Luz de Maria, 23 Haziran 2022

_______________________________________________________________

BAŞ MELEK AZİZ MİKAİL’İN
LUZ DE MARÍA’YA MESAJI
23 HAZİRAN 2022

Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in Sevgili Halkı:

KABUL ETMEK İSTEYENLER KUTSAL KALPLERİN KUTSAMASINI VE GÜCÜNÜ ALSIN.

İnsanlığın büyük bir kısmı, Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in Çağrıları karşısında hareketsiz kalmaktadır. Bu Çağrılar, sayılan olaylar ardı ardına insanlık önünde gösterildiğinde insanoğlunun hafızasında yeniden değer kazanacaktır. 

INSANLIĞIN ITAATSIZLIĞI, ŞEYTANIN INSANI KUTSAL ÜÇLÜ BIRLIĞE KARŞI AYAKLANDIRAN SILAHIDIR.

Bu zamanda itaatsizlik neredeyse tam olacak. İnsan hiçbir şeye tâbi olmak istemiyor ve hür iradesini ilan ediyor ki bu da onun kibre ve liberalizme batmasına neden oluyor.

SİZE ŞUNU SÖYLEMELİYİM Kİ, KİM DAVRANIŞLARINI DEĞİŞTİRMEZ VE KARDEŞLİK YOLUNDA HAREKET ETMEZSE KARANLIĞA YEM OLUR.  Gurur, bencillik, dayatma ve kibir, Şeytan’ın çok fazla zarar vermesini sağlayan küçük dokunaçlardır ve ben Göksel Milislerin Prensi olarak, Kralım ve Rabbim İsa Mesih’in Halkının baltalanmasına izin vermeyeceğim.

KUTSAL RUH ARMAĞANLARINI VE ERDEMLERİNİ (I. KORİNTLİLER 12:11), ÖZGÜR İRADELERİNİ YÜKSELTSİNLER DİYE KİBİRLİLERİN ÜZERİNE DEĞİL, SÖZÜ VAAZ ETSİNLER DİYE ALÇAKGÖNÜLLÜLERİN ÜZERİNE DÖKER.

Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in Halkı, sizden dilediğim dua etkinliği, Baba’nın Tahtına değerli bir buhur gibi geldi. Sizlerle paylaşmak zorundayım ki, duanın her günü Tanrı’yı ​​tamamen memnun etti ve insanlığın kendi üzerine çekeceği büyük depremi bir dereceye kadar hafifletmeyi başardınız.

Sizi üzmek istemiyorum ancak, önümüzdeki olayların ara vermeden birbiri ardına gerçekleşeceğini belirtmeliyim. Depremler daha şiddetli olacak ve dünyanın kompakt halini kaybetmesine ve yüksek dağların çökmesine neden olacak. 

Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in Halkı, ayı ile temsil edilen ülkenin beklenmedik bir tepkisi, dünyanın endişe içinde kalmasına ve bazı ülkelerin tepki vermesine neden olacak. 

Bilinmeyen bir ses duyduğunuzda, evlerinizden veya bulunduğunuz yerlerden çıkmayın, seferberlik emri gelene kadar oradan ayrılmayın. Kuvvetli ve bilinmeyen bir ışık ortaya çıkarsa ona bakmayın, tam tersine başınızı yere doğru tutun ve ışık kayboluncaya kadar bakmayın ve bulunduğunuz yerden kıpırdamayın. 

Yiyecekleri evlerinizde saklayın, suyu, kutsanmış üzümleri, kutsal objeleri ve daha önce evlerinizde hazırlamanız istenen küçük sunak için gerekli olan şeyleri de unutmayın. 

Dikkat, Tanrı’nın Sevgili Halkı, dikkat. Sizi düşürmek isteyen kötülüğün ısrarına dikkat edin. Boyun eğmeyin!

Sizleri Kılıcımla savunuyorum. Korkmayın.

Baş Melek Aziz Mikail

GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM

 LUZ DE MARÍA’NIN YORUMU

Kardeşlerim:

Baş Melek Aziz Mikail, insanlığın bir parçası olarak daha önce yaşamadığımız, bu yüzden tanımadığımız kritik zamanlarda nasıl hareket etmemiz gerektiği konusunda bizi uyarıyor. Aziz Mikail’in bu uyarılarını kendi iyiliğimiz için dikkate alalım.

İnsanlık bir nebze olsun nefes aldığını hissettiğinde, duyurulanlarla yüzleşmeye en yakın olduğu anda olacaktır. 

Kardeşler, evimizde bir inziva yeri olması gerektiğinden, Göklerin bize evde dizlerimizi bükerek İlahi Rahmet dilenecek küçük bir sunak bulunmasını işaret ettiğini hatırlayalım.

Yararlı hizmetçi, efendisinin kendisine yapmasını söylediği şeyi hemen yapar. İşe yaramaz hizmetçi der ki: Bekleyeceğim… O bekleyiş çok şey değiştirir.

Amin. 

_______________________________________________________________

This entry was posted in Türkçe and tagged . Bookmark the permalink.