Luz de Maria, 15 AĞUSTOS 2022

_______________________________________________________________

BAŞ MELEK AZİZ MİKAİL’İN
LUZ DE MARÍA’YA MESAJI
15 AĞUSTOS 2022

Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in Halkı:

GÖKSEL ORDULARIN PRENSİ VE MESİH’İN MİSTİK BEDENİNİN SAVUNUCUSU OLARAK SİZLERE BU DOĞRU VE GERÇEK SÖZÜ GETİRDİM.

Bu halk, Çarmıhın dibinde Anne olarak teslim edilen ve alınan mükemmel bir Kraliçeye sahip olduğu için kutsanmıştır. (Yuhanna 19:26)

YERYÜZÜNDEKİ KİLİSE KRALİÇEMİZ VE ANNEMİZİN GÖĞE ALINMA BAYRAMINI SAYGI VE SEVGİYLE KUTLUYOR. GÖKTE VE YERDE KRALİÇE VE ANNE OLARAK HAKETTİĞİ SEVGİNİN BİR İŞARETİ OLARAK, GÖKTE SELAM SANA MERYEM SESLERİ HER YERDEN DUYULUYOR.

O, Oğlunun Yeryüzündeki Çadırı ve Kutsal Doğurganlık olan, Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in Annesi ve İnsanlığın Kraliçesi ve Annesidir.  MELEKLERİN ELİNDE KELİMENİN ANNESİNİN KUTSAL BEDENİNİN DÜNYEVİ HAYATININ SON ANINDA BİLE YERYÜZÜNÜN KENDİSİNE DOKUNMAMASI İÇİN GÖĞE ALINMASINA HÜKMEDEN İLAHİ BİR TASARIMDIR.

Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in Halkı:

Bu sevgi teslimiyeti, bu Baba’nın İradesine sürekli ”evet” deyiş, insanların, bu En Kutsal Annenin kızları olan ruhların sahip olması gereken şeydir ve Deccalın gelişini bildiren kötülüğün insanlığa yaklaşmasıyla ilerleyen karanlığı ortadan kaldırarak, Onun gibi, kardeşlerine ışık yayan güneş ışınları gibi olmaları gerekir. Deccalın gelişiyle insan yaşamının her alanında mücadele görünüyor. En kafir olanlar inkâr etseler de özellikle de manevi mücadele. (Ef. 6:12)

KUTSAL ÜÇLÜ BİRLİKİN ELÇİSİ OLARAK, FARKLI MASKELER GİYDİRSELER DE BU SAVAŞIN MANEVİ OLDUĞUNU ONAYLIYORUM.

Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in Halkı, kötülük ışık karşısında yaşayamaz, bu nedenle Büyük Arınmanın doruk noktası yaklaşırken, iyiyle kötü arasındaki, ışığın karanlıkla olan mücadelesinin sürmesinin nedeni budur. Tüm Yaratılışı aydınlatan İlahi Güneş gibi insanlara yayılan İlahi Işıktır. Değersiz insanlık, İlahi Işığın tamlığına ulaşmadan önce kendini arındırmak zorunda olsa da her zaman galip gelen o ışıktır.

EY İNSANLAR, KARDEŞLERİNİZE ZULMEDENLERİ FARK EDİN! Başkalarının acılarına kayıtsız kalmayın. Kötünün uzun zaman önce dokunaçlarına teslim olmuş bazı kişilere verdiği güç, Mistik Bedeni parçalara ayırarak, Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in Mistik Bedeninin bazı zayıf üyelerinin ihanetine maruz kalmasına neden oluyor ve Mistik Bedenin Başı olan Mesih tarafından terk edilmeyecek olan yeni şehitlere sahip olmasını sağlıyor.

En önemli arınma anında kaç enstrüman Kiliseye sadık kalacak?
 
Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in Halkı, Kraliçemiz ve Annemizin çocukları: insanlığın yaşadığı bu anı planlayan Mason liderler herkesin gözü önünde atlayacaklar, bu savaşa daha fazla ülkeyi dahil edene kadar rahat etmeyecekler.

Dua edin Tanrı’nın Halkı, Latin Amerika için dua edin, silahlar geliyor, halklar alevleniyor.

Dua edin Tanrı’nın Halkı, dua edin, doğanın gücü karşısında hayrete düşmeden devam edin.

Dua edin Tanrı’nın Halkı, dua edin, dünya daha kuvvetli sallanmaya devam ediyor ve insanlık acı çekiyor.

Dua edin Tanrı’nın Halkı, dua edin özgürlük anıtı denize düşüyor.

TANRI’NIN ÇOCUKLARI, SİZLERİ KENDİNİZİ İÇSEL OLARAK İNCELEMEYE ÇAĞIRIYORUM.

Kardeş olmalısınız, sadece birbirinizin farklılıklarına saygı duymakla kalmamalı, aynı zamanda her gün birbirinizi affedecek kadar alçakgönüllü olmalısınız. Derin bir içsel çalışmada her birinizin zayıflıklarını kabul etmesi ve eğer alçakgönüllüyseniz zayıflıkların üstesinden gelmek için İlahi Yardım talep etmesi gerekir.

Dua edin, dua edin, Efkaristiya Gıdasını alın ve alçakgönüllülükle sizin için kardeşlik ifade eden şeye bağlanın.

Sıralı yürüyen ve durmayan, düşmeden devam etmek için güçlenen bir sıradasınız Tanrı’nın Çocukları.

KRALİÇEMİZ VE ANNEMİZİN HALKI NE BİLDİRİLENLERDEN NE DE KEHANETLERİN GERÇEKLEŞMESİNDEN KORKMAMALIDIR, aksine, Kutsal Üçlü Birlik’i gücendirmekten, Tanrı’nın Yasasına itaatsiz olmaktan, rekabetlerden ve kardeşini gücendirmekten korkmalıdır.

UYANIN, UYUMAYIN! Suçlar, başkalarına karşı sevgisizlik arttıkça ve kötülük ilerledikçe artıyor.

YAŞADIĞINIZ UYKUDAN UYANIN!  Kötülük, uyuyanları ele geçirip Tanrı’nın Halkında anlaşmazlık yaratmak için sizlerden yararlanıyor. Ülkelerin ittifaklarına dikkat edin, bu insanlık için bir uyarıdır.

Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in sevgili çocukları, kendinizi hazırlamak için Cennet’in bilmenize izin verdiği şeylerin ayrıntılarını açıklamasını beklemeyin, çünkü Kehanetle gerçekleşmeden önce insanlık kaosa düşecektir. Alametler ve belirtiler, duyurulan şeyin geçişini işaret ederler.

HAZIRLANIN, TÖVBE EDİN VE DİKKATLİ OLUN! SİZLER TANRI’NIN ÇOCUKLARISINIZ VE ORDULARIM SİZLERİ KORUR, UMUDUNUZU YİTİRMEYİN.

Karıncalar kış için nasıl yiyecek topluyorsa, siz de kış için toplayın. Stok yapmaya gücü olmayanlar, imanını artırsın ve Ordularım İlahi Emir ile size gerekeni sağlayacaktır.

Kutsal Kalplerin Halkı korkmayın ve İmanda sebatkar olun. Ordularım sizleri koruyor. Kutsamamı kabul edin.

Baş Melek Aziz Mikail

GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
 GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM

 LUZ DE MARÍA’NIN YORUMU

İmandaki kardeşlerim:

Özdeyişler kitabının, 30. bölümünün 2’den 5’e kadar olan ayetlerinde, Tanrı’nın bizim için olan Sözüne bakıyorum:

“Gerçekten ben insanların en cahiliyim, bende insan aklı yok.
Bilgeliği öğrenmedim, Kutsal Olan’a ilişkin bilgiden de yoksunum.
Kim göklere çıkıp indi? Kim yeli avuçlarında topladı?
Suları giysisiyle sarıp sarmalayan kim? Kim belirledi dünyanın sınırlarını? Adı nedir, Oğlunun adı nedir, biliyorsan söyle!
Tanrı’nın her sözü güvenilirdir, O kendisine sığınan herkese kalkandır.”

Baş Melek Aziz Mikail bizimle sevgiyle konuşuyor ve bize Kutsal Bakire Meryem’in Cennete bedenen ve ruhen Göğe Kabulü hakkındaki mistik olayları bize aktarıyor. Sonra bizi insan zulmünün gerçeğine bakmaya çağırıyor ve bize Allah’ın çocukları olarak ve bizden isteneni yerine getirerek nasıl Allah’ın Sevgisinin, merhametinin, bağışlayıcılığının ve görmezden geldiğimiz birçok İlahi sıfatın bir yansıması olabileceğimizi ve böylece kardeşlerimiz için ışık olabileceğimizi anlatıyor.

Zorlu anlar yaşıyoruz ve bize güçlü bir şekilde konuşuluyor çünkü Tanrı’nın sevgi olduğunu biliyoruz, ama şimdi İlahi Sevgi onu korumak için insanoğlundan bunun karşılığını istiyor. Merhamet, İlahi Merhamet’e tam olarak inanırsam, aynı zamanda insanın görevlerine de inanırsam vardır.

Aziz Mikail bize içselleştirmemiz gereken sözler söylüyor, örneğin, bize sıralı yürüyenler diyor ama kişisel çıkarlar için kendimizi dağıtırsak Tanrı’nın Halkı olarak zayıf düşeriz. Bize kıştan bahsediyor ve yıllar öncesinden birkaç Mesajda bizi kış zamanlarına hazırlanmaya çağırmıştı.

Kardeşler, ruhen güçlenebilmemiz için defalarca kendimizi içsel olarak incelemeye çağrılıyoruz. Savaş göründüğü gibi değildir kardeşler, çünkü Tanrı’nın Halkı olarak, savaş başından sonuna kadar manevidir ve manevi olmaya devam edecektir.

Şuna dikkat edelim: Deccal ganimetini silahlardan değil, ruhlardan istiyor…

Deccal mağlup olacak ve sonunda Annemizin Tertemiz Kalbi galip gelecek.

Kulak verelim kardeşler, tövbeye, dönüşüme çağrılıyoruz!

Amin.

_______________________________________________________________ 

This entry was posted in Türkçe and tagged . Bookmark the permalink.