Żyjemy w Niebezpiecznych Czasach

_______________________________________________________________

Przesłanie do Valentiny Sydney Seer

22 września 2022 r.

[Patrz strona internetowa: http://valentina-sydneyseer.com.au/22-september-2022/ ]

Było około kwadrans trzecia po południu. Ponieważ miałam jeszcze piętnaście minut do odmówienia Koronki do Miłosierdzia Bożego, szybko wyszłam na podwórko, żeby odrzucić kilka skórek jabłek, i zatrzymałam się, by wyrwać małą kępę chwastów w moim ogrodzie.

Nagle przyszli nasz Pan Jezus i Najświętsza Maryja Panna i powiedzieli: „Walentyno, nasza córko, zostaw wszystko, co robisz i idź i módl się. To, co robisz, nie jest konieczne. Potrzebujemy twoich modlitw. To, co robisz, szybko mija, a to wszystko jest bezwartościowe”.

„Przychodzimy, aby wam powiedzieć, że niebezpieczeństwo wojny jest tak bliskie. Prezydent Rosji chce rozpocząć niebezpieczną wojnę nuklearną. Jest zdeterminowany, aby rozpocząć wojnę i pokazać światu, jaki jest potężny. Jest bardzo nierzetelną i złą osobą” – powiedziała.

„Wszystkie narody z każdego kraju zbierają się, aby spróbować rozwiązać ten problem i dojść do porozumienia, ale niewiele osiągają. Zachęcamy was, moje dzieci, do modlitwy i powiedzenia wszystkim naszym dzieciom, aby teraz bardzo modliły się w tej intencji”.

„Może Bóg Ojciec wstawi się i powstrzyma to, ale od was, moje dzieci, zależy, jak odpowiecie przez wasze modlitwy. Teraz nie czas na ignorowanie tego, co nadchodzi do was wszystkich.”

„Żyjesz w bardzo trudnych i niebezpiecznych czasach. Ostrzegajcie nasze dzieci tak szybko, jak możecie i proszę MÓDL SIĘ, moje dzieci, MÓDL SIĘ”.

„Modlitwa jest jedynym rozwiązaniem, które może to powstrzymać”.

Dziękuję Ci Matko Błogosławiona i Panie nasz Jezu. Proszę, pomóż nam i chroń nas.

_______________________________________________________________

This entry was posted in Polski and tagged . Bookmark the permalink.