Opuść Ulicę Wcześnie w Nocy

_______________________________________________________________

_______________________________________________________________

15 Lutego 2017 r

Pilny apel Maryi, Uświęcicielki, do dzieci Bożych

Nie przebywaj na ulicy do wczesnych godzin nocnych.

„Pokój mojego Pana niech będzie z wami, małe dzieci Mojego Serca.

Małe dzieci, bitwy między dobrem a złem wkrótce wkroczą do waszego świata.

Siły zła są wypierane z niebiańskich miejsc i już wkrótce na Ziemi toczą się bitwy.

Niegodziwość i grzech ludzi tych czasów ostatecznych są źródłem siły dla demonów; dlatego te siły zła schodzą na Ziemię, aby się wzmocnić i rozpocząć Wielki Armageddon.

Miejcie się na baczności, małe dzieci, ponieważ w waszym świecie jest już wiele dusz opętanych przez demony; pamiętajcie, aby pod żadnym pozorem nie wdawać się w spory i kłótnie z waszymi opętanymi braćmi, bo spór toczy się nie z ciałem i krwią, ale z mocami i zwierzchnościami, ze złymi duchami, które mieszkają w miejscach niebieskich; ponieważ mają władzę, władzę i panowanie nad tym mrocznym światem.

Siła tych wcielonych istot duchowych jest ogromna i jedynym sposobem na ich pokonanie jest wojownicza modlitwa; wzywając mocy Ducha Świętego Boga i mocy Przenajdroższej Krwi i Ran Mojego Umiłowanego Syna.

Złe duchy krążą już we wczesnych godzinach nocnych, szukając ciał dusz oddalonych od Boga, aby je opętać. Nie przebywajcie, Moje małe dzieci, na ulicy do późnych godzin nocnych, aby nie sprowadzić na siebie przykrych niespodzianek.

Armie zła będą atakować was ze wszystkich stron, zwłaszcza przez duchowe drzwi otwarte przez niewyznane i nieodpokutowane grzechy. We wszystkich dziedzinach swojego życia napotkasz ataki złego ducha; najgorszymi wrogami będą twoi krewni. Świat wejdzie w spory i wojny, a krew ludzi zostanie przelana w wielu narodach.

Umysły ludzi staną się polem bitwy, aw nich toczyć się będą najsilniejsze walki o waszą wolność. Dziatki, przyprowadźcie każde zniewolone myślenie do posłuszeństwa Jezusowi Chrystusowi (2 Koryntian 10:5).

Poświęćcie się każdego dnia Krwi Mojego Syna i rozszerzcie to poświęcenie na swoich bliskich. Niech wasze życie materialne i duchowe będzie zapieczętowane Krwią Mojego Syna, a także wasz umysł i zmysły.

W małej książeczce modlitw i różańców Dobrego Pasterza podarowanej naszemu instrumentowi Enoch znajdziesz modlitwy i różańce, które będą Ci służyć w duchowej walce każdego dnia; módlcie się nimi razem z modlitwami Duchowej Zbroi, abyście mogli odeprzeć ataki, które demony zsyłają na was, aby ograbić was z pokoju i duszy.

Ludu Boży, jesteście Moją armią bojową; bądźcie przygotowani i przestrzegajcie wszystkich instrukcji, które wysyłamy wam przez naszych posłańców tych czasów ostatecznych, abyście mogli bronić się przed atakami zastępów zła.

Pozostań czujny, czujny i czujny, zawsze odpierając ataki na swój umysł. Pamiętaj, że mój przeciwnik cię zna i zna twoje słabości; z tego powodu zaatakuje twój umysł, aby móc kontrolować całą twoją istotę, a tym samym móc zapanować nad tobą i sprawić, że zatracisz swoją duszę.

Tak więc Moje dzieci zawsze noszą w swoich rękach moc Mojego Świętego Różańca i odmawiają go rano i wieczorem, abyście byli chronieni. Poświęćcie się jak najszybciej naszym Dwóm Sercom i rozszerzcie to poświęcenie na swoich bliskich.

Zakładaj duchową zbroję rano i wieczorem i stosuj się do wszystkich naszych instrukcji, abyś mógł pozostać zwycięzcą.

Niech pokój Mojego Pana pozostanie w was.

Wasza Matka, Maryja Uświęcicielka, kocha was.

Niech Moje orędzia będą znane całej ludzkości, małe dzieci Mojego Serca”.

Źródło: mensajesdelbuenpastor

_______________________________________________________________

This entry was posted in Polski and tagged . Bookmark the permalink.