Luz de Maria, 7 AĞUSTOS 2022

_______________________________________________________________

RABBİMİZ İSA MESİH’İN 
SEVGİLİ KIZI LUZ DE MARÍA’YA MESAJI
7 AĞUSTOS 2022

Sevgili Halkım:
 
SİZLERİ SÜREKLİ OLARAK SEVGİMLE KUTSUYORUM VE SEVGİMDE YAŞAMANIZ VE KARDEŞLERİNİZE SEVGİ VERMENİZ İÇİN SİZLERİ BENİ SEVMEYE ÇAĞIRIYORUM.


Sevgisiz insan yaprakları dökülen ve meyve vermeyen kuru ağaç gibidir. Benim Sevgimi inkâr eden, kuru bir ağaç gibidir (Matta 7:19). Bu nedenle sizi tövbe etmeye ve Kutsal Ruhumdan Sevgi Armağanını istemeye çağırıyorum, öyle ki, Benim İrademde çalışıp hareket edenlerin tanıklığı olan o meyve, o berrak su olasınız.  
 
Çocuklarım, Yaşam Armağanı sürekli olarak Bana şükretme eylemi olmalıdır ve bu yüzden, Beni gücendirmekten kaçınmalısınız.
 
Çocuklarım, kötülüğün pençelerinin savaş, Halkıma zulüm ve hastalık olarak büyük kararlılıkla ilerlediği günlük olaylara bakarak, davranış ve hareketlerinizi değiştirmeli ve tüm Çocuklarımın kurtulması için Kurtuluş Planında iş birliği yapmalısınız. (1. Tim. 2:4)
 
Nasıl iş birliği yapacaksınız?

İrademi severek Çocuklarım olmaktan keyif alacaksınız, karşınıza çıkacak olaylarla böyle mücadele edeceksiniz.  
 
İRADEM HERKESİN KURTULMASIDIR, ama Çocuklarım ilgisizler, manevi olarak gelişmeyi istemeden, Bana itaat etmeden ve Beni tanımak için Kutsal Yazıları araştırmaya karar vermeden, olaylarla karşılaşana kadar söylediklerime inanmadan Benden daha da uzaklaşıyorlar. (Yuhanna 5: 39-40)
 
Bu nesil Benimle, Annemle, Çarmıhımla ve Benim İrademde çalışıp hareket eden Rahiplerimle alay ediyor.
 
Bu nesil yaşadığı anı anlamıyor çünkü Beni sevmiyor ve inanmıyor.
 
Bu nesil Benim Barışımı reddediyor, çatışmalara, isyanlara ve çekişmelere neden olan şeylerle uğraşmaktan memnun çünkü bunlar şeytanın bulunduğu ortamlardır ve huzurun, sevginin, sükûnetin, idrakin, teslimiyetin ve Sevgimin Çocuklarımın içinde olmasına izin vermeyen tüm bu gürültüde onları kuşatıyor. Kötülüğün sertliğine maruz kaldığınız için, sizleri kafirliğe, kardeşlerinizi sevmemeye, kibirden ve övünmekten zevk almaya iten yanlış yollarda yürüyorsunuz, kardeşlerinizi o kadar küçümsüyorsunuz ki, onları dikkate bile almıyorsunuz.
 
Sevgili Halkım:

 
NE ÇOK GURURLA YAŞIYORSUNUZ! NE ÇOK KİBİR TAŞIYORSUNUZ VE BU YÜZDEN BANA İTAAT ETMİYORSUNUZ!

Benimkilerden pek çok kişiyi Bağımda çalışmakla görevlendirdim ama kabul etmiyorlar veya Beni tekrar tekrar hor görüyorlar, Beni alçakgönüllülüğün ve Bana sevginin hüküm sürdüğü başka kapıları çalmaya itiyorlar.
 
KENDİMİ SUNUYORUM AMA AŞAĞILANIYORUM… 
Çocuklarımın kalbinin kapısını çalıyorum (Vahiy 3:20) ve Benimle ilgilenmedikleri için insan adına Bana ihtiyaç duyana ve bir ihtiyaçla karşılaştıklarında Beni arayana kadar geri çekilmek zorunda kalıyorum.
 
Halkım:
 
Acele edin, Kalbime gelin! İnsanlık kendi kardeşlerine karşı kayıtsızlık içinde ve en ufak bir sorunda şiddetle tepki veriyor. İnsanlık hoşgörüsüzlükle, sevgisizlikle yanıyor ve Şeytan, bu ilgisizliği, o alaycılığı ve bu şiddeti çoğaltan zehrini içinize yerleştirmek için bundan yararlanıyor.

 
TÖVBE EDİN, TÖVBEDEN KORKMAYIN! BU ŞEKİLDE HUZUR BULACAKSINIZ VE OLAYLARA KORKMADAN, BENİM HALKIMLA BERABER OLDUĞUMDAN EMİN OLARAK BAKACAKSINIZ.

 
Savaş birkaç sıcak noktaya yayılıyor. Bu, güçlerin haber vermeden, görünmeden saldırma stratejisidir.
 
Gıda ve ilaçlar tüm dünyada daha pahalı hale geliyor. Güçlü uluslar, insanlığın geri kalanının sahip olmadığı şeylere sahip olduklarına inanıyorlar ama durum böyle değil. Büyük milletler daha önce yağmalandı.
 
Halkım, savaş gürültüsünün Balkanlar’a geldiğini duyuyorsunuz, ihanet ve ölüm bu topraklara geliyor. Bu zamanda ve gelecekteki mücadeleler, su için olacaktır ve su çok kıt olacaktır. İnsan onu hor gördü ve yüksek sıcaklıklar onu buharlaştırdı.

 
Hindistan için dua edin çocuklarım, işgalden ve doğadan zarar görüyor.

Dua edin çocuklarım, dua edin, Arjantin düşüyor ve halkı isyan ediyor.

Dua edin çocuklarım, doğadan acı çeken Şili için dua edin.

Dua edin çocuklarım, Endonezya sallanıyor ve su nedeniyle azalıyor.

Dua edin çocuklarım, Amerika Birleşik Devletleri ve Rusya için dua edin, çatışmaları yayıyorlar.

 
Sevgili Halkım, uyanın! Dikkatli olmanız gerekiyor, kavgalar hiçbir uyarı yapılmadan şiddetleniyor ve Çocuklarım yabancı topraklarda yabancı olacaklar. Dikkatli olun.

 
Dua edin, kalpten dua etmek gereklidir.

 
BEN SİZİ KORUYORUM, TÖVBE ETMENİZİ İSTİYORUM, SİZLERİ KUTSUYORUM. ÇOCUKLARIMIN HER BİRİ AKLETMELİDİR.

 
Korkmayın Halkım, İmanınızı artırın. Korkmayın, Ben sizlerleyim.

İsa’nız
 
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM

LUZ DE MARÍA’NIN YORUMU


Kardeşlerim:
 
Rabbimiz İsa Mesih, İlahi Sevgisiyle bizleri sevgi olmaya ve kendisi gibi çalışıp hareket etmeye davet ediyor. Çok açık konuşuyor: Allah’ı ve komşusunu sevmeyen kuru bir ağaç gibidir, meyve vermez… ruhsal olarak ölür.  
 
Armağanları ve erdemleri ortaya çıkartan sevginin önemi, her birimizin nasıl çalıştığı ve hareket ettiği bize anlatılıyor. İlahi Sevgi, Rabbimiz’in biz çocuklarına verdiği miras olan öğretisidir.
 
Sevgide uzman olalım ve geri kalanı bize ayrıca verilecektir, çünkü herkesin sevdiği şeyi yaşaması daha kolaydır ve yolu kolaylaştırır ama başkasına karşı hayırsever olmak, kardeşiyle manevî ve maddî vazifeleri yerine getirmek, üstesinden gelmemiz gereken şeydir kardeşlerim.  
 
İlahi Aşk yücedir, insanoğlunun kendi içine bakmasını ister, böylece ilerlemesi ve Mesih sürekli Acı Dolu Tutkusunda tutulduğunda zor olsa da “egosunu” kendisini geriye iten eylemlerden vazgeçmesi için yönlendirir.  
 
İnsan Acı Dolu Tutkuyu mevcut haliyle koruduğu için insanlık Onu dikenlerle taçlandırıp tekrar çarmıha gerer. Bunun için O bize diyor ki: Ey Halkım, sunun, onarın, kendinizi feda edin… İşte benim acım, insanlığın hor görmesine, reddetmesine, inkarlara, sapkınlıklara, küfürlere ve İlâhî Aşka aykırı iş ve davranışlara karşıdır.  
 
Kardeşler, bugün bir nesil olarak yaşamadığımız kadar bir savaşa yakın yaşıyoruz. İnsanın şu anda sahip olduğu teknolojik gelişmelerle silahların büyüklüğünü bilerek kendini yok etmek istemesi üzücü, zor, düşünülemez.
 
Dua edelim ve kendimizden sunalım kardeşlerim, dua kalpten doğduğunda ve daha öncesinden Uzlaşma Sakramenti arandığında o dua her şeyi yapabilir.
 
Son kavgalar gezegendeki su kıtlığından kaynaklanacak, bu da insanı hayatta kalmak için biraz su toplamanın farklı yollarını aramaya motive edecek.
 
Kardeşler, hayat asla eskisi gibi olmayacak. Tanrı’da her şeyi yapabilirim.
 
Selametle,
 
Luz de María

_______________________________________________________________ 

This entry was posted in Türkçe and tagged . Bookmark the permalink.