Luz de Maria, 11 Ocak 2022

______________________________________________________________

BAŞ MELEK AZİZ MİKAİL’İN 
LUZ DE MARÍA’YA MESAJI 
11 OCAK 2022

Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in Sevgili Halkı:

KUTSAL ÜÇLÜ BİRLİK ADINA SİZLERİ KUTSARIM.
GÖKSEL ORDULARIN KOMUTANI OLARAK SİZLERİ KUTSARIM.

Yaşamınızda İlahi İrade’yi uygulamanıza ve yakınlığınıza bağlı olarak, Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih ile olan ilişkinizin verimli olduğuna daha büyük bir farkındalıkla emin olmanız için kalplerinizi, düşüncelerinizi ve mantığınızı yükseltmeye çağırıyorum. 

Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih ile buluşmaya doğru yürümeniz için iman sizi kişisel bencillikten, kişisel yalnızlıktan ve sersemlikten çıkmaya çağırır.  

İnsanın, kardeşlik ve saygı çerçevesinde, kardeşine karşı içsel fedakarlığı eyleme dönüştürmesi için Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih ile kişisel bir ilişki kurması gerekir.

İNSANLIK:


YALNIZ BAŞINIZA KAZANAMAZSINIZ!
”AYAKLARININ ALTINDA AY BULUNAN GÜNEŞİ GİYİNMİŞ KADININ” ÇOCUKLARINA KARŞI İNTİKAMINI ALMAYA ÇALIŞAN KURTLARIN AVI OLURSUNUZ (Vahiy 12:1).

KENDİNİZİ İNCELEYİN! Yolu sırtınızda haçla yürüyorsunuz. Her biriniz sınanıyorsunuz ve her biriniz Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’e itaat etmeye söz vermelisiniz. Her biriniz kendinizi inkâr etmelisiniz böylece, insan hiçliğinizde, ikna olmuş ve tövbe etmiş olarak Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’e sadık olabilirsiniz. 

BU NESİL YA UÇURUMA YA DA İLAHİ İRADE İLE BULUŞMAYA GİDİYOR. Bu nedenle aldanmamanız için Sevilen’i tanımanız ve kabul etmeniz önemlidir.

Karanlığın çocukları fırladılar, birleştiler ve yaşam Armağanına karşı olmak için ne gerekliyse yapılandırdılar. İblis’e ve onu Dünya’da temsil edenlere teslim edilen insan hür iradesinin bir sonucu olarak, sonuçlar onlar için tatmin edici oldu. Şu anda iyi niyet maskeleriyle yaşama saldırıyorlar ve insanlık mezbahaya giden koyun gibi devam ediyor. 

İnsanlık dünyevi yaşıyor, Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih için çalışmak istemiyor ”ve adaletsizliğin artması nedeniyle birçoklarının sevgisi soğuyacak” (Matta 24:12). İnanmıyorlar, umut etmiyorlar ve sevmiyorlar…

Havasız, güneşsiz, aysız, yıldızsız boyun eğerek yaşamaya yönlendiriliyorsunuz. Ölümün yakınlığıyla solmuş insanlar için hatıralar bir dayanak olacak. 

Savaş söylentilerinin söylenti olmaktan çıkmakta olduğunda, yaklaşmakta olan Uyarıyı unutuyorsunuz. Büyük alanlarda ve küçük şehirlerde kendini gösterecek olan vebalar devam ediyor. Hastalık haber olmaya devam ediyor, sınırlar kapanıyor ve dünya ekonomisinin çöküşü, tebaasıyla birlikte Dünya’da bulunan Deccalın adımlarını hızlandırıyor. 

Fransa için dua edin, bu ulus büyük acılara dalıyor.

Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in Sevgili çocukları:

DURMADAN, YORULMADAN DEVAM EDİN!..
MANEVİ YOLDA ÇALIŞMAYA DEVAM EDİN

Kraliçemiz ve Annemizi sevin, korunduğunuzu unutmayın. Sizi koruyoruz, her birinizin önünden, arkasından, yanından geçiyoruz.  

KORKMAYIN, KORKMAYIN, ŞİMDİ BÜYÜK MUCİZELER ZAMANIDIR.

Kılıcım yukarıda sizleri kutsarım.

Baş Melek Aziz Mikail

GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM

LUZ DE MARÍA’NIN YORUMU

Kardeşlerim: 

Baş Melek Aziz Mikail bize Tanrı’ya sadakat konusunda bir ders veriyor, bizi Tanrı’nın Sevgisinin Gizemine ve sevgili Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih ile bu manevi yaklaşımı elde etmek için insanın tepkisinin niteliğine ve miktarına nüfuz etmeye yönlendiriyor. 

İçinde yaşadığımız an çok ciddi bir andır. Önceden bildirilen olaylarla yaşanan günlük karşılaşmalar, bizleri “ABBA BABA” diye haykırmaya yöneltiyor. Bu olaylar bilim camiasını alarma geçiriyor ama ne çok kardeşimiz Göklerin Çağrılarına şüpheyle yaklaşmaya devam ediyor!

Bu zamanda Tanrı’nın Halkı dümdüz ileriye bakmalı, bize verilmiş olan büyük ve ciddi Kehanetlerin gerçekleşmesi karşısında zaman kaybetmemelidir. 

Tanrı’nın çocukları olarak ve Baba Evi tarafından korunarak, Ahir Zamanın Kraliçesi ve Annesine bağlı olarak, Elinden tutup İlahi Oğluna yürüyen halk olarak devam edelim.

Bugün Mesih, yarın Mesih, sonsuza dek Mesih.

Amin.

______________________________________________________________

This entry was posted in Türkçe and tagged . Bookmark the permalink.