Petrus Romanus, 7. Oktoober 2021

____________________________________________________________

SÕNUM, MIS ON MEIE NAISELT WILLIAM COSTELLIAle

7. OKTOOBER 2021

MEIE ISSAND ja NAINE : „Isa, Poja ja Püha Vaimu nimel. Aamen. Tervitame teid, meie armastatud Kõigekõrgema poeg! ”

WILLIAM : Jeesus räägib kõigepealt.

MEIE ISSAND : „Tervitan teid, mu kallis tulevane minu maja vikaar maa peal! Täna on minu püha ema Maarja püha – see on väga tähtis pidu. Nagu näete, mu laps, üheksa inglikoori on teie ees laiali, kui nad on valmis marssima miljardite deemonitega üle kuhjatud Maa peale, kes on inimesi lõksu ajanud, kartes neid ees , kui nad ei kuuletu Kurja juhistele, kes on nad tihedasse sõlme kokku pannud. Kuid just sellepärast olen ma saatnud Inglite armee, kes kaitseb Minu rahvast, vabastama nad neid ümbritsevatest püünistest. ”

„Kui see sõnum on lõpule jõudnud, saadan need inglid üle maakera, et vabastada inimkonna hirm lõplikult. Igal Pühal Inglil on peal Püha Roosipärg deemonite väljaajamiseks, et vabastada Minu rahvas praegu vabaks, sest inimkond läheb sõja poole. Inimkond on hirmul, kuid nad ei usu, et see juhtub. ”

„ Lähis -Ida inimesed : ärgake üles, sest teie vabadus on peagi kadumas lahingus, mis tõmbab miljonid hinged surma. Ma olen teid juba mitu aastat hoiatanud, kuid te olete minu hoiatused kõrvale jätnud, kuid nüüd on õige aeg. ”

„Varsti pannakse maailm kartma, sest teie poole tuleb suur asteroid , mis äratab inimesed üles mõistma, et Minu sõnad maailmale on tõesed ja kui mu lapsed ei võta Püha Roosipärga , on maailm šokeeritud. ”

„ Venemaa on valmis liikuma vaba maailma suunas Prantsusmaal, Saksamaal ja põhjariikides . Valmistage end ette, kallid lapsed. Palvetage üheksa Püha Inglite koori ja eriti iga riigi Ingli ees , sest lähenevad pimedad päevad. 8. detsember on maailma jaoks väga eriline päev, sest inimkond mõistab, et aeg hakkab otsa saama, sest inimkond ei saa muuta eelseisvaid sündmusi, kus näete maailma, mis on kaetud paljude inimeste verevalamisega. ”

„ Antikristus on Roomas valmis üle võtma. Praegu pole veel täisaeg, sest maailm peab kõigepealt sõjas olema. ”

„Sõnumeid on praegu sadu, sest ma olen andnud maailmale viimase pilgu endale, et mõista, kus nad on. Valmistage ette, mu lapsed, teie kohad ja kogukonnad maailmas, sest teie ees on väga tõsised ajad. ”

„Minu armsad Taiwani lapsed : ärge kartke eelseisvaid päevi ja kuid – isegi kui Hiina ähvardab teie olemasolu, sest paljud teist on andnud ennast minu jumalikule näole ja kuigi teie oma võidakse üle võtta, usaldage Minu armastust teie vastu, sest teie ühendus Hiinaga , isegi kui see lahutatakse, päästetakse. Laske Püha Roosipärja rühmad moodustada ja palvetage Hiina eest , sest Hiinast saab kogu Aasia nuhtlus . Palvetage kõvasti, sest USA tuleb, kuid see lüüakse ise Hiinast maha , tuues USA inimestele suuri kannatusi. ”

„Palveta Austraalia eest , sest Austraaliat ähvardab pealetungimine. Austraalia tegi vea, kui ta ei ehitanud allveelaevu Prantsusmaalt , sest oleks pidanud mõlemad kokkulepped kinni pidama ja ta leiab end kaitsmiseks liiga hilja. ”

“Palvetage Aafrika mandri ja Lõuna -Ameerika eest , sest nendel maadel õitseb kommunism .”

„Mu lapsed, mu lapsed, mida muud ma saan teile öelda, kui võtta kätte jumaliku armastuse helmed – Püha Roosipärg , sest see palve kaitseb teid kõiki, eriti praegusel ajal, sest armastuse helmed pimestage kurjad jõud ja vähendage nende võimet inimkonda segada. ”

„Mu lapsed, inimkonnal on jäänud vaid mõni aasta, sest rist on väga raske ja inimkond pöördub Jumala poole, kui kõik tundub kadununa. Kuid teadke seda, et Saatana aeg hakkab otsa saama ja ta üritab enne uuesti põrgusse sattumist vallutada nii palju hinge kui võimalik. ”

“Lugege uuesti, mu lapsed, La Salette’i sõnumeid ja paljusid sellest ajast saadik inimkonnale antud sõnumeid, sest inimkond täidab aeglaselt kõike, mida oleme öelnud.”

“Palvetage Jaapani ja Indoneesia eest , sest tulemas on ägedad maavärinad ja Indoneesia mäed purskavad väga kiiresti ning paljud hinged kaovad.”

„Ma armastan sind, mu armsad lapsed, ja võtke julgust, sest minu Püha Ema ja mina oleme alati teie lähedal ja ootame teie kõnet. Ma õnnistan teid: Isa ja Poja ja Püha Vaimu nimel. Aamen. Ja võite olla kindel, et mina, teie Jumal ja Päästja, kuulen alati teie kutset. ”

„Ja sina, mu kallis päästekalju inimkonnale, teie aeg ja Püha Monarhi austus ja armastus – varsti – kogu maailmas, sest teie aeg on väga lähedal. Ma õnnistan. Sina ja suudle mind mu pühast südamest: Isa ja Poja ja Püha Vaimu nimel. Aamen. Ma jätan teid oma püha ema kätte: Isa, Poja ja Püha Vaimu nimel. Aamen. ”

MEIE DAAM : „Tervitan teid, mu armas poeg William ja ma õnnistan teid: Isa ja Poja ning Püha Vaimu nimel. Aamen. ”

„Täna on minu püha püha – päev, mil mu lapsed austavad mind kui roosipärja Jumalaema . Mu kallis poeg, täna, pühade tõttu, soovin ma koos oma jumaliku poja Jeesusega saata kogu maailmas välja kaheksateist sada inglit, et võidelda, et kaitsta oma püha rahvast deemonite lõksude eest. Need inglid koostavad maailma eliidi plaani , et nad teaksid teed, mille nad on seadnud. Palveta mu kallis poeg selle eest, sest see toimub pühade inglite kaudumaailm pöördub, sest on aeg kuulda Tõe teed. Paljud maailmas olevad nägijad saavad inimkonnale erilisi sõnumeid, et valmistada neid kõiki ette – valmistada neid ette eelseisvaks lahinguks, et inimkond saaks toimuvast teadlikuks. ”

„Palvetage India eest , sest meie, taevalapsed, oleme planeerinud, et India lapsed on valmis pöörduma tõelise usu poole ja on üks neist riikidest, kes pöörduvad tõelise usu poole, kuna neile tuleb vastu Hiina armee. . Palvetage, armsad lapsed, sest praegu on palju tegemisel. ”

„Varsti, mu poeg, väheneb viirus , kuigi nad kasutasid valet ravimit, kuid on palju teisi viirusi , mis pannakse põlvkonnale, keda on eksitatud, sest Kuri soovib inimkonda pimestada, palvetage, Mu armsad lapsed. ”

„Ja teie jaoks, mu armas White Rock – teie aeg saabub väga kiiresti. Ärge muretsege, sest meie soov on, et te rändaksite mööda maailma, et valmistada see ette tulevasteks karistusteks . Ma armastan sind ja õnnistan sind: Isa ja Poja ja Püha Vaimu nimel. Aamen. Ärge muretsege, sest mul on oma käsi kõiges, mida te teete, ja te meeldite mulle väga. Ma õnnistan teid: Isa ja Poja ja Püha Vaimu nimel. Aamen. ”

„Olge tugevad, mu ustavad lapsed ja olge ustavad Pühale Roosipärjale : Isa ja Poja ja Püha Vaimu nimel. Aamen. ”

WILLIAM : Jumalaema suudleb mind laubale ja läheb tagasi Jeesuse juurde. Mõlemad teevad ristimärgi:

MEIE ISSAND ja NAINE : „Isa, Poja ja Püha Vaimu nimel. Aamen. ”

WILLIAM : Jeesus rääkis minuga privaatselt. Ta õnnistas monarhi: +

____________________________________________________________

This entry was posted in Eesti and tagged . Bookmark the permalink.