4 Lipca 2022 r

______________________________________________________________

Czwarty lipca, Dzień Niepodległości, to święto państwowe w USA upamiętniające uchwalenie Deklaracji Niepodległości 4 lipca 1776 roku.

______________________________________________________________

To jest streszczenie artykułu w języku angielskim „Stern Warning to America” podczas obchodów naszego Dnia Niepodległości. Archanioł Michał przekazał ostrzeżenie w październiku 2020 r.

„Ogłoszono globalną wojnę przeciwko waszemu narodowi i waszemu ludowi; przeciwko Karcie Praw i Konstytucji, które zostały zainspirowane przez samego Ojca z królestw niebieskich. Ojciec w Niebie zlecił mi, jako Archanioł Michał, przekazać to surowe ostrzeżenie Tobie.”

„Jesteś atakowany z miejsc i księstw w najciemniejszych królestwach duchowych. W szczególności wśród ludzkości, twój naród został wyróżniony przez szatana i inne główne demony, które mają zostać zniszczone, aby osiągnąć cel złego – zniewolenie wszystkich ludzkości pod jego kontrolą”.

„Nie popełnij błędu! Jesteś w ostatecznej bitwie dobra ze złem. Zły widzi wyraźnie zły plan, który musi wykonać, a wielu z was w modlitwie rozwinęło rozeznanie, aby odróżnić to zło od dobra i zidentyfikować szatana. sługusów, którzy próbują cię kontrolować.”

„Do tej pory musisz już mieć rozeznanie, aby odróżnić swoich przywódców, którzy wykonują dzieło Boże, w przeciwieństwie do wielu demonicznych przywódców, którzy są sługami złego ducha. Demoniczne ataki na narodowość i suwerenność Stanów Zjednoczonych Ameryki są pochodzący z wewnątrz – od waszych własnych obywateli, którzy przysięgli wierność złemu przez przyjęcie anarchizmu, marksizmu, socjalizmu i komunizmu – a także spoza waszych krajów przez komunistyczne dyktatury i ich globalistycznych partnerów, którzy są gotowi do zrobienia Wola Szatana poprzez ich globalne tajne i okultystyczne stowarzyszenia, z których wiele zostało przez ciebie zidentyfikowanych.

„Ci z was, którzy trwają we wspieraniu swoich przywódców, którzy są sprzymierzeni z tymi demonicznymi globalistami i ich Nowym Porządkiem Świata, narażają swoją wieczną i wieczną przyszłość na wielkie niebezpieczeństwo. Musicie zaprzestać wspierania tych demonicznych sług już teraz lub zaryzykować wieczne potępienie. Moje surowe ostrzeżenie jest dla ciebie jaśniejsze i prostsze?

„To jest twoje ostatnie powołanie do walki. Uznaj wagę tej chwili! Czy wyrażam się całkowicie jasno? Nie odwracaj ani nie ignoruj ​​moich słów! Stawką jest przyszłość ludzkości!”

______________________________________________________________

This entry was posted in Polski and tagged . Bookmark the permalink.