PRZESŁANIE JEZUSA CHRYSTUSA DO LORENY

_______________________________________________________________

16 STYCZNIA 2023

PROROCTWO WYPEŁNI SIĘ, GDZIE MÓJ NASTĘPCA ZOSTANIE ZABITY I MĘCZEŃSTWEM

Potrzebuję moich Przyjaciół Końca Czasów u mojego boku, ja, wasz Król i Pan Jezus Chrystus, jestem w agonii i zostałem Ukrzyżowany, a Moi Apostołowie zostawili mnie w spokoju. SAM jest Mój Umiłowany Uczeń Jan, reprezentujący Moją Wierną Resztę, on jest u stóp Krzyża, towarzysząc Mi razem z Moją Matką.

W agonii znoszę pogardę dla istoty ludzkiej i odczuwam niepokój i ciemność tej Czarnej Godziny dla Świata, w której przeciwnik przybywa, aby ogłosić swoje panowanie Zła i Przewrotności nad Światem, jesteśmy już na skraju żyjąc Obrzydliwością Spustoszenia.

Kiedy człowiek zatracenia przejmuje kontrolę nad światem i NIE jestem już w Konsekracji,ta Hostia będzie tylko kawałkiem chlebaw rękach wroga, gdzie już mnie NIE będzie.

Dlatego wzywam Moich Przyjaciół Końca Czasów , aby byli Moimi Janami i Moimi Marymi, aby przygotowali swoje serca, ponieważ wkrótce zamieszkam w nich i będą Moimi Żywymi Tabernakulum promieniującymi Moim Światłem.

Słońce pociemnieje, a Ciemność pokryje kulę ziemską, wkrótce Rzym zginie iMój Wierny następca będzie Męczennikiem,on NIE jest martwy, ale żyje i będzie musiał ponieść krwawą śmierć, aby Mój Kościół mógł zrobić następny krok, by BYĆ ODNOWIONY.

Po swojej ruinie powstanie z popiołów, aby zabłysnąć Ubogim i Pokornym w Nowych Niebiosach i Nowych Ziemiach, nie wszystko jest dokonane, położę KONIEC Królestwu Złości, które potrwa krótko i Słońce powstań i zabłyśnij jak nigdy dotąd.

Stolica Apostolska Piotra rzekomo pozostała pusta, a sępy w Rzymie wierzą, że mają Mój Lud w swojej mocy, ale Światło ma jeszcze zabłysnąć na Horyzoncie,mój następca, Piotr Rzymianin,który przyjdzie, aby dać Pokój i Bezpieczeństwo Wiernej Reszcie.

Nie wszystko stracone i kiedy najgęstsza ciemność okryje Ziemię i światAbominacja spustoszenia została zainstalowanaw Moim Kościele, Moje dwa Drzewa Oliwne, Enoch i Eliasz, Przedstawiciele Mojego Ludu, wyjdą walczyć jako to, czym są, jako Przedstawiciele Mojego Kościoła.

I będą nosić Imię Boga zakorzenione w ich umysłach i sercach, wszystko jest zapisane, a Proroctwa się wypełnią, ponieważ WSZYSTKO objawione jest w Moim Słowie i objawiam je Moim Przyjaciołom, aby mogli zrozumieć wszystko, co ma się wydarzyć się wydarzyć i może wstąpić do Arki Zbawienia.

Rzym zostanie obalony, aProroctwo wypełni się tam, gdzie Mój następca zostanie zabity i umęczony,wtedy nadejdzie atak na Amerykę Północną, w wyniku którego wybuchnie wojna światowa, po śmierci Mojego następcyWSZYSTKO się zacznie.

Pozostało kilka dni Pokoju, wykorzystaj je dla swojego duchowego i materialnego przygotowania, NIE BÓJCIE SIĘ, Moje Anioły do ​​tych, którzy byli wierni, poprowadzą was do Bezpiecznej Przystani, do miejsc ochrony stworzonych przez Moje Anioły, które będą Bezpieczne i uświęcone miejsca, do których wróg NIE będzie mógł wejść, ponieważ Moja Wola zapanuje zamiast Ludzkiej Woli, która zginie przed Mocą i Chwałą Mojego Majestatu.

Uważajcie na Znaki Czasu, że wszystko się wypełni, będę panował wiecznie, a Moje Królestwo nadejdzie, aby dać człowiekowi nagrodę, zdobytą poprzez Oczyszczenie i Oczyszczenie, ponieważ Akryzoluję moich przyjaciół w BÓLU, tak że przemienieni, oni mogą wejść do Nowych Niebios i Nowych Ziem.

Dzisiaj mianuję św. Michała Aniołem Stróżem Mojej Wiernej Reszty,abyście mogli być w szczególny sposób chronieni przed wszystkim, co ma nadejść, podnieście oczy ku Niebu i wołajcie do Mojego Ojca o Miłosierdzie i Łaskawość, aby Jego Sprawiedliwy Gniew spadł z mniejszą surowością.

Szofar zabrzmiał ponownie i można go usłyszeć na krańcach świata, a Krzyże Moich Przyjaciół Końca Czasów dodają otuchy grzesznym duszom, a Światła Moich Przyjaciół oświetlają ich innych braci i niosą ich z radością, ponieważ w z nich zostaną Ukrzyżowani, aby Zmartwychwstać i zasłużyć na Chwałę Raju.

Podążajcie Moimi Krokami, a zobaczycie, że pośród Smutku i Zła panuje Moja Wola, rozświetlając ciemność. Moi Przyjaciele Końca Czasów nauczyli się żyć w Mojej Boskiej Woli i krok po kroku oświetlają Kulę z ich Krzyżami Kolorów, które oświetlają ich innych braci.

Zagadka Mojego Krzyża zostaje rozwiązana , gdy Moi Przyjaciele Końca Czasów uczą się żyć w Woli Bożej, przyjąć Krzyż i stać się innymi Chrystusami, sprowadzając Królestwo Mojej Boskiej Woli na ziemię, FIAT VOLUNTAS TUA, aby odrodzić się w Erę Trzeciego FIAT, którą przyszedłem ustanowić krok po kroku, aby rasa ludzka mogła zostać odnowiona i przemieniona.

Dziś Moi Przyjaciele Końca Czasów są Filarami Mojego Nowego Stworzenia , ponieważ prowadzili swoje życie, aby naśladować i podążać za Moim, będąc nosicielami Chwalebnych Krzyży, Krzyży, które świecą i przyćmiewają ciemność, Krzyży, które jednoczą się jeden po drugim, krok po kroku niewiele, powodują, że Dobro wzrasta i przyćmiewa Zło.

Zwycięstwo Dobra nad Złem rozpoczęło się i jest kwestią Czasu i połączenia większej liczby dusz, a Panowanie Eucharystycznych Serc zajaśnieje na Ziemi.

Moi Przyjaciele Końca Czasów, zaśpiewajcie Pieśń Wojenną i bądźcie gotowi do Walczenia za Mnie, oddania WSZYSTKO dla Mnie, tak jak JA dałem WSZYSTKO za was, to jest Czas Wojny, Walki, bo po burzy , nadejdzie spokój i zaświeci słońce.

Moi Przyjaciele Końca Czasów, bądźcie gotowi na Bitwę, którą poprowadzi św. Michał Archanioł i będzie dowodzona przez Moją Matkę.

Zwycięstwo jest Twoje!

Wszystko jest napisane, więc nadszedł czas na bitwę, walcz CAŁYM sercem, a Zwycięstwo będzie nasze.

Ludu Boży, odwagi, nadchodzę wkrótce!!!

Maranatha

Mój Duch będzie was prowadził i napełnia was Nim.

_______________________________________________________________

This entry was posted in Polski and tagged . Bookmark the permalink.