Petrus Romanus, 1 Grudnia 2022

__________________________________________________________________

Jezus błogosławi nas i uśmiecha się, podobnie jak nasza Błogosławiona Matka:

NASZ PAN: „W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego”.

WILLIAM: Mary ma we Włosach bukiet żółtych róż, a na każdym płatku róży są piękne krzyżyki. Matka Boża również nam błogosławi:

MATKA BOŻA: „W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.”

WILLIAM: Jezus nagle trzyma w dłoniach piękny Biały Miecz, a Jezus kiwa głową i mówi:

NASZ PAN: „To twój miecz, mój synu”.

WILLIAM: Św. Rafał i Św. Gabriel stoją za nimi, a w Św. Michała z przodu. Jezus podchodzi i mówi:

NASZ PAN: „Błogosławię cię, mój synu: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego”.

„Moja ukochana Czysta Biała Skało, pozdrawiam cię i witam w domu, w częściowym domu, do którego zostałeś przydzielony. Zwycięstwo jest twoje, Mój święty synu, ale tylko bardzo małe Zwycięstwo. Bez wątpienia Władze zmieniły regulamin dotyczący Ciebie, ale wyszło to na naszą korzyść. Więc bądź w pokoju, Mój synu, i witam cię w domu. Nie bój się, Moje dziecko, ponieważ twój pobyt będzie bardzo krótki, ponieważ będziesz potrzebny w swoim domu, bardzo niedługo. Władze będą oszołomione tym, co planuje Niebo”.

„Mój święty synu, dzisiaj jest początek Adwentu dla Kościoła. Kościół przechodzi przez Wielką Próbę, ale próby, które nadejdą już wkrótce, przewyższą próby, w których jesteście dzisiaj. Świat pogorszył się w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, kiedy byłeś zamknięty, ale dotarłeś do wielu dusz, drogi synu, i wielu zrozumie i uwierzy w Twoje powołanie”.

„ Australia to kraj, który zapomniał o Bogu. Jest tylko kilka dusz, które rozpoznają Najwyższą Istotę Bóstwa i z tego powodu Australia otrzyma kolejną Wielką Karę, o wiele gorszą niż wcześniej”.

„Ludzkość wierzy, że może żyć bez Boga, ale mówię wam z całą powagą, że tak nie jest. Kiedy Kara nadejdzie na Australię , Australijczycy zaczną bardzo uważnie myśleć, ponieważ Moje dzieci, czasu jest bardzo mało, chociaż ludzkość wierzy, że wszystko pozostanie bez zmian, ale jest wiele Kar, które nadchodzą na świat w nadchodzący rok, a Oświecenie Sumienia wkrótce stanie się dostępne dla ludzkości z powodu wielkiego grzechu człowieka”.

„Świat, jaki widzicie, jest zakamuflowany, ponieważ Prawda została usunięta, a Zły i jego Dominacje rządzą światem – ale nie całym – ponieważ pozwolę, aby rzeczy trwały do ​​​​momentu, kiedy ludzkość zostanie obudzona z ich sen”.

Chiny, choć mówią o pokoju, przygotowują się do Wielkiej Wojny, ponieważ ich rzesze żołnierzy będą gotowe ukarać cały glob. Europa, centrum chrześcijaństwa, prawie się zawaliła, ponieważ Wiara została usunięta z Naszych dzieci, gdzie tylko wierni zrozumieją i będą wiedzieć, dokąd zmierza świat”.

Wielka Brytania przejdzie ciężkie próby w nadchodzących miesiącach, a podział we Francji nadejdzie bardzo szybko i doprowadzi do podziałów w Niemczech, Hiszpanii i Holandii, ponieważ Nasze dzieci nie słuchają Naszych próśb”.

Bliski Wschód powstanie po Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej i przyniesie podziały i strach w sercach Naszych dzieci, ponieważ Izrael przygotowuje się do wojny nuklearnej, bardzo szybko. Wydarzenia na Ukrainie trwają, ale wiele jest ukrytych przed Człowiekiem, ponieważ Ukraina jest tylko kamuflażem dla Rosji, ponieważ Rosja i Chiny są wrogami Prawdy. Rosja wkrótce dokona inwazji na wiele innych krajów i wywoła trzecią wojnę światową w dużym stopniu”.

„Proszę wszystkie słodkie dzieci, aby naprawdę rozpoznały, w jakim podzielonym świecie żyjecie. Wiele krajów przygotowuje się do konfliktu. W Afryce Południowej i Ameryce Południowej wiele krajów zakwestionuje rządy swoich narodów. Ameryka zostanie bardziej ukarana, ponieważ linia brzegowa Kalifornii zostanie wstrząśnięta i w krótkim czasie zostanie usunięta i zatonie w morzu”.

Asteroida, która unosi się poza obszarem znanego świata, została rozpoznana przez Władze i dlatego wystrzelono w powietrze – czyli zniszczyć Asteroidę. Ale mało kto zdaje sobie sprawę, że to ja kontroluję wszystko, a nie człowieka”.

„W przyszłym roku Słońce spowoduje wiele problemów dla świata, który już we Mnie nie wierzy, a to spowoduje wiele zniszczeń na Ziemi. Błagam was, Moje drogie dzieci, posłuchajcie tego, co mam do powiedzenia. Niech dzisiejszy dzień będzie początkiem powrotu do Czczenia Bożego i miłości do Mojego Przedwiecznego Ojca i Umiłowanej Matki. Kocham was, słodkie dzieci i błogosławię wam: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen”.

„Moje umiłowane dzieci Oceanu Spokojnego, mówię wam teraz, że Wyspy mają zostać ostrzeżone, że wiele Wysp zatonie pod Oceanem Wielkim, jako ostrzeżenie, że Moje Przyjście jest bardzo bliskie dla świata. Proszę wszystkie dzieci, aby rozpoznały Prawdę i postępowały zgodnie ze wskazówkami, które wam daję. Po pierwsze, wszystkie Moje dzieci muszą wyrzec się samych siebie i prosić o przebaczenie, a po drugie, Moje dzieci muszą żyć świętym życiem . Czas dla świata jest teraz bardzo krótki, a ludzkość musi się zmienić, ponieważ wkrótce świat otrzyma tylko kilka ostrzeżeń, ponieważ świat zostanie ukarany”.

Widzący świata – a zwłaszcza narodów Pacyfiku – muszą mówić i bronić Prawdy , ponieważ czas jest teraz bardzo poważny. Proszę wszystkie dzieci, aby wzięły Paciorki Miłości, Święty Różaniec Mojej Najświętszej Matki i modliły się”.

„Ty, Mój umiłowany synu, dźwigałeś bardzo ciężki krzyż przez ostatnie dwanaście miesięcy. Bądźcie spokojni, ponieważ wróg próbuje was zakamuflować, ale nie bójcie się, ponieważ zawsze jesteście chronieni i nie bójcie się, ponieważ jesteście wolni i wasza wolność pozostanie. Wolność, o której mówię, Mój święty synu, którą znasz. Wszystko, co wam obiecałem, zostanie wam dane i to bardzo szybko. Odwagi, bo ja i moja Najświętsza Matka jesteśmy zawsze z wami. I Błogosławię każde z Moich dzieci, które są z wami połączone. Mój pokój daję im i wszystkim błogosławię: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen”.

“Mój syn. Teraz poproszę moją Świętą Matkę, aby przyszła i rozmawiała z wami i ze światem”.

LITTLE PEBBLE: Nasza Święta Matka wychodzi naprzód i wygląda uroczo. Matka Boża otwiera Swoje Ramiona i piękne róże, które ma, Rozdaje je. Jest ich dwanaście, a każda róża ma na sobie imię.

MATKA BOŻA: „Błogosławię cię Mój synu: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen”.

„Moja umiłowana Czysta Biała Skało – Skało Wiecznego Zbawienia dla ludzkości – wiem, że wiele wycierpiałaś, Moje dziecko, ale nie bój się, ponieważ próby dobiegają końca. Zwycięstwo Mojego Niepokalanego Serca dla was wkrótce nadejdzie, ponieważ zatriumfujecie w dziełach, które wykonujecie, ponieważ droga do Zwycięstwa została wam obiecana od wielu, wielu lat, a triumf w waszej Sprawie Sądowej zostanie rozstrzygnięty wkrótce i odniesiesz Wielkie Zwycięstwo. Zwycięstwo, które odniosłeś w zeszłym tygodniu, było dla ciebie triumfem, chociaż wróg próbował wykorzystać to jako dowód przeciwko tobie, ale wiedz, mój synu, że zwycięstwo, o którym mówię, jest triumfem całej twojej sprawy. ponieważ okaże się, że zostało to sfabrykowane i że zostałeś fałszywie oskarżony i oskarżony”.

„Kiedy nadejdzie Zwycięstwo, nie potrwa długo, kiedy ponownie udacie się w podróż do kraju, gdzie zostanie wzniesiony Nowy Watykan. Wszystkie twoje prywatne starania zostaną spełnione. Wiesz, co mam na myśli Mój święty synu”.

„Moje dzieci świata, zwłaszcza w Australii i Azji, bądźcie przygotowane, módlcie się w swoich grupach modlitewnych, ponieważ narody Azji będą bardzo cierpieć w nadchodzących miesiącach, ponieważ Moje dzieci muszą zrozumieć, że nadchodzi koniec na świat, a to oznacza Wielkie KaryWielkie Oczyszczenie i Oczyszczenie dusz. Wiele lądów zostanie zmienionych i zmienionych z powodu wzburzonych mórz, a wiele narodów znajdzie się pod wodą, a nawet na tym kontynencie, w Australii, znaczna część Australii znajdzie się pod wodą. Dlatego nieustannie błagam Nasze dzieci, aby nieustannie się modliły, abyście były przygotowane. Indonezja straci wiele wysp i wiele krajówAzja będzie w stanie wojny”.

„Moje ukochane Indie nawrócą się na Prawdę, chociaż wiele, wiele dusz zginie w nadchodzących miesiącach. Chiny też ucierpią, ale Chiny sprowadzą plagę na Azję, ponieważ Chiny zostały wybrane jako rasa, która ma zniszczyć wiele narodów”.

„Błagam was, Moje drogie dzieci, wysłuchajcie Naszej prośby. Módlcie się, aby unosząca się asteroida nie zniszczyła wielu części świata. Módlcie się Moje dzieci. Przychodzę w wielkim pośpiechu do Naszych dzieci, ponieważ ludzkość nie zdaje sobie sprawy z tego, co nadchodzi. Przyszły rok będzie wielkim rokiem Kar, a wiele światowych wydarzeń zmieni ludzkość na zawsze”.

„Błogosławię was Moje dzieci i kocham was. Proszę, abyście modlili się za Naszego Świętego Wikariusza, Papieża Benedykta i za naszego przyszłego Wikariusza, Papieża Piotra II – Mojego Williama. Kocham was Moje drogie dzieci i błogosławię wam”.

„Stuła, którą nosimy Mój Jezus i ja, jest stułą Zwycięstwa, która wkrótce zstąpi na Świętą Matkę Kościół. Pozostań silny, Mój święty synu. Miecz, który trzyma Jezus, jest dla ciebie, Mój synu. To Miecz Zwycięstwa i Róże, które mam, daję zainteresowanym duszom. Bądź spokojny Mój synu. Daję wam instrukcje dotyczące dusz, o których wspomniałem. Błogosławię cię, Mój synu: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.”

WILLIAM: Zarówno Jezus, jak i Maryja podchodzą do przodu i udzielają swojego Błogosławieństwa:

NASZ PAN i MATKA BOŻA: „W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.”

WILLIAM: Mój Jezus przybliża do Niego moją duszę; Przytula mnie i Matkę Bożą, a oni biorą swoją żółtą stułę i zakładają ją na mnie. Jezus wręcza mi Miecz, a Matka Boża wręcza mi Róże.

NASZ PAN i NASZA PANNA: „Błogosławimy cię tymi Darami, drogi święty synu, aby cię wzmocnić: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego Amen. Wszystko będzie dobrze”.

WILLIAM: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen. Zarówno Jezus, jak i Maryja odwracają się i bardzo szybko idą w kierunku Białego Krzyża, ale są tylko częściowo wokół. Przechodzą do Białego Krzyża, a Trzej Archaniołowie stoją przed Białym Krzyżem i zbliża się do nas wielki Krzyż: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

__________________________________________________________________

This entry was posted in Polski and tagged . Bookmark the permalink.