Luz de Maria 22 Nisan 2022

________________________________________________________________

BAŞ MELEK AZİZ MİKAİL’İN 
LUZ DE MARÍA’YA MESAJI 
22 NİSAN 2022

Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in Sevgili Halkı:

İlahi Merhamet bayramını kutlayacaksınız.

TANRI’NIN HALKI BİRLİK OLMALIDIR. MÜJDELEME ORTAK BİR NEDENDİR, KARDEŞ SEVGİSİNİN SÜREKLİ BİR PRATİĞE DÖNÜŞMESİDİR.

Bağın işçilerisiniz ve bağın sadece bir tek Sahibi ve Efendisi olduğunu bilerek, size emanet edilen toprakta çalışmanız gerekiyor. (Bkz. Yuhanna 15:1-13)

KRALIMIZ VE RABBİMİZ İSA MESİH’İN HALKI KİŞİSEL BARIŞI KORUMAYA VE ONU KARDEŞLERİNE AKTARMAYA ÇAĞRILMIŞTIR.

İç huzuru olmayan, fırtınaların ortasında sükuneti koruma bilgeliğine ulaşamaz. 

Birbirinize saygılı olun, Ahir Zamanın Kraliçesi ve Annesine dua edin.
  
TANRI’NIN HALKI, ŞU ANDA ŞEYTAN SİZLERİ AYIRMAK AMACIYLA BAZI İNSANLARA ZEHİR SIZDIRMIŞTIR.

Kraliçemize ve Annemize size yardım etmesi için dua edin ve gerçek huzurun taşıyıcıları olun çünkü ”kime çok verilmişse, ondan çok istenecek” (Luka 12:48).

İnsanoğlunun küçücük gördüğü şu anda, Ben sizleri olup bitenlere kartal gözüyle bakmaya davet ediyorum. İnsanlığın yöneticilerinin kendilerine uygun olanı koruduğunu ve Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in Kilisesi’nin kurumunu baltaladığını iyi biliyorsunuz. Bu nedenle, Kral’ın topraklarında sevgiyle çalışan barış işçileri olun ki, sizi delice otlarıyla karıştırmasınlar. 

Sizi kutsuyorum, Tanrı’nın Halkı. Göksel Lejyonlarım sizi sürekli koruyor. 

Baş Melek Aziz Mikail

________________________________________________________________

RABBİMİZ İSA MESİH’İN 
SEVGİLİ KIZI LUZ DE MARÍA’YA MESAJI
22 NİSAN 2022

Sevgili Halkım:

ÇOCUKLARIM İÇİN MERHAMETİMİN TAŞTIĞI KALBİMLE SİZLERİ KUTSARIM.

Sizleri iyi işler yapmaya ve iyi olmaya davet ediyorum.

Merhametimin Halkıma tam olarak yayılması için sizi Sevgimin biçimlendiricileri olmaya çağırıyorum. Merhametim, Bana ait olanlar tarafından kabul edilmeyi isteyerek karşınızda duruyor.

Halkım:

HER BİRİNİZ İSTEDİĞİ ÖLÇÜDE SEVGİMİ ALSIN DİYE KALPLERİNİZE KUTSAL RUHUMDAN İNEN LÜTUF, TÜM ÇOCUKLARIM İÇİN BAĞIŞLAMA VE UMUT KAYNAĞI, TÖVBEKÂRLAR İÇİN DÖNÜŞ MEMBASI OLAN İLAHİ MERHAMETİME SIĞININ.

Günahkarlara kendimi inkâr etmeyerek, onları bol bağışlama merhemiyle karşılamaya çıkıyorum ki, merhametime olan ümidi insan düşüncesi engellemesin. 

Tövbe eden günahkârı, günahları için üzülen günahkârı, beni gücendirdiği için üzüleni, bana sağlam bir kendini düzeltme niyeti sunmaya karar vereni bekliyorum. 

Sevgiyle yanan Merhametime ümitsizce layık olmadığını ve cehenneme mahkûm olduğunu düşünen bu günahkâr çocuklarımı sonsuz Sabrımla bekliyorum. Annem Bana gelmeniz için sizleri arıyor ve tekrar tekrar çağırıyor. 

Ben Merhametliyim aynı zamanda Adil Yargıcım. Bilmelisiniz ki, Merhametim, Çocuklarımın Benden uzaklaşıp günah içinde yaşayabilecekleri ve günah işlemeye devam etmek için kasıtlı olarak kendilerini haklı çıkarabilecekleri bir yapı değildir. 

ÇOCUKLARIM BANA GELİN, AKŞAM OLMAK ÜZERE ve karanlık sizlerin hak Arş’ı batıldan ve hak Asa’yı sahtesinden ayırt etmenize engel olacak. Bana itaat etmediğiniz ve kalbinizi katılaştırdığınız için sizi koyunlar gibi kesime götürecekler.

Dua edin çocuklarım, hepinizin Bana sadık kalması için birbirinize dua edin.


Dua edin çocuklarım, Merhametimi almayı reddedenler için dua edin.


Dua edin çocuklarım, ruhsal güç için ve Beni inkâr etmeye direnmeniz için dua edin.


Çocuklarım, koyunları Ağılıma çekmeniz ve onları uzaklaştırmamanız için dua edin.


Çocuklarım, Beni tanımanız ve yanlış yola sapmamanız için dua edin.

Değişiklikler başladı ve çok az kişi bunlardan bahsediyor. Bana hizmet etmeye kendi adamış adam Benim İşlerime özen göstermiyor ve Mistik Bedenimi içini oyan kötülük hakkında uyarmıyor.

ÇOCUKLARIMIN ACİLEN, BENİM ÇOCUKLARIM OLMANIN DEĞERİNİ ANLAMALARI VE ONLARA SAĞLADIĞIM BİLGİLERDEN SORUMLU OLMALARI İÇİN SAĞLAM BİR MANEVİYATA GİRMELERİ GEREKİR.

Sevgili çocuklarım, Bana gelin, tövbe edin, bu zamanda Merhametimi alın, Kutsal Ruh’umun içinize işlemesine ve sizleri güçlendirmesine, sizleri bilgiyle beslemesine ve İmanın sizlerde sarsılmadan kalmasına izin verin. Olaylar zaten insanlığın üzerinde bulunuyor ve Çocuklarım, dünyada elinde gücü bulunduranlar tarafından kontrol edilmek üzere manipüle ediliyorlar.

Halkım, karşınızda o kadar çok hasta var ki, evet, ne huzuru ne de kardeşlerine karşı sevgisi olan ruhsal hastalar var. İnsan egosundan o kadar hastalanmışlar ki, hatalarını sadece Bana ihtiyaç duyduklarında ve Beni aradıklarında görebilecekler, daha önce değil.

Halkım:

TÜM İNSANLIĞA, İSTEYEN ÇOCUKLARIM TARAFINDAN KABUL EDİLMESİ İÇİN BİR MERHAMET LÜTFU GÖNDERECEĞİM.

UYARIDAN ÖNCE GERÇEKLEŞECEK OLAN BU LÜTUF EVİMDEN GELECEK, TÜM DÜNYADA GERÇEKLEŞECEK VE ÇOCUKLARIMIN ÇOĞU GÜNAHLARI İÇİN BÜYÜK BİR ACI DUYACAK VE BENDEN AF DİLEYECEK.

SADECE BU ŞEKİLDE BAZI ÇOCUKLARIM BENİM GERÇEK KİLİSEME KATILACAKLAR VE RUHLARINI KURTARMAK İÇİN BANA DOĞRU YÜRÜYECEKLER.

Çok zor zamanlardan geçeceksiniz Çocuklarım ama unutmayın ki ”Ben Ben’im” (Mısır’dan Çıkış 3:14) ve Sonsuz Merhametim her insanın üzerindedir. Sizleri asla terk etmem, sizler Benim çocuklarımsınız ve ”Ben sizin Tanrınızım”.

İMANI DAHA GÜÇLÜ ÇIKACAK TÜM İNSANLIK İÇİN, BÜYÜK ACILAR KARŞILIĞINDA EVİMDEN BÜYÜK İYİLİKLER VE BÜYÜK LÜTUF ALACAKSINIZ.

Halkım, sizleri seviyorum.

Merhametli İsa’nız

GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM

 LUZ DE MARÍA’NIN YORUMU

İmandaki Kardeşlerim: 

Baş Melek Aziz Mikail sevgisiz bir hiç olduğumuzu anlamamız ve kardeşçe olabilmemiz, kardeşleri Tanrı’nın Halkı’nın üyeleri olarak arzu ettiğimiz İlahi Sevgiden uzaklaştırmayıp yaklaştırmamız için bizleri uyarıyor.

Aziz Mikail bizleri yabani otlarla karıştırılmamak için kartal gözüyle bakmaya çağırıyor çünkü kartallar her şeyi yukarıdan görür.

Rabbimiz İsa Mesih bizleri acilen tövbeye çağırıyor ve şöyle diyor: HEMEN! Kutsal Ruh tarafından yönlendirilebilmemiz ve yanlış yolda değil güvenli yolda yürüyebilmemiz için bizi İmanı güçlendirmeye ve Efkaristiya Gıdası aracılığıyla layık bir şekilde hazırlanmaya davet ediyor. 

İlahi Merhamet, Uyarıdan önce, gökyüzündeki Haç olmayan bir büyük nimeti daha ortaya koyuyor. Böyle büyük bir İlahi Sevgi tezahürü karşısında dizlerimizi bükmemiz ve daha çok canın kurtulması için İlahi Gücün bir tezahürü olarak Cennetten Yere inen İlahi Merhametinin ışınlarını bize gösterdiğinde tövbeyi seçmemiz için bir fırsat olacak.
Kardeşler, Rabbimiz İsa Mesih’in ışıl ışıl parladığını sizinle paylaşıyorum. Günahın ağırlığından dolayı çok küçük ve biraz kambur görünen pek çok insan gördüm. Ama İlahi Merhametin nuru onları yukarıya baktırdı ve ünahlarının bağışlanması için feryat eden birçok insan gördüm. Rabbimiz gülümsedi ve mübarek elini uzattı önce dizlerini büken günahkarların tövbe ettikten sonra ayağa kalktıklarını ve artık eğilmediklerini izledim. Bu da İlahi Merhamet tarafından affedildiklerinin işaretiydi.

Kardeşlerim, bu dipsiz merhamet affetmeye açık… Yaklaşalım, henüz geç değil.

RABBİMİZ İSA MESİH
08.07.2012
MERHAMETİM İNSANI YÜCELTİR, ÖLMEKTE OLANI DİRİLTİR VE KAYBOLANA ÜMİT VERİR. BEN ÖZGÜRLÜĞÜM, SEVGİYİM, SABRIM, ADALETİM.

KUTSAL BAKİRE MERYEM
04.12.2012
İnsanlığın kaderini tayin etmek isteyenlerin karşısında yıkılmayın, sadece Oğlum Sevgisi, Merhameti ve Adaleti ile anların anını belirleyecektir.

Amin.

________________________________________________________________

This entry was posted in Türkçe and tagged . Bookmark the permalink.