Petrus Romanus, 29. September 2021

______________________________________________________________

PÜHAD MICHAEL, GABRIEL ja RAPHAEL

29. SEPTEMBER 2021

Täna, mu armsad Jeesuse hinged, meie armastav Päästja. On meie armastatud peainglite püha: püha Miikael, püha Gabriel ja püha Rafael.

Maailm on risti löödud probleemse Covid-19 tõttu , mis põhjustab inimkonna sulgemise valitsuste nõrkuste tõttu, mis on võimaldanud inimkonna inimlike reaktsioonide eest sulgeda, jättes inimkonna juhtima inimesed, kes seda ei tee järgige Jeesust, kuid järgige inimese nõrkust, kuna ta ei suuda Tõde ära tunda.

Inimkonna abistamiseks soovitan ravimeid, ivermektiini või hüdroksüklorokviini . Soovitan teil ametivõimude pakutavaid ravimeid mitte vastu võtta.

Täna, suurte peainglite pühal, palun teil väga tähelepanelikult kuulata, sest Antikristus teeb oma samme Jumala rahva ning roomakatoliku ja apostliku kiriku hävitamiseks.

Nagu te teate paavst Benedictuse valitsemisajast , tuntud kui (emeriit), on tema aeg väga lähedal. Jälgige Venemaa ja Hiina liikumist , sest kui paavst Benedictus on Roomast lahkunud , teate, et on saabunud aeg, mil mina, William John Ristija Costellia, võtan üle Kristuse kiriku lõpliku vikaari. olla tuntud kui paavst Peeter II – tuntud ka kui väike Aabraham II .

Ma palun oma kalleid lapsi, et nad ei tunneks end kadununa ega alla, sest Jumal ja Maarja, Jeesuse ema, valvavad meie üle, nii et ärge kaotage südant. Praegu kontrollivad maailma mingil määral illuminaadid ja eliit – ja veelgi enam, Antikristus . Kuid Jumal korraldab Tõearmee, mis on 50 miljonit inimest ja muutub aja jooksul tugevamaks.

Mu kallid inimesed, võtke julgust ja usaldage Jumala headust, sest inimkond muutub pimedaks – aga Jumal oma väes ja headuses valvab teie üle. Jumal on Prantsuse monarhi üles kasvatanud ja ta töötab aeglaselt. Ta on hea, püha mees ja töötab koos minuga, nii et palun ärge unustage, et Jumal juhib kogu maailma ja lubab Antikristusel täita oma plaane kogu maailma üle võtta, kuid seekord on Antikristusel kindel aeg , siis saab see ootamatult otsa. Võime eeldada, et aeg jääb vahemikku 2022–2030 . Loomulikult ei tea me täpset aega, kuid teame seda, et Antikristuse täielik valitsemisaeg on kuus nädalat pärast suurt hoiatust , mida me ootame pärast seda, kui paavst Benedictus (emeriit) Rooma põgenes.

Monarh ja mina valmistame praegu ette jäänukirikut , nii et palun meenutage meid oma palvetes.

Jumal ei ole sind unustanud, vaid palub palju palveid. Palun palveta, et ma vabaneksin ahelatest, mille Saatan on mulle peale pannud, et saaksin minna Filipiinidele Vatikanit üles seadma ja Kirikut juhtima. Palvetage, et saaksin reisida Singapuri ja Saksamaale ning paljudesse teistesse riikidesse enne, kui see võimatuks muutub. Palveta monarhi eest, kes vajab Kiriku tuge.

Mu armsad inimesed, ärge kaotage usku, vaid usaldage Jumalat ja meie Püha Ema Maarjat, sest Jumalaema triumf on väga lähedal, kui ta saab krooniks kõigi armude vahendajaks, kaaslunastajaks ja kaitsjaks , sest kõik imed on juhtub väga kiiresti. Pea meeles ka minu eest palvetada. Ma palun Jeesusel teid õnnistada: + nagu mina teid õnnistan: +

Õnnistagu Jeesus ja Maarja teid +

William J. Costellia,

Peapiiskop

______________________________________________________________

This entry was posted in Eesti and tagged . Bookmark the permalink.