Luz de Maria, 15 Mayis 2022

_______________________________________________________________

BAŞ MELEK AZİZ MİKAİL’İN 
LUZ DE MARÍA’YA MESAJI 
15 MAYIS 2022

Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in Çocukları:

Göksel Orduların Prensi olarak sizleri kutsarım.

SİZLERİ KRALIMIZ VE RABBİMİZ İSA MESİH VE AHİR ZAMANIN KRALİÇESİ VE ANNESİ İLE BİRLİKTE, DUADA KALMAYA ÇAĞIRIYORUM.

 
İmanla dua edin ve Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’i gücendirmekten korkun. Sevgide ve hayır işlerinde başarısız olmaktan korkun. İçinizdeki kardeşliği besleyen tatlı suyun kurumasından korkun.

Sadece birbirlerine yardım ederek, her an daha büyük olan sıkıntıların üstesinden gelenler, sadık Halkın birliğinde devam edebilecektir.

 
YİYECEK DEPOLAYIN.
İTAATKÂR OLUN VE STOK BULUNDURUN.

Yiyecekler dünya çapında kıt olacak ve insan umutsuzluğa kapılacak. Öngörülü olun. İlaçlar eksik kalacak, hazırlanın ve bunun için hastalığa karşı doğanın meyveleriyle savaşmanız için vazgeçilmez olan talimatları Baba Evi’nden aldınız. (1)

BÜYÜK BUHRANIN İÇİNDESİNİZ.

İmanınızı kuvvetli tutun ki, sadık halkın başına en acımasız zulümler geldiğinde yenik düşmeyesiniz.

Kefaret sunarak, dua ederek, işlenen günahları itiraf ederek ve Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in Bedeni ve Kanından beslenerek, Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in sizleri çağırdığı yolda yürüyün.

Gerçek bir Hristiyan olmanın bir ispatı olun. Tövbe etmek için büyük bir işaret beklemek sizleri Kurtuluşu kaybetmeye götürebilir. Dikkatli olun!


GELMEKTE OLAN ACIYI HAYAL BİLE EDEMEZSİNİZ.
GELMEKTE OLANA DAİR HİÇBİR FİKRİNİZ YOK.

Bu kanlı ay daha ortaya çıkmadan volkanları harekete geçirdi. Bu kanlı ay özellikle volkanlar, tektonik faylar ve insan üzerinde etkilidir.

Ruhun değişmemesi için barış içinde kalmalısınız ve kin duymadan yaşamalısınız (Bkz. Levililer 19:18), aksi halde bu kin artar. Bunun için sizleri tövbeye, şimdiki anı basit şeylerle kaybetmemeye çağırıyorum çünkü zamanınızı Göklerin işlerine ayırırsanız, Gökler de sizin zamanınızı çoğaltacaktır.

Dua etmezseniz, meyveleri ve İlahi Ruh’un kalpten dua edenlerin (Bkz. Romalılar 5:5) üzerine döktüğü bol Lütufları alamazsınız.


YAŞADIĞINIZ ZAMAN ZORDUR, KOLAY DEĞİLDİR, TEDBİRLİ OLUN, TEDBİRLİ OLUN.
UNUTMAYIN SİZLERİ TÖVBEYE ÇAĞIRIYORUM, DÖNÜŞMENİZ GEREKİYOR.

Dönmeyi istemeyen kardeşleriniz için dua edin.

Şeytanlar Yeryüzündeler ve sürekli sizleri tuzağa düşürüyorlar. Düşüncenizi, zihninizi temizlemek ve kötülüklerden uzak durmak için savaşmalısınız. 

 
HAZIRLAYABİLDİĞİNİZ KADAR HAZIRLAYIN, GERİSİ KAT KAT ARTACAK AMA ŞİMDİ YAPIN, SONRA GEREKLİ OLANLARIN EKSİKLİĞİ NEDENİYLE ZATEN YAPAMAYACAKSINIZ.

 
Sizleri tetikte tutuyorum, Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in Halkı, Tanrı’nın Halkını korumak için gönderilen Göksel Orduların sizleri koruduğundan şüpheye düşmeyin.

Kraliçemiz ve Annemiz sizleri seviyor ve Anne Örtüsü sizleri sürekli örtüyor.

TERK EDİLMEKTEN KORKMAYIN, KORUNUYORSUNUZ VE HER AN KORUNACAKSINIZ. İMANINIZI KAYBETMEYİN.

 
Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in Çocuklarının üzerinde tuttuğu kutsama ile sizleri kutsarım.

Baş Melek Aziz Mikail

GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM

1. Şifalı bitkileri okumak için tıklayın

LUZ DE MARÍA’NIN YORUMU

Kardeşlerim:

Tanrı Halkının koruyucusu Baş Melek Aziz Mikail, bizi dönüşüme derhal karar vermeye çağırıyor ve şu anda meydana gelen silahlı çatışma nedeniyle insanlık olarak içinde bulduğumuz tehlikeyi yineliyor. Gıda ve ilaç kıtlığına neden olan ve Tanrı Halkının bir kısmının hayatta kalmak için gerekli olanı elde etmek karşılığında mühürlenmeyi kabul etmesine yol açan çatışma.

Bu nedenle, Baş Melek Aziz Mikail bizi İnancımızı kaybetmemeye çağırıyor ve bize hastalıklar ve vebalarda yardımcı olması için Tanrı’nın bize şifalı bitkilerin kullanımıyla ilgili talimatlar verdiğini ve ilaçların bulunmadığı zamanlar için hazırlıklı olmamız gerektiğini hatırlatıyor.
  
Göklerin Çağrılarına kulak verelim, alçakgönüllü olalım.

Kardeşlerimizi kutsayalım.


Amin.

_______________________________________________________________

This entry was posted in Türkçe and tagged . Bookmark the permalink.