Luz de Maria, 1 Mayis 2022

_______________________________________________________________

KUTSAL BAKİRE MERYEM’İN SEVGİLİ 
KIZI LUZ DE MARÍA’YA MESAJI 
1 MAYIS 2022

Lekesiz Kalbimin sevgili çocukları:

Sizleri Kraliçe ve Anne olarak kutsarım.
Zihninizi, düşüncenizi ve kalbinizi kutsarım.
İlahi Oğlumun çocukları olarak Çağrısına itaat etmeniz için sizleri Sevgimle kutsarım.

Çocuklarım:

ACELE ETMELİ VE DAHA MANEVİ OLMALISINIZ. Durum acildir, kötülük beklemiyor ve Çocuklarıma hükmetmek için planlarını çiziyor. Korkmayın, bu Anne sizi koruyor ve Mantosuyla insanlığı kucaklıyor. 

Çocuklar, komünizmin gücü Dünyada hissediliyor, fetih arzusu bir tek ülkenin ötesine geçiyor.

YAŞADIĞINIZ ANI İNKÂR EDENLERİN CEHALETİ KARŞISINDA ACI ÇEKİYORUM: savaş yayılıyor ve insanoğlunun ilkelerini unutturacak olan kıtlık ortaya çıkıyor. 

Ejderha dokunaçlarını sergiliyor: veba, savaş, kıtlık (Bkz. Vahiy 6: 8) ve insanlık üzerinde egemenlik. Tek bir din kurmak için dinleri ortadan kaldırıyor. 

Oğlumun Halkı, kandilleri (Luka 12:35) en iyi yağla yakmaya devam edin. Bazıları, insanlığın içinden geçtiği gerçekliğe bakmadan inatçılığa devam ediyorlar.

İNATÇI ÇOCUKLAR!
KUTSAL YAZILARDA YER ALAN KEHANETLERİ BİLMİYORSUNUZ.

Bilseydiniz, içinde bulunduğunuz zamanı ve bu zamanın işaret ve belirtilerini anlardınız. Her şey Kutsal Yazılar’da mevcuttur, ancak insan artık Kutsal Üçlü Birlik’e inanmıyor, Beni hor görüyor ve Tanrı’nın eseri olduğunu inkâr ediyor.

ÇOCUKLAR, SİZLERİ UYARAN GÖKYÜZÜ OLAYLARINI BİR GÖSTERİ GİBİ YAŞIYORSUNUZ… Ay kırmızıya boyanıyor (Yoel 2: 31) ve bununla insanın acısı ve ıstırabı artıyor.

Dua edin, yalvarın ve sağlığınız el verirse oruç tutun.

Tövbe edin ve kendinizi düzeltmeye niyet ederek günahlarınızı itiraf edin. Kutsal Efkaristiya’da mevcut olan Oğlum’a doğru yürüyün ve Oğlum’un gerçek çocukları olarak yeni bir yaşama doğru yönelin.

İçsel sessizliğe girin ve kişisel eylem ve hareketlerinizi gizlemeden, çok ciddi bir şekilde kendinize bakın; karakterinize, kardeşlerinize karşı davranışlarınıza, öfkenize, küskünlüğünüze, kendinize ve başkalarına karşı sevgisizliğinize bakın.

KENDİNİZE BAKIN!
DEĞİŞİM ”GERÇEKTEN” OLMALIDIR.
TAŞ KALBİNİZİ GEÇ OLMADAN YUMUŞATMALISINIZ.

Tüm insanlık için zor zamanlara doğru ilerliyorsunuz. Sizleri Oğluma yönlendirmek için Ellerimi, sizleri barındırmak için Kalbimi ve içinde büyümeniz için Rahmimi sunuyorum.

Dua edin çocuklar, dua edin, Dünyada gücü elinde tutanlar insanlığı acıya sürüklüyor.

Dua edin çocuklar, dua edin, yeryüzü şiddetle sallanıyor.


Dua edin çocuklar, Oğlum’un Kilisesi için dua edin.


Sevgili çocuklar, Oğlum’un Halkı, dua edin.

İtaat etmeyen çocuklarım için üzülüyorum.


Beklenmedik bir şekilde acı çeken Avrupa için üzülüyorum.

Sizleri seven bu Anne’ye adanan bu ayda, cumartesi ve pazar günlerinin Komünyonunu tüm insanların dönmesi için, dünya barışı için, Oğlum’un Halkını Sevgi ve Kardeşlik birliğinde tutmaları için Rahip çocuklarım için sunulmasını talep ediyorum. Bunu Lütuf halinde ve sağlam bir İmanla sunmanız gerekiyor.
İsteklerimi yerine getirerek İlahi Oğluma olan İmanınızın artması Lütfunu alacaksınız ve Göksel Ordular tarafından daha fazla korunacaksınız.

Birliğinizi koruyun. Sizleri kutsarım çocuklarım.

 Meryem Ana

GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM

LUZ DE MARÍA’NIN YORUMU

Kardeşlerim:

Özel olarak Kutsal Annemize adadığımız bu ay, Onun Lekesiz Kalbine yerleşelim ve Orada kalıp, Kutsal Annemizin İmanına sahip olmak için Kutsal Üçlü Birlik’e yalvaralım ve böylece her işimiz ve eylemimizde İlahi İradeyi yaşayalım.

Rabbimiz İsa Mesih’in babası kabul edilen Aziz Yusuf’a dualarımızı sunalım ve itaatinin bizlere ışık olmasını ve o ışığın Tanrı’nın gücüne artan imanla iyi bir yolda rehberlik etmesini isteyelim.

Kardeşlerim, bu çok özel Mesajda açıkça insanın daha manevi olmasının gerektiğinden bahsedildiğini görüyoruz çünkü iman ve umut olmadan gelecek olan olaylar karşısında hayatta kalmak mümkün olmayacak. 

Duyurulara rağmen insan inanmıyor ve kendisini bir anda inanmadığı şeyin karşısında bulacak ve o zaman insanlık yiyecek için, ilaçlar için ve ilk ihtiyaç ürünleri için birbirine saldıracak. 

Gökler bizi uyarıyor ama bildirilen şeyi görmüyorlar çünkü Tanrı’yı tanımıyorlar ve işaret ve belirtileri bilmiyorlar. Gelecek acı vericidir ve daha yakın olduğunda ve görünmediğinde daha da acı vericidir.

Annemiz kanlı aydan bahsediyor ve bununla ilgili olarak Kutsal Yazılar’da şu ayetleri görüyoruz:

RAB’bin büyük ve korkunç günü gelmeden önce Güneş kararacak, ay kan rengine dönecek.  Yoel 2: 31

Kuzu altıncı mührü açınca, büyük bir deprem olduğunu gördüm. Güneş keçi kılından yapılmış siyah bir çul gibi karardı. Ay baştan aşağı kan rengine döndü.

Vahiy 6:12

Yukarıda, gökyüzünde harikalar yaratacağım. Aşağıda, yeryüzünde belirtiler, Kan, ateş ve duman bulutları görülecek. Rab’bin büyük ve görkemli günü gelmeden önce Güneş kararacak, Ay kan rengine dönecek.

Elçilerin İşleri 2: 19-20

Amin.

_______________________________________________________________

This entry was posted in Türkçe and tagged . Bookmark the permalink.