Petrus Romanus, 1 грудня 2022 р

________________________________________________________________

Ісус благословляє нас і усміхається, а також наша Пресвята Мати:

НАШ ГОСПОДЬ: «В Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа».

ВІЛЬЯМ: у волоссі Мері букет жовтих троянд, і на кожній пелюстці троянд красиві хрестики. Богоматір Благословляє і нас:

БОГОРОДИЦІ: «В Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь».

ВІЛЬЯМ: Раптом Ісус несе прекрасний Білий Меч у Своїх руках, Ісус киває і каже:

НАШ ГОСПОДЬ: «Це твій Меч, сину Мій».

ВІЛЬЯМ: Святий Рафаїл і святий Гавриїл стоять позаду них, а святий Михаїл попереду. Ісус виходить вперед і каже:

НАШ ГОСПОДЬ: «Благословляю тебе, сину Мій: В Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа».

«Моя Улюблена Чисто-Біла Скеля, я вітаю вас і вітаю вас додому, у частковий дім, до якого вас призначили. Перемога твоя, Мій святий сину, але лише дуже маленька Перемога. Безсумнівно, влада змінила правила та положення щодо вас, але це пішло нам на користь. Тож будь спокійний, мій сину, і я вітаю тебе додому. Не бійся, Моя дитино, тому що твоє перебування буде дуже коротким, тому що ти будеш вимаганий у своєму домі, дуже скоро. Влада буде приголомшена тим, що планує Небо».

«Мій святий сину, сьогодні початок Адвенту для Церкви. Церква проходить через велике випробування, але випробування, які прийдуть дуже скоро, перевищать випробування, в яких ви перебуваєте сьогодні. Світ пішов ще гірше за останні дванадцять місяців, поки ти був ув’язнений, але ти досяг багатьох душ, дорогий сину, і багато хто зрозуміє і повірить у твоє покликання».

« Австралія — це країна, яка забула Бога. Є лише кілька душ, які визнають Верховну Істоту Божества, і через це Австралія отримає ще одне Велике Покарання, набагато гірше, ніж було раніше».

«Людство вірить, що може жити без Бога, але я вам урочисто кажу, що це не так. Коли покарання прийде на Австралію, австралійський народ почне думати, дуже обережно, тому що Мої діти, часу дуже мало, хоча людство вірить, що все залишиться по-старому, але є багато покарань, які прийдуть на світ у наступного року, і просвітлення сумління незабаром стане доступним для людства через великий гріх людини».

«Світ, яким ви його бачите, закамуфльований, тому що Істину було видалено, а Злий і його Домініони керують світом – але не всім – тому що Я дозволю, щоб усе продовжувалося до моменту, коли людство прокинеться їхній сон».

«Китай, хоч і говорить про мир, готується до Великої війни, тому що їхня маса солдатів буде готова покарати всю земну кулю. Європа, центр християнського світу, майже розвалилася, тому що Віра була вилучена з Наших дітей, де тільки вірні розумітимуть і знатимуть, куди рухається світ».

«Британія зазнає важких випробувань у найближчі місяці, і розкол у Франції прийде дуже швидко і принесе розбіжності в Німеччині, Іспанії та Голландії, тому що наші діти не слухають наших благань».

Близький Схід виросте після Чемпіонату світу з футболу та принесе розділення та страх у серця наших дітей, тому що Ізраїль готується до ядерної війни дуже скоро. Події в Україні тривають, але багато приховано від Людини, бо Україна для Росії лише камуфляж, бо Росія і Китай вороги Істини. Незабаром Росія вторгнеться в багато інших країн і значною мірою розв’яже Третю світову війну».

«Я прошу всіх милих дітей по-справжньому усвідомити, у якому розділеному світі ви живете. Багато країн готуються до конфлікту. У Південній Африці та Південній Америці багато країн ставитимуть під сумнів правління своїх націй. Америку каратимуть ще більше, оскільки берегова лінія Каліфорнії буде похитнута і незабаром буде видалена та затоне в морі».

«Астероїд, який ширяє поза зоною відомого світу, був визнаний владою, і тому вони стріляли в повітря – це означає знищити астероїд. Але вони мало усвідомлюють, що я керую всім, а не людина».

«Наступного року Сонце створить багато проблем для світу, який більше не вірить у Мене, і це спричинить багато руйнувань на Землі. Я прошу вас, Мої дорогі діти, послухайте те, що Я маю сказати. Нехай сьогоднішній день стане початком повернення до Божественного Поклоніння та любові до Мого вічного Батька та Улюбленої Матері. Я люблю вас, милі діти, і благословляю вас: В Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь».

“Мої улюблені діти Тихого океану, Я кажу вам зараз, що Острови мають бути попереджені про те, що багато Островів затонуть під Великим Океаном, як попередження, що Мій Прихід дуже близький до світу. Я прошу всіх дітей розпізнати Істину і слідувати вказівкам, які я вам даю. По-перше, усі Мої діти повинні зректися себе і просити прощення, а по-друге, Мої діти повинні жити святим життям . Час для світу зараз дуже короткий, і людство має змінитися, бо незабаром світ отримає лише кілька попереджень, тому що світ буде покараний».

«Провидці світу – і особливо тихоокеанських держав – повинні говорити і захищати Істину , тому що зараз дуже серйозний час. Я прошу всіх дітей взяти Намистинки Любові, Святу Вервицю Моєї Пресвятої Матері, і молитися».

“Ти, Мій улюблений сину, ніс дуже важкий хрест протягом останніх дванадцяти місяців. Будьте спокійні, тому що ворог намагається вас замаскувати, але не бійтеся, тому що ви завжди захищені і не бійтеся, тому що ви вільні і ваша свобода залишиться. Свободу, про яку я говорю, Мій святий сину, ти знаєш. Все, що я тобі обіцяв, буде дано тобі, і все дуже скоро. Будьте мужніми, бо я і моя Пресвята Матір завжди з вами. І Я Благословляю кожного зі Моїх дітей, які пов’язані з вами. Мій мир даю їм і благословляю всіх: В Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь».

“Мій син. Зараз я збираюся попросити Мою Святу Матір прийти і поговорити з вами та світом».

МАЛЕНЬКИЙ КАМІНЧИК: Наша Свята Мати крокує вперед, і Вона виглядає чудово. Богородиця розкриває Свої Руки і прекрасні Троянди, які Вона має, Вона роздає їх. Їх дванадцять, і кожна троянда має назву.

БОГОРОДИЦІ: «Благословляю тебе, Мій сину: В Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь».

«Моя улюблена Чиста Біла Скеля – Скеля Вічного Спасіння для людства – Я знаю, що ти багато постраждав, Моя дитино, але не бійся, тому що випробування майже закінчилися. Перемога Мого Непорочного Серця для вас настане незабаром, тому що ви торжествуєте в справах, які ви робите, тому що дорога до Перемоги була обіцяна вам протягом багатьох, багатьох років, і тріумф щодо вашої судової справи буде вирішено. зовсім скоро, і вас чекає Велика Перемога. Перемога, яку ти здобув минулого тижня, була для тебе тріумфом, навіть якщо ворог намагався використати це як доказ проти тебе, але знай, сину Мій, що перемога, про яку я говорю, є тріумфом усієї твоєї справи, тому що буде видно, що це було сфабриковано, і вас неправдиво звинуватили та звинуватили».

«Коли прийде Перемога, незабаром ви знову помандруєте до землі, де постане Новий Ватикан . Всі ваші особисті починання будуть виконані. Ти знаєш, що я маю на увазі, мій святий сину».

«Мої діти світу, особливо в Австралії та в Азії, будьте готові, моліться у своїх молитовних групах, тому що народи Азії дуже постраждають у найближчі місяці, тому що Мої діти повинні усвідомити, що наближається кінець на світ, а це означає Великі КариВелике Очищення та Очищення душ. Багато земель буде змінено через бурхливе хвилювання, і багато країн підуть під воду, і навіть на цьому континенті, Австралії, велика частина Австралії буде під водою. Ось чому я постійно благаю Наших дітей постійно молитися, щоб ви були готові. Індонезія втратить багато островів і багато країнАзія буде у стані війни».

«Моя улюблена Індія навернеться до Істини, навіть якщо багато, багато душ загине в найближчі місяці. Китай також постраждає, але Китай принесе лихо на Азію, тому що Китай був обраний як раса, яка буде використана для розгрому багатьох націй».

«Я благаю вас, Мої дорогі діти, вислухайте Наше Благання. Моліться, щоб астероїд, який ширяє, не знищив багато частин світу. Моліться Мої діти. Я дуже поспішаю до Наших дітей, тому що людство не усвідомлює, що приходить. Наступний рік буде великим роком покарань, і багато світових подій назавжди змінять людство».

«Я благословляю вас, Мої діти, і Я люблю вас. Я прошу, щоб ви молилися за нашого святого намісника, папу Бенедикта , і за нашого майбутнього намісника, папу Петра II – Мій Вільям. Я люблю вас, Мої дорогі діти, і Я благословляю вас».

«Палантин, який носимо я і Мій Ісус, — це палантин Перемоги, яка дуже скоро прийде на Церкву Святої Матері. Будь сильним, Мій святий сину. Меч, який тримає Ісус, призначений для тебе, Мій сину. Це Меч Перемоги і Троянди, які я маю, я віддаю зацікавленим душам. Будь у мирі сину мій. Я даю вам інструкції щодо тих душ, про які я згадав. Благословляю тебе, сину Мій: В Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь».

ВІЛЬЯМ: І Ісус, і Марія виходять вперед і благословляють:

ГОСПОДЬ НАШ і БОГОРОДИЦІ: «В Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь».

ВІЛЬЯМ: Мій Ісус наближає мою душу до Нього; Він обіймає мене і Пресвяту Діму, і вони беруть свій жовтий палантин і одягають його на мене. Ісус передає мені Меч, а наша Пресвята Мати передає мені Троянди.

ГОСПОДЬ НАШ і Богоматір: «Ми благословляємо тебе цими Дарами, любий святий сину, щоб зміцнити тебе: В Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, Амінь. Все буде добре».

ВІЛЬЯМ: В Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь. І Ісус, і Марія повертаються і дуже швидко рухаються до Білого Хреста, але вони лише частково поряд. Вони переходять у Білий Хрест, і Три Архангели стоять перед Білим Хрестом, і великий великий Хрест йде до нас: В Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

________________________________________________________________

This entry was posted in Українська and tagged . Bookmark the permalink.