Luz de Maria, 27 Nisan 2021

________________________________________________________________

BAŞ MELEK AZİZ MİKAİL’İN
LUZ DE MARÍA’YA MESAJI
27 NİSAN 2021

Tanrı’nın Halkı:

SİZLERİ KUTSAL ÜÇLÜ BİRLİK ADINA KUTSUYOR, KORUYORUM.
KRALIMIZ VE RABBİMİZ İSA MESİH NASIL SEVGİ VE MERHAMET İSE SİZDE MERHAMETLİ VE SEVGİ DOLU OLUN.

Ayaklarının altında ay bulunan Güneşi Giyinmiş Kadın’ın (Vahiy 12:1) çocukları için çok tehlikeli olan ruhsal belirsizlikler yaşıyorsunuz. Eski yılan, iblis veya şeytan, sizlere acımasızca zulmetmekte ve İMANI KAYBETMENİZ VE İNSAN EGOSUNU YÜKSELTMENİZ İÇİN SALDIRIYOR. 

Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in çocukları şeytan tarafından dikkatlice izleniyor. Bunu göremeyen insanlar, kendilerini belirsizlik ve içinde bulundukları mecazi tatminsizlikler nedeniyle sürekli manevi ıstırap içinde tutan kendi kızgınlıklarında hasta olarak, egoları üzerinde yükselmiş şekilde büyük bir tatminsizlik içindeler, bu sizleri Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’ten uzaklaştırmak için şeytanın zehrinin meyvesidir.

Kötünün güçleri, içinde bulunduğunuz şu son derece önemli zamanda, yani Uyarı’dan önceki zamanda, kendi deliliğine ve kayıtsızlığına saplanmış toplumun önünde İlahi Mülkiyet olduğunuzu ilan etmekten korkmanız için ağzınızı kapattılar. 

İlahi Sevgi ile uyumu kırmak amacıyla GÜNLÜK YAŞAM, SİZE KRALIMIZ VE RABBİMİZ İSA MESİH’E VE GÖKLERİN VE YERİN KRALİÇESİ VE ANNEMİZE AİT OLDUĞUNUZA TANIKLIK ETMEK İÇİN GÖNDERİLDİĞİNİZİ UNUTTURUYOR.

Düşüncenin açıklığı esastır ve İlahi İşlere özen gösteren bir kalp, yanlış yola sapmamanız için gereklidir. 

BU ANLAR, KENDİNİZE KARŞI SAVAŞMANIZ VE ÇAĞRILDIĞINIZ YÖNÜN AKSİNE GİTMENİZİ TAVSİYE EDEN İNSAN EGOSUNA BASKIN GELMENİZ İÇİNDİR.

Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in Sevgili Halkı:

Olayların yaklaşması, sizi savaş ganimeti olarak almak için ruhsal olarak karıştırmak amacıyla Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in Kilisesi’ni kuşatıyor. Kilise, Kilisenin Öğretisine sadık olanlar ile tamamen çağdaşlaştırılmış ve günaha izin veren sahte bir tanrı sunanlar arasında bölünmüştür. 

BU AN ŞİDDETLİ BİR MANEVİ MÜCADELE ZAMANIDIR VE BÜYÜK ÇOĞUNLUK BUNU MANEVİ OLMADIKLARI İÇİN ALGILAYAMIYOR, YAKIN GELECEĞİN NORMALLEŞMESİNİ UMUYORLAR…

Ah çılgın ve aptal insanlar! Eskisi gibi yaşamayacaksınız, olaylar başladı ve tüm insanlığın üzerine hücum ediyor. 

Zaman acele ettiriyor, hastalıklar insanı çevreliyor ve daha tehlikeliler. Çamurun içindesiniz ama BU ÇAMURDAN SADECE TANRI’YA AİT OLDUĞUNUN VE O’NUN OLDUĞUNUN BİLİNCİNDE OLANLAR ÇIKABİLECEKLER. 

Her gün kendi sınavlarını getiriyor ve Tanrı’ya olan sadakatiniz sürekli olarak test ediliyor.

Her gün hayatın son günü olabilir. Virüsler çoğalıyor ve daha agresifler; ölüm sürekli hayata görünüyor. Kızgınlık duymayın, affedin, üzülmeyin ve Umudunuzu yitirmeyin. KENDİNİZİ DÖNÜŞTÜRÜN, DEĞİŞTİRİN, RAB’BE DÖNÜN, FARKLI OLUN, SEVGİ OLUN. 

Böylesine büyük bir kötülüğün yaratıcıları, dünya nüfusunun azaldığını görmekten memnuniyet duyuyorlar ve daha sonra canavarın işaretine erişesiniz diye sizleri korkutuyorlar. (1)

ACİL OLARAK BİRBİRİNİZ İÇİN VE TÜM İNSANLAR İÇİN DUA ETMELİSİNİZ. KRALIMIZ VE RABBİMİZ İSA MESİH SİZİ GÜNAHTAN KURTARDI AMA SİZİN SONSUZ YAŞAMI KAZANMAK İÇİN SAVAŞMANIZ GEREKİYOR.

Ekonomi çöküyor (2) ve insanın deliliği kıtlık karşısında tüm dünyada ortaya çıkıyor. Hazırlanın!

Tanrı’nın Halkı İlahi Sevgide güçlenir, korkmayın.

Savaşta sizleri savunuyorum, sizleri kutsarım.

Baş Melek Aziz Mikail

GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM

  1. Mikroçip hakkında okuyun…
  2. Ekonomi hakkında okuyun…

LUZ DE MARÍA’NIN YORUMU

Kardeşlerim:

Bu Mesajda Baş Melek Aziz Mikail beni bir saate bakmaya yönlendirdi ve hemen baktım, zamanı gösteren akrep ve yelkovanı ve sayıları yoktu. 


Sordum ve cevap verdi:

“Zaman artık zaman değil…Baba Evi’nin acelesi var…”

Kardeşlerim, gerçeğin farkında değilsiniz ve insanlık kendi talihsizliğini taşıyor.  

İnsanlık üzerindeki kontrol her an daha belirgindir ve sınanmalardan muaf olduğunu sanan insan kayıtsızlığı karşısında, cesaret kırıcıdır. 

An yaklaşıyor ve insan içgüdüleri herkesin görmesi için dışarı çıkıyor ama tepki vermiyorlar.

Korkmayalım, güvenelim. 

Amin.

________________________________________________________________  

This entry was posted in Türkçe and tagged . Bookmark the permalink.