdi. Pašlaik pasauli zināmā mērā kontrolē Illuminati un Elite – un vēl jo vairāk, Antikrists . Bet Dievs organizē Patiesības armiju, kas ir 50 miljonus stipra un laika gaitā kļūs stiprāka.

Mani dārgie ļaudis, esiet drosmīgi un paļaujieties uz Dieva Labumu, jo cilvēce kļūst akla, bet Dievs ar Savu spēku un labestību jūs pārrauga. Dievs ir izaudzinājis Francijas valdnieku, un viņš strādā lēnām. Viņš ir labs, svēts cilvēks un strādā kopā ar mani, tāpēc, lūdzu, neaizmirstiet, ka Dievs kontrolē visu pasauli un ļauj Antikristam īstenot savus plānus pārņemt visu pasauli, bet šoreiz Antikristam ir noteikts laiks , tad tas pēkšņi beigsies. Mēs varam sagaidīt, ka laiks būs no 2022. gada līdz 2030. gadam . Protams, mēs nezinām precīzu laiku, taču zinām, ka pilnīga Antikrista valdīšana ir sešas nedēļas pēc Lielā brīdinājuma , ko mēs sagaidām pēc tam, kad pāvests Benedikts (emeritētais) bēgs no Romas.

Monarhs un es tagad gatavojam Atlikušo baznīcu , tāpēc, lūdzu, atcerieties mūs savās lūgšanās.

Dievs tevi nav aizmirsis, bet lūdz daudzas lūgšanas. Lūdzu, lūdzieties par manu atbrīvošanu no ķēdēm, kuras sātans man uzlicis, lai es varētu doties uz Filipīnām, lai izveidotu Vatikānu un vadītu Baznīcu. Lūdzieties, lai es varētu ceļot uz Singapūru un Vāciju un daudzām citām valstīm, pirms tas kļūst neiespējami. Lūdzieties par monarhu, kuram nepieciešams Baznīcas atbalsts.

Mani mīļie cilvēki, nezaudējiet ticību, bet paļaujieties uz Dievu un mūsu Svēto Māti, Mariju, jo Dievmātes triumfs ir pavisam tuvu, kad viņa būs kronēta visu žēlastību starpniece, līdzpārdevēja un aizstāve , jo visi brīnumi ir paredzēti notikt ļoti drīz. Atcerieties lūgt arī par mani. Es lūdzu Jēzu svētīt jūs: + kā es jūs svētīšu: +

Lai Jēzus un Marija jūs svētī +

Viljams Dž. Kostellija,

Arhibīskaps

______________________________________________________________

This entry was posted in Latviešu and tagged . Bookmark the permalink.