Luz de Maria, 7 Marca 2022

______________________________________________________________

PRZESŁANIE NASZEGO PANA JEZUSA CHRYSTUSA DO JEGO UMIŁOWANEJ CÓRKI LUZ DE MARII

7 MARCA 2022

[Patrz strona internetowa: https://www.revelacionesmarianas.com/english.htm ]

Moje ukochane dzieci:

OTRZYMAJ MOJE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO W TYM CZASIE ZATRZYMANIA.

Jesteście Moim Ludem i chronię was wszystkich. Wzywam was, abyście pozostali uważni, w stanie duchowej czujności, stawiając czoła sidłam diabła przeciwko wam.

DUMA TOWARZYSZY RASIE LUDZKIEJ I DOMINUJE W JEJ, PROWADZĄC JĄ DO CIĘŻKICH WIN, NIEPOSŁUSZEŃSTWA I NIESPRAWIEDLIWOŚCI WOBEC WASZYCH BRACI I SIÓSTR. Ten zły doradca usuwa lęk przed Mną i podnosi ludzkie ego do niewyobrażalnych poziomów. Jeśli chcesz być kochający, musisz wygnać tak złego towarzysza, aby nie zamienił twoich serc w kamień.

W czasie tego Wielkiego Postu wzywam was do głębokiego zbadania siebie, abyście rozważyli swoje czyny i reakcje, jakie otrzymujecie od waszych braci i sióstr, i w ten sposób zdołali rozpoznać, czy jesteście chorzy. Jeśli masz dumę, nie jesteś zgubiony, jeśli zamierzasz się nawrócić.

TEN POŻYT JEST WYJĄTKOWY…

OTWIERAMY SWOJE MIŁOSIERDZIE NA WSZYSTKIE MOJE DZIECI, ABY JAK WIELE MOICH DZIECI MOGŁO W NIE WSTĄPIĆ, ZE WZGLĘDU NA TO, CO SIĘ DZIEJE I STAJE SIĘ Z LUDZKOŚCIĄ.

Mój Duch pozostaje uważny na dobrą wolę ludzkości, którą wzywam do duchowego pokoju.

WŚRÓD WIELKICH LUDZKICH ZŁ, UDZIELAM WAM WIELKICH WIECZNYCH DOBRA, JEŚLI JESTEŚCIE MIŁOSIERNI I STWORZENIAMI WIARY.

Niezbędna jest miłość do bliźniego (Mt 22:37-39); doskonalcie się w pokorze. Zrób teraz należne zadośćuczynienie swoim braciom i siostrom; nie odkładaj tego do jutra.

Moi ludzie:

TO CZAS WIELKIEJ DUCHOWEJ WALKI. Dobrze wiecie, że ta walka ma charakter duchowy (Ef 6:12): jest między dobrem a złem. Trzeba wydychać tyle dobra, ile się da, aby zło nie wgryzało się w was wewnętrznie i nie skłaniało do wymiotowania podstępnego zła ciemiężcy dusz nad waszymi braćmi i siostrami.

DOŚWIADCZASZ OWOCÓW NIEPOSŁUSZEŃSTWA W SPRAWIE PROŚBY MOJEJ MAMY.

Moje dzieci o twardym sercu nadal zaciemniają Moją Matkę i ignorują Ją…

Tego właśnie chciał diabeł, a ludzkość mu to dała…

Ludu mój, poznajcie Mnie w Piśmie Świętym. Niezbędne jest, aby Mój lud Mnie poznał, zbadał Moje Słowo (J 5,39) iw ten sposób poddawał każdą chwilę wypełnieniu Mojego Słowa, będąc świadkami Ewangelii.

Chodź do mnie! Chcę was karmić Moim Ciałem i Krwią, a jako świadkowie Mojej Woli musicie zachować mocną, przekonaną i nawróconą wiarę.

Biorąc pod uwagę to, co się zbliża, konieczne jest, aby wiara Mojego Ludu została wzmocniona przez przyjęcie Mnie w Eucharystii i przez modlitwę Różańca Świętego , trzymając się za Rękę Mojej Matki.

MOI LUDZIE BĘDĄ ZWYCIĘSKIE.

MÓJ KRZYŻ DAJE ZWYCIĘSTWO MOIM DZIECIOM, A NIE BROŃ.

Módlcie się, dzieci, módlcie się za Francję : ona ucierpi z powodu wojny.

Módlcie się, dzieci, módlcie się: doświadczycie okropności ludzkiej małości .

Módlcie się dzieci, módlcie się za Hiszpanię : zostanie zaskoczona.

Módlcie się dzieci, módlcie się za Włochy : rzeki krwi będą płynąć w wodach jej rzek.

Módlcie się dzieci, módlcie się: Chiny powstaną przeciwko Rosji, ku zdumieniu świata.

MOJA MATKA JEST SKARBEM MOJEGO LUDZI I PRZYNIESIE CI MOJEGO ANIOŁA POKOJU.

Moje dzieci:

OTRZYMAJ MOJE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO, W IMIĘ OJCA, SYNA I DUCHA ŚWIĘTEGO. AMEN.

Twój Jezus

Zdrowaś Maryjo najczystsza, poczęta bez grzechu

Zdrowaś Maryjo najczystsza, poczęta bez grzechu

Zdrowaś Maryjo najczystsza, poczęta bez grzechu

KOMENTARZ LUZ DE MARII

Bracia i siostry:

Zobaczmy, jak w poprzednich latach Niebo ogłosiło nam to, przez co dzisiaj przeżywamy:

Dzieci, przygotujcie się, nawróćcie się. To, co Mój Syn i ta Matka wam ogłosili, będzie dane w mgnieniu oka. „WIELKI POŻYT TO CZAS WYCIECZKI”: NIE ZAPOMNIJ O TYM. Nie chcę was straszyć: ostrzegam was, abyście czuwali, abyście mogli przezwyciężyć pokusę. NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY 3 MARCA 2010


Mój lud profanuje wiarę, którą mi obiecał w sakramentach, a dziś Mnie nie zna. Ludzka duma trzyma ich w niewyobrażalnej rozpuście; ich zmysły są używane do ciągłego grzeszenia z własnej woli. NASZ PAN JEZUS CHRYSTUS, 22 MAJA 2010


Nawet jeśli żyjesz w środku wojny, nawet jeśli czujesz głód we własnym ciele, niech twoja wiara się nie zachwieje. NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY 8 GRUDNIA 2010


Módlcie się, Ludu Boży, módlcie się za Bałkany: przygotowywane są strategie wojny. ŚW. MICHAEL ARCHANIOŁ, 26 WRZEŚNIA 2021


WIZJA PO Orędziu Najświętszej Maryi Panny 1 GRUDNIA 2010

Matka Maria pozwoliła mi zobaczyć wizję:

Widziałem wielu ludzi walczących ze sobą: krew szybko popłynie w Rzymie , we Francji iw Anglii . Widzę ból, jak cień niosący światu lament i mord dla małego chleba…

Widzę Najświętszą Maryję Pannę ubraną w żałobę (na czarno). Woła do Trójcy Przenajświętszej za wszystkie narody. Walczy z siłami zła zbliżającego się do człowieka.

Widzę legiony demonów. Św. Michał Archanioł towarzyszy Matce Maryi. Widzę ich triumfujących na końcu wraz z Kościołem, ale dopiero po długim oczyszczeniu z wielką plagą , która rozprzestrzeni się po całej Ziemi. To nie jest zwykła plaga – to plaga wojny, choroby, duchowego ataku i cierpienia. Ból Matki Marii przeniknął moją istotę…

Amen.


______________________________________________________________

This entry was posted in Polski and tagged . Bookmark the permalink.