Luz de Maria, 28 AĞUSTOS 2022

_______________________________________________________________

BAŞ MELEK AZİZ MİKAİL’İN
LUZ DE MARÍA’YA MESAJI
28 AĞUSTOS 2022

Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in Halkı:

Göksel Orduların Prensi olarak sizleri kutsarım.

BABA TANRI’NIN VERDİĞİ KILICIM, İNSANLARI TÜM KÖTÜLÜKLERDEN KORUMAK, BEDENLERİNİ VE RUHLARINI İYİLEŞTİRMEK İÇİN TANRI’NIN SEVGİSİNİ TAŞIR. BEN TANRI’NIN HALKININ SAVUNUCUSUYUM VE İNSANLIĞA IŞIK GETİRMEK İÇİN KARANLIĞA KARŞI SAVAŞIRIM.

Bana yönelttiğiniz dualarınız hoşuma gidiyor ancak Tanrı’nın Halkı olarak günlük işlerinizde ve eylemlerinizde İlahi İrade’ye uymalısınız, her zaman ve her koşulda Tanrı’nın gerçek evladı olmanın dengesini, ayıklığını, soğukkanlılığını ve yardımseverliğini korumalısınız.

Gündüzleri ve geceleri bazı dualar işitiyorum ama Tanrı’nın İradesini yerine getirmezseniz beni mutlu etmekten çok uzaksınız demektir (Matta 7:21). Ben göz alıcı sunaklar değil, evlerde küçük sunaklar ve her birinizin İlahi İradenin büyük uygulayıcıları olmasını istiyorum.

Kendisini Bana adadığını söyleyen kişi, Tanrı’ya ve kendisi gibi komşusuna olan sevgisini asa gibi korumalıdır.

Yaratılışta şu anda gelişen her şeyin bilhassa Tanrı adamına ulaştığını anlayın. Eğer Allah’ın bu yaratığı katı bir kalbe ve kirli bir zihne sahipse, Yaratılışta ortaya çıkan her şey, işinde ve manevi eyleminde ona zarar verir.

TANRI’NIN TASARILARI YAVAŞ YAVAŞ GERÇEKLEŞİYOR VE BAZI VAHİYLER ŞİMŞEK HIZIYLA GERÇEKLEŞECEK. İNSAN TANRI’NIN TASARIMLARINI DEĞİŞTİRMEYE KATKIDA BULUNMUŞTUR VE ŞİMDİ GERÇEKLEŞME ZAMANIDIR.

Sular nüfusun olduğu yerlerde kontrolsüz bir şekilde büyük akışlar halinde çıkıyor, rüzgarlar şiddetli bir şekilde eserek zarar veriyor, ateş beklenmedik anda geliyor ve havayla birleşerek her şeyi yakıyor, topraklar bazı yerlerde çöküyor…

HAYVANLAR DAVRANIŞLARIYLA İNSANLARI ŞAŞIRTIYOR…

Kuşlar, insanın hava yoluyla taşınmak üzere yerleştirdiği zehirli maddelerle kirlenen havadan dolayı ölüyor ve şehirlerde cansız bir şekilde yere düşecekler. Dikkatli olun ve onlara dokunmayın.

Su hayvanları şaşırtıcı miktarlarda denizlerden veya nehirlerden çıkıyor ve dünyanın derin katmanlarının hareket etmesi, deniz hayvanlarının içgüdüsel olarak kendilerini kurtarmak için çıkmak istemelerine neden oluyor.

Çayırlarda çok sayıda hayvan ölüyor.
Tanrı’nın Halkı, bir gücün savaşta kullanacağı şey yukarıdan deneniyor.
Bu, Yaratılışın kargaşasıdır.

Bu, şeytanın İmanı inkâr edenlere veya İmanla alay edenlere ve öfke veya ruhsal aptallık halinde kalanlara zehirli oklarını fırlatmak için yararlandığı, insanoğlunun kargaşasıdır.

ZEHRİN ÇIKMASI İÇİN VE ALÇAKGÖNÜLLÜLÜĞÜN SİZİ TANRI’YA YAKLAŞTIRMASI İÇİN DUA VE ORUCA TESLİM OLMADIKÇA, bu oklar sizleri erişilemez hale getirir, hayırseverliği ve duyarlılığı kaybedersiniz ve ”egonuz” siz kaybolana kadar ölçüsüzce büyür.

Şeytanın insana karşı saldırısı, ülkelerde isyanların hızlanmasına yol açıyor ve derhal baskılar uygulansa da ayaklanmalar gecikmiyor.

Komünizm hükümetleri ele geçirdi ve elitler onları atadı, yoksulları daha da yoksullaştırdı, orta sınıfı yoksullaştırdı ve büyük kapitalistler, kötülüğün mührünü yerleştirmeyi reddederlerse statülerinin ortadan kalkacağını görecekler. (Vahiy 13:16-17)

SİZLER İMANINIZI KAYBETMEYİN, KUTSAL TESPİH DUASINI YAPIN.

Pek çoğunuz herhangi bir yerde yolda kalabileceğinizi düşünmeden, büyük Meryem Ana Görünümlerinin olduğu yerlere gitmek istiyorsunuz; ama Sonsuz Merhametiyle Allah, tüm dünyadaki Meryem Mabetlerinde, Çocuklarının Mucize ile kutsanmasına karar verdi ve büyük şehirlerden çok uzak bazı yerlerde, Kutsal Üçlü Birlik onları da kutsayacak.

TÜM BU MABETLERDE BEDENEN VE RUHEN HASTA OLANLAR İÇİN SU FIŞKIRACAK.

Tanrı’nın Halkı ümitsizliğe kapılmayın, İmanınızı sağlam ve sarsılmaz kılın. Sizi test ediyorlar. Zihninizi sakinleştirin, birbirinize yardım edin, hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

KORKMAYIN, ORDULARIM ŞEYTANI KIZDIRAN BİR SİLAHLA MÜCADELE EDİYOR: O SİLAHIN ADI SEVGİDİR. TANRI’NIN HALKI, KILICIMI BANA TANRI VERDİ VE TANRI’NIN İRADESİ VE O’NUN KÖTÜLÜĞE KARŞI GÜCÜ ANLAMINA GELİR.

İlahi Emir ile sizleri savunacağım ve sizler için savaşacağım. Korkmadan İmanınızı artırın. Sizleri kutsarım.

Baş Melek Aziz Mikail

GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
 GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM 

 LUZ DE MARÍA’NIN YORUMU

Kardeşlerim:

Baş Melek Aziz Mikail, “TANRI’NIN İSTEĞİ VE KÖTÜYE KARŞI GÜCÜ” anlamına gelen Kılıcının alametinin bir detayını bizimle paylaşıyor. Bu kılıç şeytanları kovma, Tanrı’nın Halkını savunma ve Tanrı’nın İradesiyle bedeni ve ruhu iyileştirme gücüne sahiptir. 

Baş Melek Aziz Mikail, sadece Luzbel’e karşı savaşmakla kalmadı ve görevi burada sona ermedi, bu görev bugün bile devam ediyor. İblis, İnancı, Tanrı Yasasını baltalayarak, Kilise’ye ve Kilise’nin bazı yöneticilerine karanlık getirerek, bölünmeye neden olarak ve ruhları alarak insanlığın içinde bulunuyor.

Baş Melek Aziz Mikail, kuvvetle ve İlahi Yardım ile kötülükle karşılaşmak için yeniden giriyor. Bu sebeple bizi mümkün olduğu kadar kendimize bakmaya ve Allah’ın mahlûkları olmaya çağırıyor.

Mucizeye yakın olma nimetini hepimize verdiği için bu kadar çok iyilik, bu kadar Merhamet ve bu kadar çok Sevgi için Kutsal Üçlü Birlik’e şükredelim.

Amin.

_______________________________________________________________ 

This entry was posted in Türkçe and tagged . Bookmark the permalink.