Luz de Maria, 29 Kasim 2021

______________________________________________________________

KUTSAL BAKİRE MERYEM’İN SEVGİLİ 
KIZI LUZ DE MARÍA’YA MESAJI 
29 KASIM 2021

Lekesiz Kalbimin Sevgili Çocukları:
  
İLAHİ İRADE SİZLERİ ACİLEN BARIŞI, DİNGİNLİĞİ VE İTAATİ KORUMAYA ÇAĞIRIYOR.

İlahi Sevginin koruyucusu olun ve kardeşçe davranın. Tam olarak uymanız gereken şeyleri bir kenara atmadan, İlahi Korumaya güvenen, iyi çocuklar olun. 

Çocuklarımdan birçoğunun, şeytana zevk vererek gurur ve kibirle dolmuş halde, kardeşlerine karşı sevgisiz olduğunu görüyorum. Barışın ve iyiliğin çocukları olmaya çağrıldığınızı göz ardı edip, içinizde kibir, gurur, alay, yalan ve sahteliğin hüküm sürdüğünü gördüğümde Acım şiddetleniyor. Oğlum’un Halkını iyi olan ve Ebedi Kurtuluşa götüren her şeyden uzaklaştıran sahtekârlar şu anda insanlığın içinde bolca mevcuttur. 

Dünyadaki güç, karanlık ve uğursuz ittifaklar yoluyla, Çocuklarımı köşeye sıkıştırıp, ortak bir amaç güttükleri o kurtlar tarafından yok edilecekleri bir şölene onları davet eden ve böylece onlara zulmeden kişiler tarafından belirleniyor. Oğlum’un Halkı, uyarmaları gereken kişiler tarafından korunan gizli sessizliğin ve kesilen yüksek seslerin ortasında kendilerine sunulan zehirleri almak için acele ediyor, böylece Oğlum’un Halkının acılı Tutkusunun uzamasına neden oluyor.

KAOSUN İÇİNDESİNİZ
Bana ait olanlar arasından, görmeden, işitmeden, manevi kör ve sağır olarak devam edenler ne çok! Kötü tarafından yaralanmış olan bu kuşağın Annesi olarak nasıl acı çekiyorum!

Oğlum’un Kilisesi sarsılıyor ama İman, inanmış ve tövbe etmiş çocuklarda sağlam kalmalıdır. 

Sessizlik içinde korkutulmuş insanlık evlere sığınıyor, ki bunlar sizlere hükmeden teknolojinin baskın olduğu kitlesel toplama merkezleridir. 

Lekesiz Kalbimin çocukları:

Bağışıklık Sistemini (*) yükseltmeniz önemlidir, bedeniniz Kutsal Ruh’un Tapınağıdır, bunu unutmayın.

Bağında çalışmanız için Oğlum’un size verdiği şeyleri unutmadan, armağanları paylaşmak için Tanrı’yı ve komşunuzu sevmeniz, kardeşçe olmanız önemlidir, (Bkz. Matta 20) o bağ sizin değildir, bağın Sahibi Benim Oğlum’dur. Sizler bağdaki kölelersiniz ve iyi köleler olarak Oğlum’un Sözünü yaymanız, Kutsal Yazıları tanıtmanız ve başka yerlerdeki diğer bağcıları eğitmek için bu İlahi Sevgi Çağrılarını yaymalısınız. 

Şiddetli olaylar yaklaşıyor, sizleri evlerinizin kapılarını tekrar kutsal yağ veya kutsal su ile mesh etmeye davet ediyorum, alınlarınızı da işaretleyin.

Gökten ateş düşecek, bu yüzden aklınızı kaybetmeyin, İlahi İradeye teslim olun ve güvenin, Baş Melek Aziz Mikail’i çağırın ve alçakgönüllülükle her birinizin önünden gitmesini ondan isteyin. 

Dua edin çocuklarım, Meksika için dua edin, kuvvetle sarsılıyor.


Dua edin çocuklarım, savaş sessizce ilerliyor.


Dua edin çocuklarım, La Palma Adası’ndaki yanardağ güç kazanıyor.

BU ÇAĞRIMI İNKÂR ETMEDEN, OĞLUM’A DOĞRU YÜRÜYÜN, APTALLIK ETMEYİN, SEVGİDE USTA OLUN, GERİSİ EK OLARAK VERİLECEKTİR.

Sizleri inanmış ve tövbe etmiş olarak bekliyorum. Şu anda tövbe sizin için en önemli şeydir. 

ANNE KUTSAMAMI BU ÇAĞRIYI CİDDİYE ALANLARIN ÜZERİNE DÖKÜYORUM VE ONLARI UMUTTA GÜÇLENDİRİYORUM.

Meryem Ana

GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM

(*) Şifalı bitkiler

LUZ DE MARÍA’NIN MESAJI

Kardeşlerim:

Annemizin bu çağrısı sırasında, aşağıdaki görümü gördüm: 

İnsanlığın büyük bir kısmının hayatta kalmak için ihtiyacı olan şeyleri bulmak amacıyla neredeyse hiç düşünmeden hareket ettiğini gördüm. 

Annemiz bana dedi ki:

”Kızım, insan oruç tutmaya alışkın değildir ve alışkın olduğu gibi yiyecek bulamama tehdidi karşısında korkuya yenik düşüyor.
Keşke daha fazla İmana sahip olsalardı!
Keşke Çağrılarımı duysalardı!”

Kutsal Annemizin dediği gibi, kardeşlerin kendilerini daha sonradan ilk önce girenlerden olmak istemeyecekleri yere götüren bir şölene ilk önce girmek için kavga ettiklerini gördüm.

Ne umutsuzluğa kapılalım ne de korkuyla dolu uykusuz geceler geçirelim. Nuh, İbrahim, İshak, Musa ve Tanrı’nın çağrısına sadık kalan seçilmişler gibi imanımızı kaybetmememiz için Annemiz umudumuzu artırıyor ve Umut sürekli artsın çünkü faydalı kullar olmaya çağrıldık.


Size doğrusunu söyleyeyim, yolunuzdan dönüp küçük çocuklar gibi olmazsanız, Göklerin Egemenliği’ne asla giremezsiniz. 

(Matta 18: 3).

______________________________________________________________

This entry was posted in Türkçe and tagged . Bookmark the permalink.