Luz de Maria, 27 Mayi 2022

_______________________________________________________________

RABBİMİZ İSA MESİH’İN 
SEVGİLİ KIZI LUZ DE MARÍA’YA MESAJI
27 MAYIS 2022

Sevgili Halkım:

LÜTFUM SÜREKLİ OLARAK ÜZERİNİZDEDİR.

Ortak fayda için yapılan her işte ve her eylemde, Nimetlerim genel olarak Halkımın üzerinde artar. 

İMANINIZI KORUYUN, imanınızın güçlenmesi ve Evimle olan birliğinizin daha büyük ve sağlam olması için onu şahsen sürekli olarak geliştirmelisiniz. Duayı, günah itirafını ve Beni uygun bir şekilde hazırlanmış olarak kabul etmeyi ihmal etmeyin. 

Kilisem yoğun bir şekilde sınanıyor. Sizleri imanınızı kaybetmemeye çağırıyorum, ”Ben sizin Tanrınızım”. (Mısır’dan Çıkış 3:14)

Kilisem arındırılsın ve içeri sızan kötülükler atılsın diye sınanıyor.

Kilisem acıyla yüzleşiyor, onu yas kaplıyor. O ıstırap anında Bana ve Anneme sığının.

İnsan tarafından o kadar bozulmuş, o kadar deforme olmuş ve hafife alınmış olan HURUNUZU KORUYUN. Ağır yalanları keşfedeceksiniz ki bunlarla aklınızı Sevgi ve Gerçeğe aykırı düşünce ve yargılarla doldurdular. 

İnsanlık olarak ölümcül ıstıraba sürüklendiniz. Bu zamanda ekonomik olarak hayatta kalabilmek için teknolojiye bağımlısınız ve insanlık yaşamda lazım olanı elde etmek için gerekeni yapacaktır. 

Büyük güçler silahlarını patlatıyor… Halkım sonuna kadar acı çekiyor. Bu, kötülüğe hizmet eden ve Beni tahttan indirmek isteyen güçler tarafından yatıştırılıyor. 

Sizlere daha önce duyurduğum deri hastalığına karşı tetikte yaşıyorsunuz. Ama bu burada bitmiyor, hatta şu anki Hirodes olan kötüye kullanılan bilim tarafından üretilen başka bir deri hastalığı çıkıyor. 

Sabredin çocuklarım, Evim’in size tanıttığı ve kullanımlarını açıkladığı şifalı bitkileri dikkate alın. (*)

SİZLERİ SEVİYORUM ÇOCUKLARIM VE HER BİRİNİZİN İYİLİĞİNİ İSTİYORUM. Bunun için sizleri hem kendinizi hem de evlerinizin kapı ve çerçevelerini kutsal su ile mühürlemeye çağırıyorum.  

Dünya barışı en büyük gerilim anındadır. Kötülüğün müttefikleri, kim olduğuna bakmaksızın, hayata karşı ciddi acılar pahasına da olsa insanlığa büyük zarar verecek. Şeytan hayatı hor görür, bu yüzden kendini hayata karşı ve bölünmeden yana hareket etmeye adar. 

Halkım, bazılarınızın bazılarından ayırt edilmesi için sunulacak olan yenilikleri kabul etmeden yürümelidir, çünkü bunlar sizleri hain planlarına tabi tutmak isteyen şeytanın tuzaklarıdır. 

Çocuklarım kardeşlerine karşı sürekli öfkeli ve gerilim içinde yaşıyorlar… İnsanoğlunun tatmin olmak için başkalarını sebepsiz yere nasıl öldüreceğini göreceksiniz.

İNSANLIK BU ŞEKİLDE YÜRÜYOR: NEDENİNİ BİLMEDEN KIZGIN.
BEN BİLİYORUM: İNSANLIĞI ERKENDEN ELE GEÇİRMEK İÇİN HAREKETE GEÇEN ŞEYTANDIR BU.

Sevgimin silahlarıyla savaşın. Sevgi olmayan Bana ait değildir. 
Sizleri kutsarım Halkım, kutsarım. Sizleri seviyorum.

İsa’nız

GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
 GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM

(*) Gökler tarafından tavsiye edilen şifalı bitkiler…

LUZ DE MARÍA’NIN YORUMU

Kardeşlerim:

Rabbimiz İsa Mesih, Halkı olarak bizler uyanık olalım diye Sözünü bize getiriyor. Manevi sağlığa yapılan bu Çağrıda, bizi sevgi dolu bir Babanın özelliği olan nezaketle uyarıyor.

Bu neslin aleyhine olacak her şeyin insanın kendisi tarafından çekildiğini biliyoruz.

Kardeşlerim, sizinle paylaşabilirim ki, Mesih’in Mistik Bedeni olan Kilise, Umut içinde yaşamaya devam ederken, Kiliseyi ayakta tutan kişi onu sessiz bir şekilde savunuyor.

Tanrı’nın Halkı olarak, İmanın müdafaası için kendimizi hazırlayalım ve böylece birbirimizi güçlendirip yardım edelim.

Yazılanlar gerçekleşiyor ve Tanrı’nın Halkı olarak, Mesih’in Mistik Bedeni olan Kilise’nin bu çok zor döneminde iş birliği yapmaya çağrıldık. İyi iş, eylem ve kardeşlik, bizi uyarılmış olanın gerçekleşmesiyle karşılaşmayı daha az külfetli hale getirecektir.

Amin.

_______________________________________________________________

This entry was posted in Türkçe and tagged . Bookmark the permalink.