Luz de Maria, 30 Ocak 2022

______________________________________________________________

BAŞ MELEK AZİZ MİKAİL’İN 
LUZ DE MARÍA’YA MESAJI 
30 OCAK 2022

Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in Sevgili Halkı:

BU ZAMANLAR İNSANLIK İÇİN ENDİŞE VERİCİ ZAMANLARDIR, İNKÂR ETSELER DE BU DURUM KUTSAL ÜÇLÜ BİRLİK’İ SEVMEYEN VE TAPMAYAN İMANSIZ İNSANLARDA ARTMAKTADIR.

Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in Sevgili Halkı:

“Kutsal, Kutsal, Kutsaldır, Her Şeye Gücü Yeten Rab Tanrı,
Var olmuş, var olan ve gelecek olan”. (Vahiy 4:8)


Sizleri günahtan kurtarmak için İlahi Güç büyüktür! Bu nesilde, önceki nesillerde olduğu gibi, itaatsizlik insanlık için büyük kötülüklerin nedeni olmuştur: insan Tanrı’ya isyan eder ve insan kendi icatlarının tuzağına düşer.

KARŞIMIZDASINIZ, ORDULARIM HER AN SİZE BAKIYOR VE BEN SİZLERİ İLAHİ İRADE’Yİ YERİNE GETİRENLER OLMAYA DAVET EDİYORUM.

KURTULUŞU ARAMAYA ŞİMDİ KARAR VERİN! Bunun için sarsılmaz ve sağlam bir İman sahibi, tüm insanlığın Kurtuluşuna susamış insanlar olmanız gerekir. 

İlahi Mevcudiyet olmasaydı insanın hali ne olurdu?
Vicdanıyla karşılaştığında insanın hali ne olacak? 

Tanrı’nın Halkı, yeryüzünün çekirdeği, güneşin, ayın ve uzayda dünyanın yörüngesi etrafında dolaşan gök cisimlerinin etkisine öngörülemez bir şekilde maruz kalmaktadır, bu da Dünyadaki elementleri etkiler ve insan daha önce hiç olmadığı kadar acı çeker. 

Bu zamanda denize karşı dikkatli olmalı ve tehlikeye düşmemek için uyanık olmalısınız. Elementler değişti ve Dünya’ya arındırmak amacıyla saldırıyor. 

Dünya, daha sıcak olan çekirdeğinden sallanmaya devam edecek ve ısı yüzeye yükselecek. Bu da uyuyan volkanların uyanmalarına ve aktif olanların ise bazı ülkelerin uçuş rotalarını kullanmalarına engel olarak faaliyetlerini artırmalarına neden olacak ve insanlar, yeni rotalar oluşturulana kadar ikamet ettikleri yerlere ulaşamayacaklar. 

İnsan şu anda hiçbir şey olmamış gibi hayatın tadını çıkarıyor. Hastalık insanlığı hırpalıyor ve mutasyona uğrayarak ve uzantısı olacak yeni hastalıklarla var olmaya devam edecek. Bazıları kötüye kullanılan bilim tarafından havadan saçılıyor ve insanlık bunun farkında değil. 

Kutsal Üçlü Birlik’ten ve Kraliçemiz ve Annemizden giderek daha da uzaklaşan insan, Göklerin bildirdiği şeyleri bir kenara bırakarak, bu zamanın İşaret ve Alametlerini görmezden gelerek dünyevi zevklere odaklanıyor. 

Avrupa bir şafak vaktinde uyanacak ve ”Babil” olacak… ve tüm insanlık bu yüzden acı çekecek.

Tanrı’nın çocukları, insanlığın geleceği konusunda eğitilmelidir, Tanrı’yı ​​sevmek sizleri Tanrı’nın Halkının çoğunluğunun yaşadığı cehalet içinde bırakmamalıdır. 

İnkâr edilemez olanı inkâr etmemeniz ve doğru yoldan ayrılmamanız için KENDİNİZİ EĞİTİN! 

İMAN İLE AKIL ÇELİŞMEZ. İnsan egosu insanın zihnine girdiğinde ve insanı İman ve akıl arasında sürekli bir tartışma içinde tuttuğunda birbirleriyle çelişirler. İnsan egosu bazılarınızda güçlüdür ve yoldan çıkarabilir.

Ey Tanrı’nın Halkı! Dünyanın çekirdeğinden itibaren geçirmekte olduğu değişimler nedeniyle sarsılan elementlerin gücüne şahit olacaksınız. Güneşin, ayın ve bulundukları yerden asteroitlerin etkisiyle oluşan değişimler şimdiden Dünyanın Manyetik Alanındaki değişiklikleri etkiliyor ve bu da dünyadaki tektonik fayların sarsılmasına katkı sağlıyor. 

Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in Halkı:

Gelecek değişikliklere kimler direnecek?
İmanı ikrar ederken dönmeyenler ve tereddüt etmeyenler…
Kendilerini İmanda hazırlayanlar ve İlahi Merhamet’e güvenleri daha güçlü olanlar çünkü onlar Kutsal Üçlü Birliğin büyüklüğüne katılmışlardır…

Bunlar sağlam duracaklardır. 

ŞİMDİ İLAHİ VAATLERE GÜVENİ KORUMANIZ GEREKEN ZAMANDIR.

“Sevgisi için RAB’be şükredin, Adem oğullarıyla yaptığı harikalar için!
Çünkü bronz kapıları kırdı ve demir çubukları paramparça etti.”
(Mezmur 107: 15-16)

Korkmayın, sizler Yüceler Yücesi’nin çocuklarısınız. Kokmayın ve İmanınızı koruyun. 

Dua edin, tüm insanlık için dua edin.

KILICIM YUKARIDA SİZLERİ KORUYORUM.

Baş Melek Aziz Mikail

GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM

LUZ DE MARÍA’NIN YORUMU

Kardeşlerim: 

Baş Melek Aziz Mikail’in Mesajındaki “Babil” kelimesini daha iyi anlamak için, O’nun bana anlattıklarını size anlatacağım:

Babil kelimesi kafa karıştırmak anlamına gelen balbál fiilinden gelmektedir. Bu durumda Tanrı’ya ulaşmak için bir kule inşa eden insan değildir, tam tersine insan Tanrı’yı yeryüzünde istemez ve büyük bir kafa karışıklığı içinde Tanrı’ya ait olanı her yönden onun kontrolü altında yaşaması için bir seçkine teslim etmektedir.

Hem İncil anlatısında hem de Baş Melek Aziz Mikail’in yaptığı alıntıda insanın gururu, itaatsizliği ve kibri mevcuttur. Bu kusurlar neticesinde, Babil Kulesinde büyük bir karışıklık meydana geldi çünkü aileler kendi aralarında dahi birbirlerini anlayamıyorlardı. Şimdi görüyoruz ki, aynı aileler içinde, diller aracılığıyla değil, hepimizin bildiği dayatmalar yoluyla ayıran dış güç nedeniyle anlaşmazlıklar var. Aileler içinde bazılarının bazılarından şikayetçi olacağı, toplum içinde insanın yeryüzündeki olaylar nedeniyle yaşadığı şaşkınlık karşısında kaos yaşanacağı ve insanlığın büyük bir bölümünün Deccal’e hizmet ettiği andır.

Babil kelimesinin başka referansları veya anlamları olabilir, ancak bu yorumda karşılık gelen tanım burada yorumlanan tanımdır.

______________________________________________________________

This entry was posted in Türkçe and tagged . Bookmark the permalink.