Luz de Maria, 17 Nisan 2022

_______________________________________________________________

RABBİMİZ İSA MESİH’İN 
SEVGİLİ KIZI LUZ DE MARÍA’YA MESAJI
17 NİSAN 2022

Sevgili Halkım:

DİRİLİŞİMİN ANILMASINDA TÖVBE ETMENİZE VESİLE OLMASI İÇİN LÜTFUM HER BİRİNİZİN ÜZERİNDE OLSUN.

Kardeşlerinizi inkâr ve akılsızlık uçurumuna sürükleyen ve egoları yüzünden Mesajlarımı görmezden gelmelerine neden olan ruhsal körlükte kalmamaları için sizleri Mesajımı yaymaya davet ediyorum. 

İnsanın, kendisini durduran ve Evimin Çağrılarını inkâr etmesine neden olan her şeyi silmek için acilen bir ruhsal göz merhemine ihtiyacı vardır (Vahiy 3:18).

İNANMADIĞINIZ İÇİN NE ÇOK ACI ÇEKECEKSİNİZ!

Çocuklar, insanlık için gelecek olan şeyin ilerleyişi gecikmiyor. Bu yüzden sizleri yıllar önceden beri uyardım ve bu yüzden Kutsal Annem ve Baş Melek Aziz Mikail SİZLERE ŞİMDİ İNSANLIĞIN ÜZERİNDE OLAN ŞEYLER HAKKINDA SEVGİ DOLU UYARILAR GÖNDERDİLER!

Halkım, bu nesil olup biteni görmezden geliyor ve bilim korkutmamak için on yıllardır bunları sakladı. Artık beklemek için bir sebep yok, Bana itaat etmediniz ve bilimin duyuruları karşısında korkacaksınız.

ÇOCUKLARIM, YAŞAYACAĞINIZ ACIYI SADECE TÖVBE EDEREK AZALTABİLİRSİNİZ.

Dünyaya doğru güneş patlamalarıyla ilgili Mesajlarımı unuttunuz. Yangınlar ve insanların organizmalarını değiştiren hastalıklar artıyor. İnsan bu denli güneş radyasyonunu almaya hazır değil, bunlar insanın bedeninde değişiklikler yaşamasına neden olacak. Bu ısı artışı hayatta kalmanız için su kıtlığına neden oluyor. Size kutup buzulunun erimesinden ve bununla okyanusların yükselmesinden ve kıyı bölgeleri için tehlikeli oluşundan bahsetmiştim. 

Yıllar önce sizleri dünyadaki büyük kıtlık, tüm ülkelerdeki açlık ve salgın hastalıklar konusunda uyardığımı unuttunuz. 

Sizleri tüm dünyadaki ciddi depremler, yanardağların ve süper volkanların etkinleşmesi ve bunların tüm gezegende düşen sıcaklıklarla bir sera etkisine neden olacağı hakkında uyardığımı unuttunuz.  

İnsan ayrım gözetmeksizin sanayiler ve ulaşım araçları inşa etti ve şimdi sonuçlarına katlanıyor. Güneş ışınları, dünyayı saracak olan gazlar nedeniyle nüfuz etmeleri engellenerek azalacak. Hem kara hem hava ulaşım araçları azalacak. 

Dünya şiddetle sallanıyor ve beklenen büyük depremler geliyor ve Dünya’yı dönüştürüyor. 

Uzaydan gelen ve dünyaya sürtüp çok ciddi hasarlara neden olacak büyük tehdidi unuttunuz. 

Savaşta, savaşın tırmanışında olduğunuzu açıkladığımı unuttunuz. Bazı ülkeler de bu senaryoya girecekler ve bir anda savaş dünyayı tanınmaz bir şeye dönüştürecek.

Çocuklarım:

İNSAN YARATILIŞIMI YOK ETMEDEN ÖNCE KENDİSİNİ YOK EDECEK AMA BEN HALKIMI KURTARMIŞ OLACAĞIM.

  
Sizi Avrupa’nın acı çekeceği konusunda uyardığımı unuttunuz. Savaş, İtalya’ya ulaşmak ve Roma’yı ele geçirmek için ülkeleri yok ederek ilerliyor.

SEVGİLİ HALKIM, MANEVİ GÖZ MERHEMİYLE BAKIN.  Savaş, Roma’ya ulaşmak için verilen manevi bir mücadeleyi içinde barındırıyor ki bu büyük bir hedeftir. 

Korkmayın. Size önceden bildirdiğim ama unuttuğunuz şeyleri hatırlamalısınız.

Dünyayı yok etmelerine izin vermeyeceğim. Halkım, korkmayın.

BEN, VAR OLAN HER ŞEYİN SAHİBİ, SİZLERİ KORUYORUM.

Sizler Halkım olarak ve Kutsal Efkaristiya’da Beni alarak, dua ederek, tekrar eden sözler söylemeden, tüm insanlık için kalpten dua ederek İmanda sağlam bir şekilde devam edin.

HİÇ KİMSE ADİL DÜŞÜNMEZ…
ADİLLERİN ADİLİ SİZLERİ SEVEN, RABBİNİZ VE TANRI’NIZDIR.

Lütfum bu günde özel olarak Çocuklarımın üzerindedir.

İsa’nız

GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM

 LUZ DE MARÍA’NIN YORUMU

İmandaki Kardeşlerim: 

Rabbimiz yaşamakta olduğumuz şeyleri 2009 yılından beri bize bildiriyor ama hala inanmıyorlar…

KUTSAL MERYEM  28.11.2009

Çocuklar, hava gibi yeryüzüne yayılıyor ve şu anda olduğu gibi, çoğunluğun haberi olmadan her gün işaretler veriliyor. Kıtlık her geçen gün daha da büyüyecek, doğal afetler artacak, büyük güçlerin iktidar arzusu tüm insanlık için büyük felaketlere yol açacaktır.

KUTSAL MERYEM 
10.04.2010

Çocuklar, Baba Tanrı’nın insana verdiği şeylere karşılık verilmemesi daha fazla yıkım getirecektir. Güneş insana bu kadar destek olmayı bırakacak, titreşimi insanlığa zarar vereceğinin göstergesi olacak. Doğal afetler dünyayı sular altında bırakacak ve dünya sürekli sallanmaya devam edecek.

KUTSAL MERYEM
09.04.2016

Çocuklar, insan organizması güneşten gelen büyük patlamalarla değişecek, insanın ruhunda, sinir sisteminde değişikliklere neden olacak ve insanlığın yaşadığı gerilimi artırarak doğanın hareketlerini de aynı zamanda altüst edecektir.

RABBİMİZ İSA MESİH
 17.08.2018

Dünya’nın iklimi bütünüyle değişene kadar, Doğa insana karşı her defasında daha sert olacak ve Çocuklarım güneşsiz, soğuk bir Dünya’da acı çekmeye başlayacaklar. Çocuklar, dünyadaki sıcaklıklar düşüyor ve aşırı soğuğu yaşayacaksınız.

  
BAŞ MELEK AZİZ MİKAİL 
03.04.2020

Tanrı’nın Halkı, sadece yaşamakta olduğunuz BAKTERİYOLOJİK SAVAŞI değil, SİLAHLI SAVAŞIN başlangıcını kendi gözlerinizle göreceksiniz. Vah ki ne vah… İlahi Gazap insanlara hastalık acısını salanların üzerine nasıl düşecek!

BAŞ MELEK AZİZ MİKAİL 
04.03.2021

İnsanlık kaosun eşiğinde; Dünya uzaydan gelen ve iklimi, yanardağları, dünyanın tektonik faylarını, insan bedenini ve hayvanları etkileyen çeşitli cisimlerin tehdidi altında.

Amin.

_______________________________________________________________

This entry was posted in Türkçe and tagged . Bookmark the permalink.