III Wojna Światowa

______________________________________________________________

______________________________________________________________

„Albowiem nasze zmagania nie toczą się przeciwko ciału i krwi; lecz przeciw zwierzchnościom i mocy, przeciw władcom tego świata ciemności, przeciw duchom niegodziwości na wyżynach”. (Efezjan 6:12)

______________________________________________________________

NASZ PAN powiedział:

„Czas Ostrzeżenia został ustalony. To, co zostało rozszerzone, to dotkliwość Wielkiej Trzeciej Wojny Światowej. Końcowy etap tej wojny, której kulminacją będzie pełny arsenał broni masowego rażenia głowic jądrowych, zostanie uruchomiony na samym końcu.

Teraz rozpocznie się trzecia wojna światowa ze swoimi straszliwymi konsekwencjami. Elitarne rodziny i ich Tajne Stowarzyszenia, kierowane potajemnie przez Antychrysta, przygotowały już swoje armie do Trzeciej Wojny Światowej, aby zniszczyć wiele dzieci Bożych, zmniejszyć populację świata. Rozpocznie się to od zniszczenia Złotej Kopuły, ataku i inwazji na Izrael, nuklearnego zniszczenia Iranu i wielkiej wojny na Bliskim Wschodzie; inwazja Europy przez Rosję; atak Chin w regionie Azji oraz atak i inwazja komunizmu na Stany Zjednoczone.

Zostanie to jednak skrócone ze względu na wybranych, ponieważ Antychryst pojawi się jako zbawiciel rasy ludzkiej i zakończy wojnę, przyniesie swój fałszywy pokój i przyniesie nowy sojusz między wrogami Izraela i Izraela. To właśnie w tych czasach nadejdzie Ostrzeżenie i oświeci ludzkość. Antychryst zostanie ogłuszony na jakiś czas, a świat będzie miał czas na ponowne ewangelizowanie, zanim zaczną się ostatnie nieszczęścia świata, ponieważ Antychryst wraz z Naukowcami powie, że Ostrzeżenie było zjawiskiem naturalnym i, jak widzicie, , świat toczy się dalej jak przedtem”.

______________________________________________________________

This entry was posted in Polski and tagged . Bookmark the permalink.