Luz de Maria, 29 Haziran 2022

_______________________________________________________________

RABBİMİZ İSA MESİH’İN SEVGİLİ KIZI
 LUZ DE MARÍA’YA MESAJI
29 HAZİRAN 2022

Sevgili Halkım:

 KALBİMLE KUTSUYORUM, SEVGİMLE KUTSUYORUM.

Halkım, sizler benim sevgili çocuklarımsınız ve kendinizi ruhta hazırlayabilmeniz için Sözümü sizinle paylaşıyorum. Dönüşmenizi ve kardeş olmanızı istiyorum; Annemin kalbine bağlı tek bir kalp olmanızı diliyorum. 

Halkım, şu zamanda her an Kutsal Ruh’tan ayırt etme gücünü isteyin. Gururla dolu insan egosu ile kafası karıştırılan birçok insan, kendilerini çağırdığım yerden uzaklaşmak istiyorlar ve bu doğru değil. 

BU AN ÖNLEME VE AYNI ZAMANDA SEÇİM ZAMANIDIR:

Önleme zamanı diyorum çünkü başka yollara sapmamanız için, seçim zamanı diyorum çünkü Kutsal Ruh’umla ayırt etmeyi başarmanız ve Bana sıkı sıkıya bağlı kalabilmeniz için. Benim Bağımda çalışmalısınız (Matta 20:4) öyle ki, kendisini Halkıma göndermemi bekleyen ve Evimde bulunan Barış Meleğimi Sevgimle bekleyesiniz. Bu yüzden onu hiç bir insan yüz yüze görmemiştir. Barış Meleğim Deccal ortaya çıktıktan sonra gelecek ve onu onunla karıştırmanızı istemiyorum. 

Halkım, dikkatli olmanız çok önemlidir…

BARIŞ MELEĞİM (1) NE İLYAS’TIR NE DE ENOK’TUR, O BİR BAŞ MELEK DE DEĞİLDİR. İHTİYACI OLAN HER İNSANI SEVGİMLE DOLDURMASI İÇİN SEVGİMİN AYNASIDIR.

Şeytan kendisine ait olanlardan çok azını cehennemde bırakmıştır. Çoğu Dünyadadır, ruhlara karşı işlerini yapmaktadır, onların savaşı Benimle kalanlara karşı manevi bir savaştır. 

SAVAŞ MANEVİDİR, ama aynı zamanda size zarar verir, insan egosunu yükseltir ve hasta eder, sizleri gururlu, kibirli, her şeyi bilen, size kardeşlerinizin hayran olması için nerede olursanız olun vazgeçilmez biri gibi hissetmenizi sağlar ve bu iyi değildir. Alçakgönüllü olmadığınızda Şeytan kendini kazanan ilan eder. 

Halkım, beni dinleyin! Kalbinize alçakgönüllülük ekmeniz önemlidir, böylece zihniniz ve düşünceleriniz içinizde taşıdığınız şeyler hakkında konuşur.

BU ÜÇÜNCÜ İRADEYİ TESLİM ETME ÇAĞIDIR, KÖTÜNÜN ANNEMİN ÇOCUKLARINA KARŞI SAVAŞTA OLDUĞU ÇAĞDIR.

Dinsizlik ateşi ilerliyor, güçler sevgili Baş Melek Aziz Mikail’imin savunacağı küçüklere karşı güçlerini ve öfkelerini göstermeye başlıyor. 

Çocuklarım, insanlığı çoktan sarmış olan kıtlıkla yüzleşmeye hazır olmalıdır. Kıtlık güçlü olacak, iklim bazı ülkelerde aşırı sıcak ve diğerlerinde aşırı soğuk olacak. Doğa insanoğlunun günahına isyan ediyor. İklim sürekli değişiyor ve elementler insanlara saldırıyor. 

Hazırlanın! Ruh, dünyanın birkaç saatliğine acı çekeceği karanlıkları  aydınlatan bir lamba olmalıdır (Matta 5: 14-15). 

Korkmadan, Benim himayeme güvenerek, galip olmanız için sizden istediklerime uymaya devam edin. Korku yok! BEN SİZİN TANRINIZIM. (Mısır’dan Çıkış 3:14)

Sizleri Kutsal Kalbimde taşıyorum ve sizler benim büyük Hazinemsiniz. Sizi kutsuyorum.  

İsa’nız

GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM

(1) Barış Meleği hakkındaki vahiyleri okumak için tıklayın …

LUZ DE MARÍA’NIN YORUMU

Kardeşlerim:

Bizi İlahi Çağrılara itaat üzerinde tutan sevgili İsa’mız, insanlığın olaylarını detaylandırıyor.

Her zaman kardeş olarak birlik ve Allah’ın Halkı olarak tek yürek olma çağrısı ile vazgeçilmez olmadığımızı, bizim için vazgeçilmez olanın sadece Allah olduğunu biliyoruz.

Allah’ın varlığının insanlığın her anında bize emrettiği İlahi Sevgi ve İman içinde direnerek, nihai hedefe ulaşmaya odaklı yaşayalım.

Rabbimiz bir karanlıkla karşılaşacağımızı söylüyor ama Üç Gün Karanlığı kastetmiyor. Bu nedenle, İnanç azalmadan, her birinde daha da büyüyerek, İlahi Korumaya güvenerek ve Tanrı’nın Halkının Yaratıcıları tarafından sevildiğini ve korunduğunu umalım.

Amin.

_______________________________________________________________

This entry was posted in Türkçe and tagged . Bookmark the permalink.